Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiBalık Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını olumlu, olumsuz özellikleri, aşk, cazibesi, yükseleni, cinsel hayatı, hangi burçla evlenmeli, fiziksel bilgileri.

Astroloji dünyasının 12 burcu arasında 12. sırada olan balık burcu (Pisces), 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanların mensup olduğu güzel burçlardan biridir. Elbette burçlar arasında duygusal, merakına yenik düşen, maneviyata düşkün olarak bilinse de başka birçok farklı karaktere sahip bir su burcudur. Balık burcu kadını fiziksel özellikleri ve erkeği temel özellikleri her zaman merak edilir ve araştırılır. Bu sayfamda sizlerle yalnızca balık burcu kadını olumlu ve olumsuz özellikleri hakkında bir yazı yazmak istedim.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Bu burca mensup kadınlar tam bir hayalperesttir. Özellikleri arasında meraklı olması, nazik ve düşünceli olması ve duygusal bir iç dünyası olması sayılabilir. Sezgileriyle hareket etmek onun en güvendiği olumlu özelliklerinden biri olmasıyla birlikte maneviyata da çok önem verir. Balık burcu kadınları hayatın kendine özgü bir dinamiği olduğunun farkındadırlar, aynı zamanda bu dinamik içinde kendilerinin ve kendisini çevreleyen toplumun etkileşimini sorgular ve bu konuların tamamı hakkında derin anlamlar arar, çok az kişinin farkına varabileceği bağlantılar kurabilirler. Tüm bu derin düşünce sonucunda insanların duygularını, davranış nedenlerini ve onları mutlu ve mutsuz eden şeyleri kolayca kavrayıp, davranışlarını pozitif yönde değiştirebilirler.

12 burç arasında en sonuncusu olan balık burcu, sezgisel ve maneviyata önem veren özellikleri ile ön plana çıkıyor. Bunun haricinde sevecen bir yapısı vardır, hassastır ve başka insanları düşünmeden edemez, aynı hassaslığı ve sevecenliği çevresine de hissettirir. Balık kadınlarının en büyük özellikleri arasında zorluklardan ve can sıkıcı olaylardan psikolojik olarak kaçış yolları üretmesidir. Aslında bu düşünsel kaçış, onların sorumluluk almaktan kaçması şeklinde yorumlanamaz. İçsel dünyasını etkileyecek, gündelik hayatını bozacak şeylerden uzaklaşması olarak yorumlanmalıdır.

Balık burcu kadını aşk hayatı

Balık kadınları aşık olduklarında bambaşka bir hale bürünürler. Hatta şunu söylemeliyim ki burçlarla arası iyi olanlar bir balık burcu kadınının hayatına birisi girdiğini rahatlıkla anlayabilir. Aşık olduğu kişiye doğru duygularını çevirir, gülüşü, davranışları, cazibesi ortaya çıkar. Sevildiğini hissettiğinde ise, bir çocuk kadar mutluluğunu dışarı vurur. Balık burcu kadını cinsellik konusunda sevildiğini hissetmeli ve bunu güveneceği biriyle yaşamayı her zaman tercih eder.

Bu burca mensup olan kadınlar aşksız yapamaz, eğer hayatlarında birisi yok ise kendilerini yalnız hissedebilirler. Balık burcu kadını hem aşka inanır hem de sever. Balık kadınlarının gizemi sevdiklerini unutmamalısınız. Hoşlandığını kolay kolay belli etmese de arada ince bir çizgi bırakarak ona yaklaşmanıza da izin verir.

Balık kadınları akıllıdır ama bu çok güçlü olduğu anlamına gelmez ve bunun aksine güçsüz olduğu anlamı da çıkarılmamalıdır. Yardıma ihtiyacı olduğunda yanında birinin olmasını ister, aksi durumda kendini çok yalnız hissedecektir. Hayatındaki kişi onun bu hissini ortaya çıkarırsa, tepkilerinden de hemen anlaşılacaktır. Bu sebeple eğer hayatınızda balık burcu kadını varsa, onun değer verdiği, önemsediği şeylere sizin de ilgi duymanız gereklidir.

Balık kadınının ilişkisi güven temellidir, zaten duygusal ve hassas olan bu kadınlarla ilişki kurabilmenizin ana temelini aklınızdan çıkarmamalısınız. Kendisini koruyan, her ne olursa olsun yanında olacak kişilere aşklarını sınırsızca açabilirler.

Fedakar bir burç olan balığın, kadınları da çevresine karşı duyarlıdır, özellikle ailelerini mutlu görmek için ellerinden geleni yaparlar. Özel günleri hiç kaçırmazlar, bu sebeple doğum günü, tanışma günü, çıkma teklifi günü, ilk buluşma günü gibi günleri bir yere not etmelisiniz. 😀

Balık burcu kadını ve arkadaşlık

Bu burca mensup kadınlar için arkadaşlık ve dostluk çok özel kavramlardır. Eğer sevecen bir arkadaş arıyorsanız balık kadınları buna uygun olacaktır. Sizi düşünen, yardımcı olmak için çırpınacak, kritik zamanlarda fikrine danışacağınız bir karaktere sahiptir. Tabi elbette aynı şeyi karşısındakinden de bekler.

Balık burcu kadını özellikleri arasında arkadaş bağlılığına önem vermesi de bulunur. Bu sebeple güven duyduğu herkesle arkadaşlık yapabilir. Her yaş grubuyla, farklı karakterlerle, farklı inançlarla ve ırklarla dostluk kurabilir.

Balık burcu kadını ve cinsellik

Maneviyata önem veren balık burcu kadınları cinsellik tarafında da güvene dayalı duygularıyla hareket eder. Yatak odasında renkli bir kişiliği vardır, cinsel hayata renklilikler katmayı sever. İtaatkar olan taraf genellikle balık kadınıdır.

Balık burcu kadını ve iş hayatı

Bu burca mensup kadınlar ofis hayatında mutlu olamazlar. Doğaları gereği yaratıcı olmalarından dolayı, daha çok bunu ön plana çıkaracak işlerle kendilerini işe yarar hissederler. Örneğin, yazar, müzisyen, dedektif ya da sosyal işlerle uğraşılacak, insana dokunacak işler onları mutlu eder.

Balık burcu kadını ve moda

Balık, klasik bir su burcudur bu sebeple başkalarının dayatmalarını sevmez. Buna moda da dahildir. Kendine ne yakışıyorsa bunları giymeyi ya da kullanmayı sever. Kurallara bağlı yaşamaz, stil ve modada kendince esnektir.Rahat giysileri her zaman tercih eder.

Balık burcu kadını çekici midir?

Çok sempatik, merhametli, kendini feda eden ve mütevazi, Balık kadınları etraflarındaki çevreden gelen duyguları absorbe etme olasılıkları yüksektir ve başkalarının ruh hallerine dayalı olarak genellikle mutlu veya depresifleşirler. Özgün romantik, en çok bir ruh eşine ihtiyaç duyan bir kadın. Nazik, sevecen, duygusal, romantik ve fedakâr olmayan, sevdiklerini kendine çekme eğilimindedir ve nadiren öfkelenir veya agresifleşir.

Balık kadınları ne kadar sadık?

Balık kadınları genellikle çok sadıktır. Ancak tüm burçlarda olduğu gibi, durumun böyle olmayabileceği bazı durumlar vardır. Örneğin, duygusal olarak yeterince uzun süre ihmal edilirlerse, başka yerlerde bir bağlantı arayabilirler.

Balık Burcu ünlüler:

Liza Minelli, Rihanna, Füsun Önal, Suna Yıldızoğlu, Göksel Arsoy, Beren Saat, Ashley Greene, Burçin Terzioğlu, Burcu Kara, Ceren Hindistan, Defne Joy Foster, Ellen Page, Eva Longoria¸ Gülse Birsel, Işın Karaca, Jennifer Love Hewitt, Kesha, Kristin Davis, Pamela Spence, Nebahat Çehre, Rachel Weisz, Selin Demiratar, Yeliz Kuvancı, Lily Collins


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Umarım balık burcu kadını ve özellikleri ile ilgili yazım aklınızdaki sorulara cevap olmuştur. Senin de bir balık kadını tanıdığın varsa, yorumlarda özelliklerini paylaş. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!