Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Empatik Burç

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Empatik Burç

Başkalarının hissettiklerini duygusal olarak daha iyi anlayan en empatik burç hangisidir, işte güvenilir astrologlar açıklıyor.

Bazı insanlar zihin okuma konusunda doğal bir yeteneğe sahiptir. Elbette, günün her saniyesinde ne düşündüğünüzü bilmiyorlar ama onlara bir sorunla geldiğinizde anında anlayacaklar. Genellikle bu, empati veya başkalarının düşüncelerini ve duygularını hissetme yeteneği olarak kabul edilir. Ve aslında empati yeteneği burcunuzla ilgili olabilir. Bu yazımızda sizlerle duyguları şıp diye anlayan en empatik burç hangisidir, özellikleri nelerdir paylaşıyor olacağız. Siz de empati yeteneği en güçlü burçlar hangileridir merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

En Empatik 6 Burç

6. Kova

Bu burç, sizin ne hissettiğinizi hissedemeyebilir, ancak çoğu zaman empatik davranırlar. Astrolog Roby, “Kova, sosyal adalet ve eşitlik arzusuyla hareket ediyor ve bu da onları insanların kötü durumuyla derinden empati kurmaya yönlendiriyor” diyor.

Gönüllü olarak gruplara katılacaklar, siyasetle ilgilenecekler ve en sevdikleri amaçlara uygun toplantılara liderlik edecekler. Ve genellikle biraz mesafeli olarak nitelendirilseler de, bu burç her zaman ihtiyacı olan bir arkadaşa yardım etmek veya tavsiye vermek için ortaya çıkacaktır.

5. Aslan

Astrolojinin en gösterişli üyesi olan Aslan, empatik yönüyle tanınmaz. Ancak, astrolog Vachon, bunun tam bir yanılgı olduğunu belirtiyor.

Vachon, “Aslan, kendi derin duyguları hakkında fazla düşünmeyebilecek sabit bir ateş burcudur, ancak özellikle başkalarının duygularına karşı daha empatik ve hassastır” diyor. “Yakın arkadaşlar ve aile yanındayken, Aslanlar sevimli ve sevecen bir taraf sergileyebilirler.” Dinlemek için onlara dönün, özellikle de kendinizi onların yakın çevresinden sayabiliyorsanız.

4. Başak

Başak, kendini başkalarının hizmetine adamış, çalışkan bir burçtur. Ve konu arkadaşlarına ve ailelerine – ve hatta çoğu zaman yabancılara – geldiğinde, her zaman daha fazlasını yaparlar.

Astrolog Berry, “Zamanları, paraları veya duygusal destekleri olsun, ihtiyacı olanlara ellerinden gelen her şekilde yardım etmeye hazırlar” diyor. “Bu toprak burcu, çoklu görev yeteneğine sahiptir ve aynı anda birkaç durumu zarafet ve kolaylıkla halledebilir.” Onların desteğine gerçekten ihtiyacınız varsa, empatik bir Başak’a asla yük olmayacaksınız.

3. Terazi

Arkadaş canlısı, yardımsever ve cana yakın Terazi de listemizde üst sıralarda yer alıyor. Astrolog Berry, “Terazilerin, bir durumun tüm yönlerini görme konusunda doğal bir yeteneği vardır, bu da onları olağanüstü empatik bir burç yapar” diyor. “Venüs gezegeni tarafından yönetiliyorlar, yardım etme biçimlerinde çok yaratıcı olabiliyorlar, buna zaman kadar para da dahil olabilir.”

Dahası, bu burç yardım eli uzatmayı romantikleştirir. Berry, “İdealist kişilikleri, ellerinden gelen her şekilde yardım etmeyi istemelerine neden oluyor, özellikle de söz konusu onlara yakın ilişkiler olduğunda,” diyor. Arkadaşlarına yardım etmekten her zaman mutlu olurlar.

2. Yengeç

Kendini iyi hissetmiyor musun? O zaman Yengeç arkadaşını ara. Berry, “Yengeçler son derece nazik, anlayışlı ve en önemlisi rahatlatıcıdır” diyor. “Doğal şifacılardır ve insan kalbini diğer burçlardan daha iyi anlarlar.”

Yengeç için, başkalarına yardım etme ihtiyacı daha çok bir çağrı gibidir. Berry, “Değer verdikleri kişilere zamanlarını ve duygusal desteklerini vermezlerse bu onların doğalarına aykırı olur” diye ekliyor. Sizin için çok sıkıntılı bir durumu, can kulağıyla dinleyecekler ve öneri isterseniz en değerli olanları sizinle paylaşacaklar.

1. Balık

Balık tarafından temsil edilen bu su burcu, doğası gereği diğerleriyle uyum içindedir. Astrolog Tell, “Balık ‘hayalperest’tir ve genellikle hayal aleminde dolanır, derin düşüncelerinin başkalarıyla bağlantı kurmasına izin verir,” diyor. “Kaosun, şehvetin, rüyaların ve hayal gücünün gezegeni Neptün tarafından yönetilen Balık, başkalarının ne hissettiğini, düşündüğünü, istediğini ve arzuladığını hemen anlar.”

Başka bir deyişle: Onlara bir durumu anlatırsanız, o durumla ilgili tam olarak ne hissettiğinizi anında anlayacaklardır. Bazen, bu duyguları kendileri üstleniyor gibi görünebilirler. Bu onları en empatik burç yapar.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!