Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaAstrolojiBir Astroloğa Göre En Baştan Çıkarıcı Burç

Son Yazılar

Bir Astroloğa Göre En Baştan Çıkarıcı Burç

Baştan çıkarma konusunda bazı insanlar daha hünerlidir ve sebebi astroloji olabilir. Siz de en baştan çıkarıcı burçlar hangileri merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Hepimizin flörtöz bir yanı olsa da, bazılarımız çevresiyle ve özellikle karşı cinsi çekmekte daha hünerli olduğunu biliyoruz. Ancak baştan çıkarmanın istediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz bir yetenek olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Astrologlara göre, baştan çıkarıcı yetenekleriniz aslında burcunuzda yazılı olabilir. Baştan çıkarma konusunda, diğer burçların yanında hangi sıradasınız merak ediyor musunuz? Listenin başında kimin olduğunu öğrenmek için bir uzmana danıştık. Bu yazımızda en baştan çıkarıcı burçlar hangileridir, insanları ayartma konusunda ne kadar başarılılar bir derleme yaptık.

6. Boğa

Astrolog Ash, Boğa’nın en baştan çıkarıcı burçlar arasında ilk altıya rahatça girebileceğini söylüyor. “Boğa genellikle astrolojinin en inatçı burcu olarak kötü bir üne sahiptir. Ancak, bu gerçekçi burcun gizli romantik bir yanı vardır” diyor. “Romantizm ve güzelliğin gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğalar, tamamen şehvet, aşk ve romantizmle ilgilidir, bu da onları kendi benzersiz yollarıyla baştan çıkarıcı kılar.”

Ash, “Bu toprak burcu, sevgilerinin insanları nasıl şımartacağını iyi biliyor” diye ekliyor. Baştan çıkarma fikriniz mum ışığında akşam yemekleri, kırmızı parlak güller, tatiller ve sahilde uzun yürüyüşler ise, Boğa tam size göre olabilir.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE SİZE EN ÇOK YAKIŞAN EMOJİ

5. Oğlak

Ash, Oğlakların fazla konuşmayan ve ciddi kişilikleriyle tanındıklarını, ancak bir ilişkide kolayca sorumluluk alabileceklerini söylüyor. “Hepimiz özgüvenin ne kadar seksi olduğunu biliyoruz ve özgüvenleri onları çok baştan çıkarıcı yapıyor” diye belirtiyor. Bu özgüven, iddialı bir tavırla birleştiğinde, Oğlak’ın dizginleri nasıl ele alacağını ve bir eşin önemsendiğini hissettirmeyi bildiği anlamına gelir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DÜRÜST BURÇ HANGİSİDİR?

4. Akrep

Ash, “İnsanların bu yoğun su burcunun neden bu kadar baştan çıkarıcı olduğunu düşündüklerini anlamak kolay” diyor. “Akrepler gizemli kişilikleri ve yoğun duygularıyla tanınırlar. Tutku ve savaş gezegeni Mars tarafından yönetilen aşk, hayatlarının büyük bir parçasıdır ve bedenlerini, kalplerini ve ruhlarını her ilişkiye nasıl koyacaklarını bilirler.”

Akrep en baştan çıkarıcı burçlar arasında olabilir mi? Elbette, ama aynı zamanda bunu abartabilir de, diye uyarıyor Ash. Bir Akrep ile birlikte olmak, onların “çekici ve sarhoş edici” kişiliklerinin de ciddi bir yoğunlukla geldiğini kabul etmek demektir. Baştan çıkarmayı ciddi bir iş olarak görürler.

BENZER YAZI: AKREP BURCUNUN AŞK HAYATI VE UYUMU: EN İYİ EŞLEŞMELER

3. İkizler

İkizler, sosyal ve eğlenceli olarak bilinir; Ash, zodyakın en eğlenceli burcu olduklarını söylüyor. Bu açık fikirli hava burcu, yeni insanlarla tanışmayı ve onlarla sohbet etmeyi çok seviyor ve bu konuda harikalar.

Ash, “Hızlı bir gülümseme ve yerinde bir iltifatla herkesi nasıl cezbedeceklerini biliyorlar” diyor. “İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen bu burcun ilgisini çekebilmek için güçlü bir zihinsel bağlantıya ihtiyacınız olacak.” Görünüşe göre, İkizler tarafından baştan çıkarılmak, dikkatlerini sürdürmekten daha kolay olabilir.

BENZER YAZI: BAŞAK BURCUNUN AŞK UYUMU: HANGİ BURÇ İLE EN İYİ EŞLEŞİR?

2. Koç

Ash, Koç’un ciddi anlamda flörtöz bir burç olduğunu ve cesur ve eylem odaklı olduklarından, istediklerinin peşinden zevkle gitmelerinin muhtemel olduğunu söylüyor. “Bu burç tamamen kovalamacayla ilgili” diye açıklıyor. “Potansiyel talipler tarafından alt edilmemek için, Koç abartılı sevgi gösterilerini sever.”

“Cömert buluşmalar, sürpriz hediyeler ve çiçekler” ile gelen baştan çıkarmayı arıyorsanız, ayaklarınızın yerden kesilmesine hazır olun.

BENZER YAZI: VERDİĞİNİZ SIRLARINIZI TUTAMAYAN BURÇLARI AÇIKLIYOR

1. Terazi

Ash, astrolojide en baştan çıkarıcı burçlar listesinde ilk sırada gelmesinin çok normal olduğunu söylüyor. Ve bu gerçekten doğru, ayartma denilince ilk akla gelen burç. Astrolog, Terazi’nin “hemen hemen herkesi büyüleyebileceğini” belirtiyor. Ve bir Terazi tarafından baştan çıkarılan herkes bunun abartı olmadığını bilir.

Ash, “Uzman dinleyiciler ve konuşkanlar ve diğer insanları nasıl konuşmaya ikna edeceklerini gerçekten biliyorlar” diye ekliyor. “Büyüleyici, zeki ve eğlenceli, zekalarını ve çekiciliklerini yollarına çıkan herkesi baştan çıkarmak için kullanıyorlar.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN NEŞELİ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!