in ,

SevdimSevdim

Berrak Tüzünataç’ın Aşkını İlan Ettiği Yeni Sevgilisi Ali Yörenç Kimdir, Kaç Yaşında? Ali Yörenç Ne İş Yapıyor?

Ünlü magazin ikonu Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi Ali Yörenç ile görüntülenmesinin ardından, yeni aşk, yeni sevgili merak edilmeye başlandı. Sosyal medya hesabından ilişkisini ilan ederek doğrulayan Berrak Tüzünataç’ın sevgilisi Ali Yörenç kimdir, kaç yaşında? Ali Yörenç ne iş yapıyor? Devamı yazımızda…

Ali Yörenç Kimdir

Berrak Tüzünataç ilişkisi hakkında bir süre konuşmasa da, sosyal medya üzerinden sevgilisi Ali Yörenç‘in fotoğrafını paylaşması magazin gündemine bomba gibi düştü. Aşkını ilan eden magazin ikonu Berrak Tüzünataç’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Peki yeni aşkını ilan ettiği Ali Yörenç Kimdir, kaç yaşında, Ali Yörenç ne iş yapıyor? Tüm detaylar yazımızda.

ALİ YÖRENÇ KİMDİR?

Ali Yörenç, 1987 doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (GİT) eğitimi alan ünlü isim, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne, Kuzey Güney gibi ilgi çeken yapımlarda senaristlik yapan Ece Yörenç‘in de oğludur.

Oyunculuğa küçük yaşlardan beri ilgi duyan Ali Yörenç, ilk rolünü de Kuzey Güney isimli dizide deneyimlemiştir.

Bir dönem Fatmagül Fakı ve Dolunay Soysert ile birliktelik yaşayan Ali Yörenç şimdilerde ise Berrak Tüzünataç ile anılmaktadır.

BERRAK TÜZÜNATAÇ KİMDİR?

Liseyi Koç Özel Lisesi’nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Ekranlara ilk olarak haber sunarak geldi. Daha sonra Serdar Ortaç’ın 2004 yapımı “Canıma Minnet” adlı klibinde rol aldı.

Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmindeki rolüyle de sinemaya adım attı.
Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı Vahide karakteriyle gönüllerde taht kurdu. Son olarak atv’de yayınlanan Son dizisinde rol aldı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ’IN ROL ALDIĞI YAPIMLAR

Beyza’nın Kadınları (2005), Ödünç Hayat (2005), Organize İşler (2005), Affedilmeyen (2007), Elveda Rumeli (2007), Bu Kalp Seni Unutur mu? (2009), Kıskanmak (2009), Akrep Çemberi (2010), Ejder Kapanı (2010), Ezel (2010), Bir Avuç Deniz (2011), Son (2012)

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Hibrit Eğitim Nedir

Hibrit Eğitim Nedir? Okullarda Hibrit Eğitim Ne Anlama Geliyor?

Ağustos 2020 Anket Sonuçları

Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz Anketinde MHP’nin Oy Oranı Dikkat Çekti