3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaKoronavirüsBill Gates, Korona Virüsü Salgını (Pandemi) Olacağını Öngördü mü?

Son Yazılar

Bill Gates, Korona Virüsü Salgını (Pandemi) Olacağını Öngördü mü?

‘Bill gates 2018 de bir pandemi olacağını öngörmüş’ başlıklı haberler ve video’lar gerçek mi? Bill Gates gerçekten korona virüs salgınını 2018 yılı ve öncesinde bildi mi birlikte bakalım!

İtalyan Parlamentosu’nda 14 Mayıs 2020’de konuşan M5S Partisi Milletvekili Sara Cunial’ın orjinal konuşmasını Türkçe altyazılı olarak paylaşan bazı kullanıcılar, aslında İtalyanca konuşmanın gerçekte neyi anlattığını tam olarak bilmeden paylaşım yapmaktalar.

TÜRKÇE ALTYAZILI OLAN KONUŞMA

Aslında 14 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşen konuşmada Sara Cunial, İtalyan Temsilciler Meclisi’nde COVID-19 kararnamesi ve ilaç endüstrisini eleştiren bir konuşma yapmaktadır. ‘Bill gates 2018 de bir pandemi olacağını öngörmüş’ başlıklı videoların aksine, aslında konuşmanın orijinal halini buradan izleyebilirsiniz. Ayrıca tutanakların bir kısmını da buradan bulabilirsiniz ve google translate’den çevirebilirsiniz. 🙂

2018 yılında korona virüs ile bağlantı kurulan konu ise aşıların bir soykırıma sebep olabileceği ve tarımı ele geçiren mafyatik ilaç endüstrisi ile ilgilidir. Bu konuyla ilgili yazıya da buradan ulaşabilirsiniz.

Yalnız M5S Partisi Milletvekili Sara Cunial aslında gerçekten konuşmasının bir yerinde Bill Gates’i suçlamış fakat buna bir delil sunamamıştır. Bu sebeple de parlamentoda ‘yuhalanmıştır’. (Parlamento Kamerası ve YouTube Görüntüleri)

Yani işin özünde anlayacağınız, Sara Cunial’ın iddiaları Yıldız Tilbe’nin ‘bili gts geberir‘ sözünden ileri gitmemiştir.

Özetleyecek olursak, Covid-19 salgını ile ilgili Bill Gates’in bir parmağı olduğunun en ufak bir şüphesi dahi olsaydı, herhalde Amerika’da ölen binlerce insanın ailesinden herhangi bir tanesi kendisine çoktan dava açmış olurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!