3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaGündem'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Kampanyasına Vatandaş Ne Dedi?

Son Yazılar

‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyasına Vatandaş Ne Dedi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Mart 2020’de ulusa sesleniş konuşmasında IBAN numaraları vererek açıkladığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem‘ kampanyası için siyasiler ve vatandaş ne dedi?

Hangi Ülkeler Bağış Kampanyası Düzenliyor

Devletler corona virüsünün ekonomik etkilerine karşı önlem paketleri açıklarken bazıları da paketlere ek olarak bağış kampanyaları düzenliyor. Türkiye de bağış kampanyası başlatan ülkeler arasına katıldı. IMF kayıtlarına göre Irak, Lübnan, Sri Lanka, Senegal ve Güney Afrika gibi ülkeler de bağış kampanyası yürütüyor.Muharrem İnce

CHP’li Muharrem İnce, “Vergi gelirlerini betona gömenler yine milletimizin yapacağı bağışa kaldılar” diyen İnce, “Vatandaş kendi OHAL’ini ilan etsin, bağış yapsın! Sen niye varsın?” diye sordu. ‘Milli Dayanışma Kampanyası’ başlatmasına ilişkin, “Devlet yardım kampanyası başlatmaz, yardım yapar” eleştirisinde bulundu.

Meral Akşener

İYİ Parti lideri Meral Akşener Fox TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı. Akşener corona virüsü salgını sebebiyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanyalarına üçer maaşını bağışladığını açıkladı. Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı corona virüsü kampanyasına ilişkin de “Erdoğan’a önerim maaş yetmez, o Katar uçağını hemen bağışlasın” dedi.

Eren Erdem

Biz muhalefet partisiyiz. Böyle zamanlarda bağış kampanyası yaparız; halkımızla dayanışma kurarız. Çünkü hazineyi yönetmiyoruz! Ama, Vergi toplayan bağış toplamaz! O zaman sorarlar;tüm ülkeler para dağıtırken, sen niye para istiyorsun? Biz yine dayanışacağız,ama bunu da soracağız.

Vatandaş, kampanya için ne dedi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!