in ,

KızgınKızgın

Bodrum İlçesinde Marketten Alınan İçki Sahte Çıktı, Durumu Ciddi

Bir sahte içki vakası da Bodrum’un Yalıkavak mahallesinde gerçekleşti.

Bodrum İlçesinde Marketten Alınan İçki Sahne Çıktı

Turizmin önde gelen tatil yerlerinden biri olan Bodrum ilçesinde bir kişi marketten aldığı içkiyi içtikten sonra fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Adı açıklanmayan alıcının marketten aldığı içkiden dolayı zehirlendiği belirlendi. Market sahibi ve çalışanının da aralarında bulunduğu dört kişi gözaltına alındı. Sahte içki nasıl anlaşılır, metanol zehirlenmesi nedir soruları da beraberinde geldi.

Yalıkavak’da yaşadığı belirtilen bir vatandaş sahte içki kaynaklı metanol zehirlenmesi yaşayarak Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bilincinin halen kapalı olduğu belirtilen talihsiz kişinin, durumunun ciddi ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

MARKET SAHİBİ SAHTE İÇKİ ÜRETİYORMUŞ

Polis ekipleri, sahte içkinin alındığını tespit ettikleri markette arama yaptı. Market ve market sahibinin evinde yapılan aramalarda 240 litre etil alkol, 5 litre sahte rakı, 235 adet anason kiti, 36 adet anason aroması, 400 adet değişik aromalarda içki kiti ele geçirildi. Market sahibi ve çalışanının da aralarında bulunduğu dört kişi gözaltına alındı. Kasten yaralama veya kasten öldürmeden yargılanacaklar.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bıyık - Sakal - Burun Kılı ve Korona Virüs İlişkisi

Sakal ve Bıyık Korona Virüs Bulaş Riskini Artırıyor, Burun Kılları Azaltıyor

en çok izlenen diziler

Türkiye’de En Çok İzlenen 35 Yabancı Dizi Önerisi