in

HadiiHadii

Bülent Arınç ve Eşinin Korona Virüs Testleri Pozitif Çıktı

Eski Meclis Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç, kendisinin ve eşinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

Bülent Arınç ve Eşinin Korona Virüs Testleri Pozitif Çıktı
Bülent Arınç ve Eşinin Korona Virüs Testleri Pozitif Çıktı

Bülent Arınç, kendisinin ve eşi Münevver Arınç’ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yakalandığını kişisel Twitter hesabında duyurdu.

Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik” ifadelerini kullanan Arınç, tedavilerinin doktor gözetiminde evde devam ettiğini belirtti.

Arınç şu ifadeleri kullandı:

Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik. Sağlık durumumuz şu an hamdolsun iyidir. Tedavimiz bu aşamada doktor gözetiminde evde devam edecektir. Dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacımız var. Bizler de bu ve benzeri hastalıklara maruz kalan tüm dostlarımıza ve milletimizin her bir ferdine Rabbimizden acil şifalar dileriz.

​Daha önce eski başbakanlardan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve eşi, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, CHP Sözcüsü Faik Öztrak ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek koronavirüse yakalandıklarını açıklamışlardı.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Sadık Can Perinçek'e Süper Atama

Doğu Perinçek’in Tarih Mezunu Oğlu Sadık Can Perinçek’e Süper Atama

Köpeklerin Araba Deneyimleri

Köpek Sahipleri Arabayla Seyahatlerini Paylaştı, Eğlenceli Fotoğraflar (Canlı Liste) (84 Giriş)