Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaGıybetBülent Serttaş, Oryantal Didem'e Neden Bakamadı? İşte Tayyar Işıksaçan İddiası!

Son Yazılar

Bülent Serttaş, Oryantal Didem’e Neden Bakamadı? İşte Tayyar Işıksaçan İddiası!

Star TV ekranlarında İbo Show’da bu hafta yayınlanan programda yaşananlar tartışma yarattı. Bülent Serttaş, dansöz Didem oynarken bakamaması olay oldu. Fakat Bülent Serttaş Oryantal Didem olayını UçankuşTV’de Tayyar Işıksaçan açıkladı.

Bu hafta yayınlanan İbo Show’a sanatçı Muazzez Ersoy, türkücü Bülent Serttaş, ünlü oyuncular Ali Sunal ve Doğa Rutkay ile oryantal Didem Kınalı konuk oldu.

Programda, oryantal Didem Kınalı’nın dans ettiği görüntüler dikkat çekti. Programın konuklarından türkücü Bülent Serttaş’ın oryantal Didem’in dans ettiği sırada gözlerini başka yöne çevirmeye çalışması sosyal medyada gündem oldu.

TAYYAR IŞIKSAÇAN OLAYLA İLGİLİ İDDİASINI AÇIKLADI

31 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan sabah magazin programında Bülent Serttaş ve oryantal Didem olayını Tayyar Işıksaçan açıkladı:

Tayyar Işıksaçan olayla ilgili olarak “Yaklaşık 5 ay önce olan bir olay. Bir düğünde Bülent Serttaş’tan önce Didem sahneye çıkıyor. Bu sırada Bülent’in sazları hazırlanıyor. Bülent, yanındaki çalışanını gönderiyor, Didem tam sahnede dans yaparken, müziği kestiriyorlar. Didem iniyor sahneden, Bülent sahneye çıkıyor. Bülent’in Didem ile yüzyüze gelememesinin sebebi budur. Didem son yılların en iyi oryantallerinden birisi, 20 dakikalık bir dans şovunun 14. dakikasında Bülent Serttaş müziği kestirdiği için, arka planda kuliste birbirlerine giriyorlar ve küfürlü bağrışmalar oluyor. Aksini iddia eden varsa programa şu anda katılabilirler” ifadelerini kullandı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GIYBET yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!