Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır?

Son Yazılar

Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır?

Burçların klasik özellikleri dikkate alındığında aşık olduklarında tipik davranışları sergilerler. Peki burçlar aşık olunca nasıl davranır?

İster ilk görüşte aşka ister yavaş ilerleyen bir aşka inanır olun, herkes birine aşık olduğunda sevgisini farklı gösterir. Bununla birlikte, bir kişinin gerçek aşkı karşısında gördüğünde nasıl davranabileceğine dair bir fikir edinmek istiyorsanız, astroloji size cevaplar verebilir. Sonuç olarak, sizin ve eşinizin romantik yönünüzü nasıl ifade ettiğini anlamak, ilişkinin başarılı olmasında büyük rol oynayabilir. Burçlar aşık olunca nasıl davranır keşfetmek için okumaya devam edin.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç, hiçbir şey için yavaşlamayı sevmeyen bir girişimcisin ve aşk da bir istisna değil. Her şeyin en iyisini istiyorsun ve daha azıyla yetinmeyi reddediyorsun. Birisine aşık olduğunuzda, sizin için işler bir kasırga hızında hareket eder. Süslü akşam yemekleri, abartılı hediyeler ve bol bol “günaydın” yazısı hayatınızın içinde olacak. Ayrıca diğer kişiyi sevgi ve bol bol iltifatla boğma eğilimindesiniz. Koç kendilerine en yakın kişiler hakkında güzel şeyler söylemekten hoşlandığı için, aşık olduğunuzda durmadan sevdiğiniz hakkında konuşmanız doğaldır. İşte o zaman siz (ve tanıdığınız herkes) gerçekten vurulduğunuzu göreceksiniz.

İLGİLİ YAZI: KOÇ BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bir toprak burcu olarak Boğa, şehirde dışarı çıkmak yerine romantik bir randevu gecesinde evde kalmayı tercih eder. Ancak evine herkesin girmesine izin vermez – insanların kişisel alanınıza girmesine izin vermek gerçek bir samimiyet gerektirir. Bu nedenle, yeni sevgilinizi akşam yemeğine davet edebilmek için kendinizi takıntılı bir şekilde dairenizi temizlerken buluyorsanız, bu havada romantizmin olduğuna dair iyi bir işarettir. Ve aşk diliniz fiziksel bir dokunuş olduğundan, yeni bir partnerle işlerin hızla ısınmasını bekleyebilirsiniz. Ellerinizi sevdiğiniz kişiden çok uzun süre uzak tutamayacaksınız.

İLGİLİ YAZI: BOĞA BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Astrolojinin flörtü en çok seven burcu olarak biliniyorsun. Ancak dikkatinizi çekmek için ilgi çekici bir konuşmadan daha fazlası gerekir. Aşık olduğunuz zaman, karşınızdaki kişiyi sürekli düşünürsünüz ve aklınızdan bir an olsun çıkmaz. Siz, aşık olduğunuz kişiyle geçirdiğiniz bir gün sonunda bile, bir daha onu ne zaman görebileceğinizin endişesini yaşarsınız. Ve çok eğlenceli bir burç olarak, birine aşık olduğunuzda macera sıkıntısı yaşamazsınız. O özel kişi olmadan heyecan verici bir şey yapmayı hayal bile edemezsin.

İLGİLİ YAZI: İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yengeç (22 Haziran – 23 Temmuz)

Yengeç burcu, astrolojinin en empatik ve besleyici burçlarından biri olarak biliniyorsunuz. İlişkilerde havalı olmayı seven diğer burçların aksine, içiniz ne ise dışınız da odur. Aşk söz konusu olduğunda, diğer kişiyle geçirdiğiniz her zamanın kıymetini biliyorsunuz. Senin için önemli olan ne yaptığın değil, kiminle yaptığındır. Ve insanlarla ilk tanıştığınızda sert bir dış görünüşe sahip olsanız da, başka biriyle duygusal olarak savunmasız hissettiğinizde zırhınız hızla düşer. Karşınızdakini sürekli onaylamanız ve güzel düşüncelere kapılmanız, hızla aşık olduğunuzun bir işaretidir.

İLGİLİ YAZI: YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Aslan (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Aslan, astrolojinin “en havalı burcu” olarak bilinir, ancak aşık bir Aslan, ilgi duyduğu kişiyi göklerin en tepesine çıkaracak kadar da sevgi doludur. Aşık olduğunuzda, maceralarınızın her detayının fotoğrafları ve dünyanın görmesi için mum ışığında romantik akşam yemekleri sosyal medya hesabınızda tüm dünya ile paylaşılacak. Ve nihayet o kişiyi hayatınızın devamında görmek istediğinizde, daha gerçekçi adımlar atarsınız. Aşkınızın ispatı olarak, iş yerine gönderilecek çiçekler, duygularınızı ifade eden en anlamlı eylem olacaktır.

İLGİLİ YAZI: ASLAN BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Başak (22 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar mükemmeliyetçi olmakla ünlüdür. Her küçük ayrıntıyı takıntı haline getiriyorsunuz ve aşk hayatınız da farklı değil. Bu genellikle sizin yolunuz ve böyle yaşamaktan memnunsunuz, konular hakkındaki düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmeniz için özel bir kişi gerekiyor. Bu, yalnızca bakış açılarına çok değer verdiğiniz insanlarla birlikte olabileceğiniz anlamına gelir. Beğendiğiniz kişinin düşüncelerine çok önem veriyorsanız ve ona danışmadan karar vermiyorsanız, aşıksınız demektir.

İLGİLİ YAZI: BAŞAK BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi, konu aşk olduğunda harika bir insansınız. Kovalamayı seven diğer burçların aksine, takip edilen kişi olmayı tercih edersiniz. Kendinizi ilk önce mesaj atarken ve bir randevu gecesi için plan yapan kişi olarak bulduğunuzda, tepetaklak olduğunuzu anlarsınız. Sürmesi gereken bir ilişki içinde olduğunuzun kesin işareti, yeni partnerinizi o seçkin yeni restorana davet ettiğinizde veya ona henüz en iyi arkadaşlarınızı bile getirmediğiniz ve bulunmayı çok sevdiğiniz yere davet ettiğiniz de, işte aşıksınız.

İLGİLİ YAZI: TERAZİ BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Akrep (24 Ekim – 23 Kasım)

Tüm burçlar arasında Akrep, duygularını her zaman kalbinden gelen enerjiyle yönlendirir. Güveninizi kazanmaları biraz zaman alabilir, ancak tüm sırlarınızı ve zayıf noktalarınızı birlikte olduğunuz kişiye açmaya başladığınızda aşık olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sadece sırlarınızı paylaşmak aşık olduğunuz anlamına gelmez; aynı zamanda karşınızdaki kişininde özelini paylaşması size onur verir. Aşık olduğunuzda, birlikte olduğunuz kişinin güvenine asla ihanet etmezsiniz. İlişkilerde, umutsuz bir romantik olmanın yanı sıra çok fedakâr ve sadıksınız.

İLGİLİ YAZI: AKREP BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yay (24 Kasım – 22 Aralık)

Yay, zodyakın en girişken işaretlerinden biridir, bu da yeni insanlarla sürekli iletişim halinde olacağı anlamına gelir. Bir yerde çok uzun süre kalmaktan hoşlanmadığınız için sizi bir ilişki içinde sık sık görmek mümkün değildir. Yani, aşık olduğunuzda, çevrenizdeki herkes bunu farkedebilir. Örneğin, maceracı ruhunuz bir sonraki yolculukta aşkınızla ortak yapacaklarınızı planlamanızı sağlayacaktır. Ve zodyakın en açık sözlü ve en dürüst burcu olarak, gelecekle ilgili her küçük düşünceyi, fikri ve hayali kendinize saklamakta da zorlanacaksınız.

İLGİLİ YAZI: YAY BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Oğlak (23 Aralık – 20 Ocak)

İşte olduğun kadar aşkta da hedef odaklısın. Ancak birine aşık olduğunuzda, başkalarının nadiren görebildiği bir yanınızı sergileyebilirsiniz. Yalnızca pratik olmak yerine, biraz daha eğlenceli hale gelirsiniz. Birine aşık olduğunuzda, daha kaygısız ve anı yaşayan biri olacaksınız ve normalde ciddi olan kişiliğiniz eriyip gidecek. Birine aşık olmanız çok zaman alır; ancak, kalbiniz bir kez kazanıldığında, uzun bir süre onun içinde kalırsınız.

İLGİLİ YAZI: OĞLAK BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hayatın her alanında özgürlüğe olan sevginle tanınırsın. Geleneksel romantizm genellikle sizin tercihiniz değildir çünkü sizi bağlı hissettirir. Biraz farklı olsanız da, aşık olduğunuzda duygularınızı rahatça gösterirsiniz. Sevgilinizin en iyi arkadaşınız ve sırdaşınız olması doğaldır ve onunla her ayrıntıyı paylaşmak isteyeceksiniz.

İLGİLİ YAZI: KOVA BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ

Balık (20 Şubat – 20 Mart)

Balık, astrolojinin umutsuz romantikleridir. Aşkı Balık’tan daha çok seven bir burç yoktur. Merhametiniz ve açık yürekliliğinizle tanınırsınız. Önem verdiğiniz kişiler de dahil olmak üzere, tavsiyelerinizi ve desteğinizi paylaşmaktan keyif alırsınız. İlişkilerde özverilisiniz: Bir numaralı önceliğiniz, birlikte olduğunuz kişinin size hissettirdiği kadar özel hissetmesini sağlamak. Bu, romantizmi canlı tutmak için bolca sarılma öpücükleri, romantik jestler anlamına gelir.

İLGİLİ YAZI: BALIK BURCU ERKEĞİNİN VE KADINININ ÖZELLİKLERİ


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!