Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurcunuza Göre Hangi Takı, Mücevher veya Aksesuar Kullanmalısınız?

Son Yazılar

Burcunuza Göre Hangi Takı, Mücevher veya Aksesuar Kullanmalısınız?

Burcunuza göre uygun takı ve mücevher kullanmak ister misiniz? İşte burçların aksesuar tercihleri, hangisi size uygun, birlikte keşfedelim.

Burçlar, kişiliğinizin birçok yönü hakkında fikir verebilir, ancak yıldızların da moda zevkinizi ortaya çıkarabileceğini biliyor muydunuz? Görünümünüzü yenilemeye çalışıyorsanız veya sadece biraz farklı bir şey istiyorsanız, özenle seçilmiş birkaç aksesuar ve astrolojinin yardımıyla büyük bir değişim yaşayabilirsiniz. Zarif kolyelerden geri dönüştürülmüş plastik bileziklere veya cesur bel boncuklarına kadar burcunuza göre uygun hangi takıları takmanız gerektiğini sizler için araştırdık. İşte burçların aksesuar tercihleri:

burçların aksesuar tercihleri

Lauren Ash, St. Louis’de yaşayan bir astrolog ve kültür yazarıdır. Aylık burçlar ve kozmik rehberlik için onu Twitter’da takip edebilir veya bloğuna abone olabilirsiniz.

BENZER İÇERİK: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER

Koç: Şık Spor Aksesuarları

Alıngan, ateşli ve enerji dolu, astrolojinin en hırslı burçlarından birisin Koç. Eylem gezegeni Mars tarafından yönetiliyorsun, sizi hedeflerinize ulaşmaktan alıkoyan hiçbir şey yok. Profesyonel görünen ve size ayrıcalıklı bir hava veren, aynı zamanda yoğun iş sonrası hayatınıza ve fiziksel aktivitelerinize geçiş sağlayan bir aksesuara ihtiyacınız var. Writual Planner‘ın asistan astrologu Dayna Schmidt-Johnson, “tüm fitness hedeflerinize ulaşmanıza” ve “spor salonundan sosyal saate kolayca geçmenize” yardımcı olacak bir “modaya uygun fitness ölçüm saati, bileziği veya yüzüğü” önermektedir.

BENZER İÇERİK: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN YARGILAYICI BURÇLAR

Boğa: Zarif Kristal Kolye

Sen çok şehvetli ve rahat bir burçsun, o kadar güzel takılar var ki doğal enerjini yükseltirsin. Boğa boyun ve boğazı yönetir, bu nedenle göz alıcı bir kristal kolye ile bu bölgeye dikkat çekmek isteyeceksiniz. Authority Jewelry‘de yerleşik astrolog Virginia Castiglione, “Akuamarin’i bir kristal olarak öneriyorum… çünkü dünyevi, şüpheci Boğa’yı yavaş yavaş içlerindeki ilahi enerjiyle temasa geçirecek” diyor. Estetik gezegeni Venüs’ün gözetiminde olduğunuz için, hala benzersiz bir görünüme sahip klasik bir zinciri tercih ediyorsunuz. Ancak sabit bir işaret olarak zevklerinizi değiştirmekte daha yavaş olabilirsiniz, bu nedenle aynı zamanda bir yatırım parçası olan bir mücevher seçmek en iyisidir.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

İkizler: Şık Akıllı Saat

Kendinden emin ve canlı, her zaman insanların dikkatini çekecek ve kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak cesur aksesuarlar arıyorsunuz. Ancak yoğun programınız, moda seçimlerinizde de esnekliğe ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor. Her zaman hareket halinde olduğunuz için tüm uygulamalarınız ve çevrimiçi takvimlerinizle entegre olan bir akıllı saat mutlak bir zorunluluktur. Artı, İkizler bilekleri ve elleri yönetir, bu da sizi düzenli tutacak mükemmel bir mücevher parçası yapar. Toplantılarınız için ne zaman yola çıkmanız gerektiğini hatırlatmak için alarmlar kurun, su alımınızı kontrol edin ve hatta arada bir mola verin. Doğum taşınıza (ve çekici kişiliğinize) uyum sağlamak için yanardöner pastel veya ince inci kaplamalı zarif bir saat de tercih edebilirsiniz.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR

Yengeç: Ruh Hali Yüzüğü

Sen bir nostalji aşığısın, Yengeç. Ve duygularımızı ve sezgilerimizi yöneten gezegen olan Ay’ın yönettiği burç olarak, başkalarının olduğu kadar kendi hislerinize de uyum sağlarsınız. Bu dış enerjinin çoğunu emmeye meyillisiniz, bu nedenle size mola verme zamanını bildiren bir ruh hali yüzüğünden daha uygun bir mücevher parçası yoktur. Astrolog Schmidt-Johnson, “Her yengeç en az bir ruh hali yüzüğüne sahip olmalıdır” diyor. “90’ların en popüler ürünlerinden biri olmasının yanı sıra, yüzüğün arkadaşlarınızın “kabuğunuzdan çıkmanıza gerek kalmadan nasıl hissettiğinizi” bilmelerine yardımcı olacağını da ekliyor.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSSIZ BURÇLAR

Aslan: Anlamlı Kolyeler

Sen bir ilgi manyağısın Aslan ve elinden bir şey gelmiyor! Canlılık ve gençlik gezegeni olan güneş tarafından yönetilirsiniz, kendinizi şaşırtmayı seviyorsunuz ve dışadönük kişiliğinize uygun bir mücevhere ihtiyacınız var. Elbette altın rengi, zodyak güç renginiz olduğu için gardırobunuzun olmazsa olmazı. İltifatları hayatın kendisinden daha çok seviyorsunuz ve hiçbir şey anlamlı bir kolye kadar dikkat çekmiyor, ayrıca hedeflerinize odaklanmanıza yardımcı olabilirler. “Aslanın astrolojideki tamamlayıcı zıtlığını temsil eden Tarot’taki Yıldız gibi, somutlaştırmak istedikleri gücü simgeleyen bir [kolye] takmasını tavsiye ederim. gereken bu,” diye paylaşıyor Castiglione.

BENZER İÇERİK: ATEŞ BURÇLARI: KOÇ, ASLAN VE YAY KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Başak: Doğal Taşlı Takılar

Titiz, düzenli ve çokça mükemmeliyetçi, iyi yapılmış bir işi seversiniz. Ancak, sizin için aşırı farkında olmaktan daha fazlası var. Aynı zamanda incelik ve kendini ifade etmeyi seven birisiniz ve genellikle yeniden deşarj olmak ve kişisel bakımınıza odaklanmak için kendinize zaman ayırmalısınız. Bir toprak burcu olarak doğaya bağlısınız ve en çok zeni dışarıda olduğunuzda hissediyorsunuz. El yapımı preslenmiş yaprak takılarla her şeyin altında büyüdüğü işaret olduğunuzu kendinize ve çevrenizdekilere hatırlatın. En sevdiğiniz eğrelti otunu veya yoncanızı gösteren muhteşem bir kolye veya bilezikle dünyevi eğilimlerinizi kalbinize yakın tutun. Ayrıca denenmiş ve gerçek olana düşkünsünüz, bu nedenle görünüme biraz ışıltı katmak için şık bir gümüş zincir de size çok yakışacaktır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN SİNSİ BURÇLAR

Terazi: Antika Madalyon Kolye

Venüs tarafından yönetilen bu moda öncüsü burç için güzellik çok önemli. Zevkinizi ve tarzınızı gösteren her türlü takı olmazsa olmazdır. Eşi benzeri olmayan parçaların özel bir sevgilisisiniz, ancak Teraziler aynı zamanda sevgilerini etrafındaki herkese gururla gösteren doğal romantiklerdir. Bu özellikleri, size özel olacak kişisel bir hatıra olan zarif bir altın zincirin etrafındaki kalp şeklinde eski bir madalyonla ifade edin.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR

Akrep: Vücut Piercingleri

Akrepler aşırı uçların, karanlık ve gizemli ya da sıcak ve sevecen olma eğilimindedir, bu da onları okumayı zorlaştırır. Hayatta ne yaparsanız yapın, bunu biraz drama ve yetenekle yapmayı tercih edersiniz. Trendler uğruna modayı denemeniz daha az olasıdır. Tutku gezegeni Mars ve dönüşüm gezegeni Plüton ile birlikte yönetici gezegenleriniz sayesinde, görünüşünüzle kendinizi tam olarak ifade etmeyi tercih ediyorsunuz. Karanlık tarafınızı gösteren aksesuarlar kullanmayı seviyorsunuz ve vücut piercingleri sadece öne çıkan şeyler. Burun, dudaklar, kaşlar – bir kez başladığınızda Akrep, daha fazlasını elde etmek isteyeceksiniz! Ve cildi delmeden vücuda takılan günümüz takılarıyla, istediğiniz zaman görünümünüzü değiştirmek için sonsuz seçeneğiniz var.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GERGİN BURÇLAR

Yay: Bel Zincirleri

Eğlenceyi seven ve maceracı bir kişiliğiniz olduğunu herkes biliyor. Bununla birlikte, her zaman hareket halinde olan bir burç olarak Yay, çok hantal mücevherleri sevmez, kişiliklerini ifade eden her takıya ilgileri yüksektir. Kişisel ilişkileriniz gibi, sizin için doğru aksesuar, özgürlüğünüzü kucaklamanıza izin verecek ve sizi çıkmaza sokmayacaktır. Astrolog Schmidt-Johnson, “Bel zincirleri, aktif yaşam tarzınızı ifade etmenin harika bir yolu” diyor. “Ayrıca seyahat için mükemmel bir aksesuar ve gerektiğinde kıyafetlerinizin altına kolayca saklanıyorlar.” Bu renkli aksesuarların benzersiz tarzınıza uyacak şekilde çeşitli renk ve şekillerde sunulduğundan bahsetmiyorum bile.

BENZER İÇERİK: İKİZLER ERKEĞİ VE KADINININ 15 OLUMSUZ ÖZELLİĞİ

Oğlak: Klasik Zincir Kolye

Bir akşam yemeği partisine katılırken veya sadece işe giderken, her zaman etkilemek için giyinirsiniz ve lüks mücevher takmayı seversiniz. Olgun ve statü bilincine sahip bir burç olma eğilimindesiniz, bu nedenle klasik ve zevkli bir şeye yatırım yapın. Dramatik ama büyüleyici bir görünüm için, bir altın zincir kolye, onlarca yıl sürecek sofistike bir mücevher parçasıdır. Hemen hemen her şeyle her yere takılabilir, bu da onu hedeflerinize doğru ilerlemenizi sağlamak için mükemmel bir aksesuar yapar.

BENZER İÇERİK: KARAR VERMELERİ UZUN ZAMAN ALAN BURÇLAR

Kova: Büyüleyici Halhal

Zodyakın asi burcu olarak, olağandışı ve beklenmedik her şeyin sevgilisisiniz. Canlı kişiliğinizi öne çıkaran renkli aksesuarlar veya birçok seyahatinizden bir hikaye anlatan ilginç parçalar giyme eğilimindesiniz. Bu nedenle, sizin için ideal bir mücevher parçası, çeşitli şekillerde şekillendirilebilen benzersiz ancak çok yönlü bir şeydir. Kova su taşıyıcısıdır ve bu nedenle baldırları, ayakları ve ayak bileklerini yönetir. Arada bir ayak parmaklarınızı suya sokmanızı hatırlatacak büyüleyici bir halhal ile vücudunuzun bu kısmına bilinçli bir farkındalık kazandırın. Castiglione, “Görünümü tamamlamak ve Kova’nın sürekli değişim dürtüsünü geliştirmek için bir ametist tılsımı seçmenizi tavsiye ederim” diyor.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ HUYLU BURÇ

Balık: Geri Dönüştürülmüş Plastik Bileklik

Zodyakın bukalemunu olarak tarzınız inanılmaz derecede akıcı ve trendden trende sorunsuz bir şekilde geçebilir. Yaratıcı yönünüzü olduğu kadar manevi yönünüzü de kucaklamayı seviyorsunuz ve değerlerinizi yaşamanın önemini anlıyorsunuz. Okyanusta bulunan geri dönüştürülmüş plastik çöplerden yapılmış bir bileklik hem içinizdeki doğa tutkusunu ortaya çıkarıyor hem de modaya uygun bir keşif yaşamanızı sağlıyor. Schmidt-Johnson, “Balıklar bizim hayalperestlerimizdir, gelecek için büyük umutları olan ve gelecek için sezgileri olanlardır” diyor. “Geri dönüştürülmüş okyanus plastiğinden yapılmış bir bileklikle dünyayı ne kadar ciddiye aldığınızı ifade edebilir. Balıkları kurtarmak ve gezegeni kurtarmak iyi yapılmış bir iş!”

BENZER İÇERİK: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!