Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaAstrolojiHarika Bir Cinsel Hayat İçin Burçların Uyumu

Son Yazılar

Harika Bir Cinsel Hayat İçin Burçların Uyumu

Çiftlerin seks hayatını burçların belirlediğine inanılır. Peki burçların birbirleri ile cinsel uyumu nasıldır, işte cinsellik uyumları.

Günlük veya haftalık burç yorumunuzu eğlenmek için okusanız bile, astrolojik uyumluluk kavramına göz gezdirmekte fayda var. Birisiyle ne kadar iyi anlaşacağımızı yıldızların ve gezegenlerin belirlediği fikri aptalca görünebilir, ama ya yıldızlarda burçların cinsel uyumu belirleniyorsa? İşte bunu dikkate alarak burçların cinsel hayatta seks uyumunu sizler için araştırdık.

Zodyak burçları, kendinizi ve ilişkilerinizi anlamada önemli bir rol oynayan karakteri, iletişim tarzlarını, tercihleri ​​ve duyguları belirleyebilir. Tüm büyük aşk ve seks kararlarınızı yalnızca astrolojiye dayalı olarak vermeniz gerektiğini söylemiyorum, ancak cinsel uyumun bazı noktalarını belirledikleri de açık.

Bir sevgiliyle dünya dışı bir kimya elde etmek istiyorsanız (hepimiz öyle değil miyiz?), kesinlikle astrolojik çizelgelere bakmanın zararı olmaz. (Ayrıca, gelecekte referans olması için farklı burçlar hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek biraz eğlenceli olabilir.) Bu yazımda sizlerle burçların seks ve cinsel uyumu hakkında kısa ama net bilgiler paylaşacağım.

İlgili Yazı: Astrologlar Uyarıyor: Hangi Burçla Evlenilmez?

Koç Burcu Cinsel Uyumu

burçların cinsel uyumu

21 Mart – 20 Nisan

Cinsel tarz: Koç ve zodyaktaki ilk burç olarak Koç iddialı, saldırgandır ve cinsel olarak partnerini fethetmenin tadını çıkarır. Takip edilenden ziyade takip eden olma eğilimindedirler. Anında tatmin olmak isterler, duygusal oyunlardan hoşlanmazlar ve insanların saçlarıyla oynamasını veya dokunmasını severler.

En iyi seks eşleşmeleri: Aslan, Terazi, İkizler, Akrep

İlgili Yazı: Koç ve Terazi Uyumu


Boğa Burcu Cinsel Uyumu

21 Nisan – 21 Mayıs

Cinsel tarz: Burçların cinsel uyumu açısından cinsellikten daha şehvetli olan Boğa, uyarılmadan çok uyarılma ister ve cinsel bir deneyimde kokular, sesler ve dokunuşlar onun için çok önemlidir. Enerjiyi boşa harcamaktan nefret ederler, bu yüzden seksin kendilerini bulmasını beklemeye eğilimlidirler.

En iyi seks eşleşmeleri: Akrep, Yengeç, Başak, Oğlak

İlgili Yazı: Astrologlara Göre En Çapkın Burç Hangisidir?


İkizler Burcu Cinsel Uyumu

burçların cinsel uyumu

22 Mayıs – 21 Haziran

Cinsel tarz: İkizler cinsellikleri konusunda rahat ve uysaldırlar, beklenmedik yerlerde seks yapmaya cüret ederler ve edepsiz konuşmalardan çekinmezler. Flört etmede harikadırlar ve eşleri ile hareketli, seksi bir ilişki kurmaya değer verirler. Seksle eğlenmeyi ve yeni şeyler denemeyi severler.

En iyi seks eşleşmeleri: Koç, İkizler, Yay, Kova

İlgili Yazı: Burçların Özellikleri


Yengeç Burcu Cinsel Uyumu

22 Haziran – 23 Temmuz

Cinsel Tarzı: Bir Yengeç’in sevişmeye yaklaşımı yaratıcı ve şehvetlidir, ancak sekse başlamadan önce baştan çıkarılmaları gerekir. Yengeçler duygularına göre hareket eder ve partnerlerinin ne istediğini kolayca hissedebilirler. Onlar için seks sevgi dolu ve şehvetlidir ve yemek sevgileri genellikle oral uyarım için bir eğilime yol açar.

En iyi seks eşleşmeleri: Boğa, Aslan, Oğlak, Balık

İlgili Yazı: Yengeç Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Aslan Burcu Cinsel Uyumu

burçların cinsel uyumu

24 Temmuz – 21 Ağustos

Cinsel Tarzı: Aslanlar, tutarlı ve güçlü cinsel dürtüleriyle tanınırlar ve eşleri cezbetmek için çekiciliklerine ve kimyalarına güvenirler. Etrafta görünmekten keyif alırlar – ve elbette çevreden gelen bakışlar onları sevindirir. Eş olarak tutkulu ve özenlidirler, ancak sık sık onaylanmaları gerekir. Aslan baştan çıkarmanın ve ön sevişmenin tadını çıkarır ve sırtları en fazla etkilenen bölgesidir.

En iyi seks eşleşmeleri: Akrep, Koç, Yay, Aslan

İlgili Yazı: Aslan Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Başak Burcu Cinsel Uyumu

22 Ağustos – 23 Eylül

Cinsel Tarzı: Bakirenin iffetli olduğunu düşünmeyin – aslında, bu yüksek enerjili burç cinselliğe oldukça düşkün ve şehvetli olabilir. Ön sevişme sırasında her türlü dokunuştan hoşlanırlar; sevişme veya masaj onların uyarılmalarını artırabilir. Tadını çıkarabilecekleri dikkatli ve tatminkar bir sevişme deneyiminden hoşlanırlar.

En iyi seks eşleşmeleri: Boğa, Terazi, Balık, Oğlak

İlgili Yazı: Başak Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Terazi Burcu Cinsel Uyumu

burçların cinsel uyumu

24 Eylül – 23 Ekim

Cinsel Tarzı: Terazi, mükemmel tadı ve hassas duyarlılığı ile genellikle zodyak burçlarının en safı ve temizi olarak kabul edilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir Terazi için seks, zihinsel uyarımı ve sözel ön sevişmeyi içerir – iyi bir eş, tutkularını flört ederek ortaya çıkaracaktır. Seks sırasında iç çamaşırı ve müzik gibi müstehcen öğeleri severler.

En iyi seks eşleşmeleri: Koç, İkizler, Aslan, Yay

İlgili Yazı: Terazi Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Akrep Burcu Cinsel Uyumu

24 Ekim – 23 Kasım

Cinsel Tarzı: Akrepler tutkulu, şehvetli ve son derece cinselliğe düşkün olmalarıyla ünlüdür. Cinsel yaşamlarında çok fazla harekete ve heyecana ihtiyaç duyarlar ve genellikle güç ve kontrol içeren senaryolara bayılırlar. Güçlü bir cinsel dürtü ve güçlü duyguların birleşik güçleri ile, genellikle kendi arzularıyla mücadele ederler.

En iyi seks eşleşmeleri: Boğa, Aslan, Akrep, Balık

İlgili Yazı: Akrep Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Yay Burcu Cinsel Uyumu

burçların cinsel uyumu

24 Kasım – 22 Aralık

Cinsel Tarzı: Gezginler ve meraklılar olarak bilinen Yay burçları, yatak odasında çekici, sevecen ve özenlidir. Ancak, çabuk sıkılırlar ve cinsel yaşamlarında kendiliğindenliği arzularlar. İnanılmaz derecede flörtözdürler ve özellikle bekarlarsa hızlarına kimse yetişemez; bir araya geldiklerinde, maceracı olmaları ve yeni şeyler denemeye istekli olmaları muhtemeldir.

En iyi seks eşleşmeleri: Aslan, Koç, İkizler, Kova

İlgili Yazı: Yay Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

23 Aralık – 20 Ocak

Cinsel Tarzı: Akrep gibi, Oğlak da cinselliğe düşkün, şehvetli burçlardan biri olarak ün yapmıştır. Oğlak burcunun güçlü libidosunu uyandırmak için çok karmaşık bir şey gerekmez, ancak bacakları ve dizleri genellikle en hassas yerleridir. Ön sevişme ile ilgilenmezler, ama kur yapmayı ve baştan çıkarılmayı seviyorlar ve cinsel dayanıklılıklarıyla gurur duyuyorlar.

En iyi seks eşleşmeleri: Yengeç, Boğa, Oğlak, Başak

İlgili Yazı: Oğlak Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Kova Burcu Cinsel Uyumu

burçların cinsel uyumu

21 Ocak – 19 Şubat

Cinsel Tarzı: Genellikle entelektüel ve idealist olarak kabul edilen Kovalar, alışılmışın dışında olmayı severler. Baştan çıkarılmaktan hoşlanırlar ama gücü tamamen bırakmaktan nefret ederler. Açıkça cinselliği seven bir izlenim bırakmasalar da, söz konusu seks olduğunda coşkulu ve yaratıcıdırlar – sevgilileri onlarla zihinsel düzeyde anlaştığı sürece.

En iyi seks eşleşmeleri: İkizler, Kova, Yay, Başak

İlgili Yazı: Kova Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Balık Burcu Cinsel Uyumu

20 Şubat – 20 Mart

Cinsel Tarzı: Her türden insanla iyi geçinmesiyle tanınan Balıklar, hayranlarını cezbetmekte hiç zorlanmazlar. Yatakta romantik, şehvetli ve oyuncudurlar ve duygusal yanları yaratıcı tekniklere sahip olanları daha çok tercih eder. Partnerleri hayal güçlerini ateşlediği sürece, memnun olmaktan ziyade partnerlerini memnun etmeye odaklanırlar.

En iyi seks eşleşmeleri: Akrep, Yengeç, Başak, Terazi

İlgili Yazı: Balık Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!