Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurcunuza Göre Size En Çok Yakışan Emoji

Son Yazılar

Burcunuza Göre Size En Çok Yakışan Emoji

Burçların emoji simgeleri, onların temel astroloji özelliklerine de uygun. Yazımızda tüm burçların emojisi hakkında bilgi veriyoruz.

Bir resmin bin kelimeye bedel olduğunu söylüyorlar ve emojiler sayesinde bu hiç bu kadar doğru olmamıştı. Mesajlaşırken, e-posta gönderirken veya iş arkadaşlarımızla sohbet ederken, bu küçük görüntüler kelimelerin yakalayamayacağı duyguları aktarıyor. Ayrıca konuşmalarımıza bir doz eğlence ve tuhaflık katıyorlar. Ancak yeni bir emoji grubu da dahil olmak üzere her teknoloji güncellemesinde, havanıza uyan mükemmel olanı bulmak zor olabilir. Bu yüzden Takiye.com olarak burçların emoji simgeleri ne olabilir araştırdık. Ateşli bir kalp mi yoksa tuhaf bir uçan daire mi, işte burçların emojisi ve astrolojik sebepleri.

burçların emoji simgeleri

Koç: Ateşli Kalp

Sen bir aşık ve dövüşçüsün, Koç. İster hayalinizdeki iş, ister hayalinizdeki kişi olsun, bir şey kalbinizde bir ateş yaktığında, o sizin olana kadar peşinden gitmenizi neredeyse hiçbir şey durduramaz. Tutku sizin için parlıyor, bu nedenle burçların emojisi nedir dedildiğinde sizinkisi kesinlikle ateşli kalp olmalıdır. Karşı çıkanlar size hayallerinizin imkansız olduğunu söylediğinde, kalbinizi nasıl dinleyeceğinizi ve hepsinin yanlış olduğunu kanıtlamayı herkesten daha iyi bilirsiniz.

Boğa: Ev bitkisi

burçların emojisi

Sen bir doğa aşığısın Boğa ve bu sadece bir toprak burcu olduğun için değil. Bir ev bitkisi gibi, geliştiğiniz çok özel koşullara sahipsiniz. Bazen ilgi odağı haline geldiğinizde ve başarılarınızın tadını çıkarmanız gerektiğinde yeniden deşarj olmak için saklanmayı seversiniz. Saksı bitkisi emojisi enerjinizle konuşuyor. Sevdiğin şeyi seversin ve doğru ortamı bulduğunda kök salacak ve çiçek açacaksın.

İkizler: Kelebek

Zodyakın sosyal kelebeği için anlamlı olan başka emoji olabilir mi? Her zaman hareket halindesiniz, çeşitli hobiler ve arkadaş gruplarıyla meşgulsünüz. Endişelenmekten hoşlanmazsınız; işleri kolay ve yalın tutmayı tercih edersiniz. Kelebekler, İkizler olmanın eğlenceli ve özgür ruhlu olduğu her şeyi sembolize eder. Her zaman bir çiçekten diğerine süzülüyorsunuz, giderken bir parlaklık ve neşe paylaşıyorsunuz.

Yengeç: Hilal

Biraz gizemlisin, Yengeç. Duyguların her zaman derindir ve sonuç olarak büyük kararlar verirken duygularınızla hareket etme eğilimindesiniz. Ancak bu, onları yüksek sesle paylaştığınız anlamına gelmez. Ayın karanlık yüzü gibi, kafanızın içinde gerçekten neler olup bittiğini bilmek zor olabilir. Peki burçların emoji simgeleri düşünüldüğünde, senin için hilalden daha iyi emoji ne olabilir? Bazen uzak ve soğuk görünse de, ayın parıltısını çevreleyen güzellik ve sihir, kendi eterik titreşimleriniz için mükemmel bir seçimdir.

Aslan: Mikrofon

burçların emojisi

Söyleyecek bir şeyin var Aslan ve duyulmak için ilgi odağı olmaktan korkmuyorsun. Kariyer dünyasını fethetmekten hayat sizi nereye götürürse götürsün yeni arkadaşlar edinmeye kadar, güveninizi sergilemekten ve aklınızı konuşmaktan sizi hiçbir şey alıkoyamaz. Mikrofon emojisi hem sahne sevginizi hem de açık sözlü doğanızı simgeliyor. Ne de olsa, insanlar zaten size dikkat ediyor, sizi yüksek sesle ve net bir şekilde duyabildiklerinden emin olabilirsiniz!

Başak: Kitap Yığını

Astrolojinin mükemmeliyetçisinden çok daha fazlasısın, Başak. Çalışkan ve odaklanmış, hiçbir şeyin başarıya ulaşmanıza engel olmasına izin vermiyorsunuz. Ve gözlemci bir içe dönük olarak, başkalarını izleyerek anladığınız çok şey var. Detaylara gösterdiğiniz özen eşsiz ve hatta çoğu kişi size zodyak dedektifi diyor. Bir şey bilmiyorsanız, bir kitap açıp kendinize öğretmek için hızlısınız. Kitap emojileri ne kadar akıllı olduğunuzu gösterir ve okumak aynı zamanda rahatlamak ve gevşemek için en sevdiğiniz yöntemlerden biri.

Terazi: Disko Topu

burçların emoji simgeleri

Teraziler şefkatli ve empatiktir. Olayları her açıdan görme ve en iyi tavsiyelerden bazılarını sunma konusunda bir hüneriniz var. Zodyakın barışçısı olduğunuz doğru olsa da, denge ve uyum sevginizin bir kısmı iyi vakit geçirmeyi sevdiğiniz gerçeğinden geliyor! Kişiliğinizin dışa dönük bir yanı var ve yeni insanlarla tanışmaktan zevk alıyorsunuz, bu yüzden burçların emojisi söz konusu olduğunda disko topu emojisi sizin iç dünyanızı en iyi anlatan simge olacaktır. Parlak, ışıltılı ve eğlenceli, her şeyi hafif tutmanız ve küçük şeylerin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermemeniz gerektiğinin bir hatırlatıcısıdır.

Akrep: Kristal Küre

Çok ketumsun ve karar verirken duygularına ve kalbinden gelene dikkat etme eğilimindesin, Akrep. Başkaları sizi gizemli ve hatta fazla düşünen biri olarak görebilir, ancak tam olarak neye karar vereceğinizi ve hayatta nereye gittiğinizi bilirsiniz. Kristal küre emojisi sadece sezgileriniz ve diğer insanları okuma yeteneğiniz için mükemmel bir eşleşme değil, aynı zamanda planlarınızın gerçekleşme ihtimalinin de yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

Yay: Hedef Tahtası

burçların emojisi

Hiç şüphe yok ki, zamanını parti yaparak ve hayatın boyunca maceralara atılarak geçirmeyi seviyorsun, ama masaya getirdiğin tek şey bu değil, Yay. Sarsılmaz bir şekilde iyimser, yeterince sıkı çalışma ve özveri ile aklınıza koyduğunuz her şeyi başarabileceğinizi biliyorsunuz. Ve yeni bir hedefi gözünüze kestirdiğinizde nadiren ıskalarsınız. Bu nedenle burçların emojisi açısından bakıldığında, hedef tahtası, yay burcu için mükemmel bir eşleşmedir.

Oğlak: Elmas

Diğer burçlar kadar göz önünde veya iddialı olmasanız da, diğer insanlar üzerinde ciddi bir otoriteniz var. Meslektaşlarınız arasında güvenilir ve tutarlı biri olarak, daha çok çalışma ve daha fazlasını başarma fırsatları her zaman yolunuza çıkıyor gibi görünüyor. Ve kimse senin gibi baskıyla nasıl başa çıkacağını bilmiyor, Oğlak. Bir elmas pırlantanın ancak ısıyı almayı öğrendikten sonra oluşması gibi, tüm sıkı çalışma nedeniyle daha sert ve daha parlaksınız. Bu emoji, tüm zor zamanların ve geç gecelerin buna değer olduğunu hatırlatsın.

Kova: Uçan Daire

burçların emojisi

İnsanlar sana asi, tuhaf ve hatta zodyakın uzaylısı diyorlar – ama bu seni rahatsız etmiyor Kova. Açık fikirli ve ileri görüşlü, işleri kendi yolunda yaptığınızı bilmekten gurur duyuyorsunuz ve işleri olumlu yönde ilerletmek için heyecan yaratmaktan korkmuyorsunuz. Bazıları yöntemlerinizin alışılmadık olduğunu düşünebilir, ancak türünün tek örneği olan ruhunuzun özel olduğunu bilirsiniz. İnsanlar başka bir gezegenden olduğunuzu söylemek isterse, neden uçan daire emojisi ile onu bir onur rozeti olarak takmıyorsunuz? Sıkıcı olmaktan iyidir!

Balık: Tekboynuzlu At (Unicorn)

Zodyak’ın sanatsal hayalperesti sensin, Balık. Her şeyi duygu ve hislerinle gören biri olarak, her zaman insanlarda en iyiyi ararsınız ve tüm burçların en şefkatlisisiniz. Naif veya aşırı idealist olarak algılanabilirsiniz, ancak bu fikirlerin sizi başkalarında sihir aramaktan alıkoymasına izin vermeyin. Tek boynuzlu at emojisi, mistisizminizi ve sadece inanırsanız her şeyin mümkün olduğuna olan inancınızı sembolize eder.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!