3.3 C
İstanbul
Pazar, Ağustos 14, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Burcunuzun Etkisiyle Yaptığınız 1 Numaralı İlişki Hatası

Burçların ilişki özellikleri incelediğinde hepsinin farklı olduğu ortaya çıkıyor. Peki burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar nelerdir?

Gerçekçi olalım: Siz ve eşiniz ne kadar aşık olursanız olun, hiçbir ilişki mükemmel değildir. Hepimiz aşkta hatalar yaparız ve her çiftin anlaşmazlıkları olsa da, bazen bu farklılıklar o kadar büyüktür ki, ilişki dağılır. En iyi senaryoda, bu sonlar bize bir ortaklıkta ne istediğimiz ve kendimizi nasıl geliştirebileceğimiz konusunda değerli dersler verir. Ancak bazen, eylemlerimizin bizi oraya nasıl götürdüğünü fark etmeden kendimizi zehirli flört kalıplarına yakalanırken buluruz. Durum buysa, astroloji neyi yanlış yapıyor olabileceğinizi belirlemenize yardımcı olabilir. Her burcun yaptığı en büyük ilişki hatasını öğrenmek ve burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar ile ilgili bilgilenmek için okumaya devam edin.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar

Koç, genellikle kendi çıkarın için fazla inatçı ve düşüncesizsin. Zodyakın ilk burcu olarak, sorumluluk almayı seviyorsunuz ve ilişkilerinizde ana öncelik sizmişsiniz gibi hissetmek istiyorsunuz. Tutku ve aşk sizin için ya sev ya da terk et gibi bir şey. İlişkinizde gözde olduğunuzu hissetmiyorsanız çabuk soğuyorsunuz.

BENZER İÇERİK: ASTROLOJİNİN EN ASİ VE İSYANKÂR BURÇLARI

Profesyonel astrolog ve Destiny Awakens‘ın kurucusu Sofia Celestino, “İlişkinin başlarında Koç çok ısrarcı veya talepkar görünebilir” diye açıklıyor. “Eğer bir Koç ile birlikteyseniz, onu biraz yalnız ve özgür bırakmanız ayrıca, ihtiyaçlarını dile getirdiklerinde onları dinlemeniz gerekiyor.”

BENZER İÇERİK: BURÇLARINA GÖRE BİRİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ NASIL ANLAŞILIR?

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sen bir aşıksın, dövüşçü değil. Cazibe ve romantizm gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğa, aslında en gizli romantik burçlardan biridir. Bir toprak burcu olarak, hayatın her alanında güvenilir ve pratik olmanızla tanınırsınız. Zodyakın ikinci burcu olarak, kişisel değerlerinizden büyük ölçüde etkileniyorsunuz. Flört ederken acele etmenize gerek yok – birlikte olduğunuz kişiyi tanımak ve kişiliğinin ayrıntılarını öğrenmek için zaman ayırmayı seviyorsunuz. Bununla birlikte, bu yavaş gelişen romantizm, karşınızdaki kişinin küçümsendiğini hissetmesine neden olabilir.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE BİRLİKTE SEYAHAT ETMEMESİ GEREKEN BURÇ ÇİFTLERİ

Çoğu zaman, niyetleriniz konusunda yeterince sesiniz çıkmıyor ve yeni aşkınıza ne istediğinizi iletmek çok uzun sürüyor, bu da burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar arasında sayılabilir. Bu, partnerinizin ilişkiyi kabul edebileceğinizi veya bırakabileceğinizi hissetmesine neden olabilir – ki bu iyi bir şey değildir.

BENZER İÇERİK: ARKANIZDA KAYA GİBİ DURMASI MUHTEMEL EN YARDIMSEVER BURÇLAR

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar

İkizler, zodyakın üçüncü işaretidir ve iletişim odaklı Merkür tarafından yönetilir. Gevezelik yeteneğin var ve konu flört etmeye geldiğinde doğal bir büyücüsün. İlk başta, kafanız bulutlarda gibi görünebilir, ancak daha fazlası için geri gelmenizi sağlamak için gerçek bir zihinsel bağlantı gerekir. Aynı şekilde, olası bir aşk ilişkisini kaçırmanıza neden olabilecek duyguya konsantre olamıyorsanız, karşınızdaki kişiye güven veremeyecek ve onun ilişkiden kaçınmasına sebep olacaksınız.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ENDİŞELİ BURÇLAR

Astrolog Celestino, “İkizler sosyal ve uyumlu olmaları ile bilinirler, ancak yeni biriyle çıktığınızda aslında biraz uçarı veya güvenilmez olarak görünebilirler” diye açıklıyor. “İkizler, daha güvenilir olmalısın ve taahhütlerine bağlı kalmalısın.”

BENZER İÇERİK: SOSYAL MEDYA OLMADAN NEFES ALAMAYAN BAĞIMLI BURÇLAR

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçler sıkı sıkıya bağlı ilişkileri geliştirmeyi sever. Sevdikleriniz tarafından duygusal ve besleyici olarak görülüyorsunuz ve ilişki yaşadığınız kişiye yakın hissetmekten hoşlanıyorsunuz. Ancak, bunu geliştirmeden önce, bir ilişkide güvenin çok önemli olduğunu unutmamalısınız. İnsanlarla ilişkilerinizi geliştirmek için kendi yolunuzdan çıkacaksınız ve ideal partnerinizden de aynı düzeyde güven bekliyorsunuz.

BENZER İÇERİK: ARKADAŞ, SEVGİLİ YA DA EŞ OLARAK EN SADIK BURÇLAR

Bununla birlikte, flört ederken, bu davranış çok yapışkan veya muhtaç görünebilir. Yengeç burcu, partnerinize biraz özgürlük tanımalısınız ve ilişkinizin sürekli dikkat çekmeden devam edebileceğine güvenmeniz gerekiyor.

BENZER İÇERİK: DİLİNİN KEMİĞİ OLMAYAN, SAYGISIZ VE EN KABA BURÇLAR

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yaratıcı ve sevgi dolu Aslanlar, canlı, cesur ve benzersiz insanlara, yerlere ve şeylere ilgi duyar. Aslan, zodyakın beşinci burcudur ve Güneş’in ateşli enerjisi tarafından yönetilir. Aslan’dan daha sadık, cesur ve tutkulu bir burç yoktur, ancak bazıları bunu ego sanabilir.

BENZER İÇERİK: NEVROTİK KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLMASI OLASI BURÇLAR

Astrolog Celestino, “Aslan, flört ederken gururlu ve tutkulu olma eğilimindedir” diyor. “Bu, insanlarla ilk tanıştığınızda fazla otoriter veya kontrolcü olmak olarak kendini gösterebilir. Aslan, ilişkilerinde karşı tarafa fikirlerini ifade etmesine izin vermelisin ve her zaman ilgi odağı olmamalısın.”

BENZER İÇERİK: PASİF AGRESİF KİŞİLİĞE SAHİP OLMASI MUHTEMEL BURÇLAR

Başak (22 Ağustos – 23 Eylül)

burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar

Kararsızlıktan muzdarip değilsin Başak. Detaylara olan keskin dikkatiniz, hayata pratik yaklaşımınız ve duygularınızı kalbinizle yönetme eğiliminiz ile tanınırsınız. Ne istediğinizi tam olarak biliyorsunuz ve yaşam tarzınıza uyan bir eş bulana kadar karar vermeyeceksiniz. Birinden hoşlandığınıza karar verdiğinizde, genellikle hızlı bir şekilde ciddileşir. Başkalarının hayatını olumlu etkilediğinizde ve aynı saygıyı geri aldığınızda, bir ilişkide en değerli olduğunuzu hissedersiniz.

BENZER İÇERİK: EN HUYSUZ BURÇLAR HANGİLERİDİR

Bununla birlikte, olumsuz yanı, aynı zamanda fazla analitik ve detay odaklı olmanızla da biliniyorsunuz. Flört ederken, bu endişe yaratabilir veya fazla detaycı olarak görünebilir. Bir adım geri atmanız ve küçük şeyleri fazla kurcalamamanız gerekir.

BENZER İÇERİK: EN KOMİK BURÇLARI PAYLAŞIYORUZ

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde başarılı olsanız da, aşk ilişkinizde bolca alana ihtiyacınız var. Bir partnerden yapışkan davranış ve güvensizlik hissetmeniz, ondan anında soğumanıza sebep oluyor. Zodyakın yedinci burcusunuz ve romantik Venüs’ten etkileniyorsunuz. Ayrıca, evlilik ve uzun süreli birlikteliklerle en yakından ilişkili burçsunuz. Bu size doğal bir flörtöz iletişim tarzı verir – insanların neden sizinle çıkmayı sevdiğini görmek kolaydır, Terazi. Ancak bu aynı zamanda sizi biraz da oyuncu yapabilir.

BENZER İÇERİK: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

Astrolog Celestino, “Terazi, adil fikirli ve işbirlikçi biri olarak biliniyorsun. Flört ederken bu bazen fazla kararsız veya pasif olarak yorumlanabilir,” diye ekliyor. “Kendi içgüdülerinize güvenmeniz ve zaman zaman daha iddialı olmanız gerekiyor.”

BENZER İÇERİK: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR

Scorpio (Oct. 24 – Nov. 22)

burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar

Su burçlarının çoğu duygusal olmalarıyla bilinirler, ancak insanlarla ilk tanıştığınızda çok özelsiniz. Akrep, zodyakın sekizinci burcudur ve tutkulu ve agresif Mars tarafından yönetilir. Zodyak’ın “onları sev ya da terk et” burcu olarak ün kazanma eğilimindesiniz. Öte yandan, Akrepler sadakat ve bağlılığa değer verir. Güvendiğiniz insanlardan oluşan küçük bir çevreyi koruyorsunuz, ancak bu ilişkiler çok kişisel ve yoğun olma eğilimindedir.

BENZER İÇERİK: AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR

Akrep, birine ilgi duyduğunda çabuk düşüyorsun – itiraf etmen biraz zaman alsa bile. Flört ederken, bu kolayca kıskançlığa ve sahipleniciliğe dönüşebilir. Partnerinize güvenmeniz ve onlara biraz alan açmanız gerekiyor.

BENZER İÇERİK: AKREP BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ VE CİNSELLİK, AŞK HAYATI

Yay (23 Kasım – 22 Aralık)

Yay burcu, tanıştığınız herkese karşı süper sosyal ve arkadaş canlısı olmanızla tanınırsınız. Bu, flört tarzınızı deşifre etmeyi zorlaştırabilir. Aşık olmaya gelince, romantizmi hayatın en büyük macerası olarak görüyorsunuz ve ilişkilerde iyimser, eğlenceyi seven ve özgürlük arayışındasınız. Kesin olan bir şey var ki, sizin için asla sıkıcı bir an yoktur!

BENZER İÇERİK: EN BÜYÜLEYİCİ BURÇLAR

Aynı zamanda, dikkatli değilseniz, bireysel ruhunuz duygusal cephede biraz düşüncesizlik yaratabilir. Astrolog Celestino, “Yay, bağımsız ve özgürlüğü seven biri olarak bilinir. Flört ederken, bu kendini çok dikbaşlı veya boyun eğmez olarak gösterebilir,” diye belirtiyor Celestino. “Uzlaşmanız ve partnerinizin ihtiyaçları konusunda daha düşünceli olmanız gerekiyor.”

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSLI BURÇLAR

Oğlak (23 Aralık – 20 Ocak)

burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar

Zodyak’ın olgun, otoriter burcu olarak bilinirler. Hem sokaklarda hem de özel yaşamda bir kontrol manyağı, ilgilenilmekten hoşlanan bir partner arıyorsunuz. Ancak hata yapmayın, partnerinizin de sizin haricinizde bir hayatı olduğunu çabuk unutuyorsunuz.

BENZER İÇERİK: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

Para ve kariyer konusunda ciddi olma eğiliminde olsanız da, gizli bir yumuşak tarafınız var. Ne yazık ki, flörtün ilk aşamalarında dikkatinizi çekmek neredeyse imkansız olabilir. Çok hırslı ve azimli biri olarak biliniyorsunuz ve bu, bir ilişkide fazla iş odaklı veya ihmalkar olduğunuz düşüncesini yaratabilir. İşinizle özel hayatınızı dengelemeniz ve partnerinize zaman ayırmanız gerekir.

BENZER İÇERİK: MACERADAN MACERAYA KOŞABİLECEĞİNİZ BURÇLAR

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Seni gelişmeye ve ilerlemeye iten bir partner arıyorsun Kova. İsyan gezegeni, öngörülemeyen Uranüs tarafından yönetilen, ilişkilere çok geleneksel olmayan bir yaklaşım tarzınız var. Ne yapacağınızın söylenmesine veya herhangi bir şekilde kontrol edilmesine katlanamazsınız, bu da ilişkileri sizin için özellikle zorlaştırır.

BENZER İÇERİK: OMUZUNDA AĞLAYABİLECEĞİN, İÇİNİ BOŞALTABİLECEĞİN DERT BABASI BURÇLAR

Yaşamda ve aşkta özgürce hareket etmenize izin veren, ancak bağımsızlık ihtiyacınızın eşinizi uzaklaştırmasına izin vermeyen bir partner bulmanız önemlidir. Astrolog Celestino, “Geleneksel olmayan ve bağımsızsın Kova. Konu flört etmeye gelince, bu kendini çok mesafeli olarak gösterebilir” diyor. “Duygusal olarak daha hazır olmanız ve partnerinize açık olmanız gerekiyor.”

BENZER İÇERİK: AİLEMİZİN AKIL KÜPÜ DEDİRTECEK EN ZEKİ BURÇLAR

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

burçların ilişkilerinde yaptıkları hatalar

Kalbin ne söylüyorsa öyle hareket etmeyi seviyorsun, bu yüzden çabuk aşık olma eğilimindesin. Bir su burcu olarak Balık, zodyakın en duygusal bireylerinden biridir ve bu da sizi ideal bir romantik partner yapar. Neptün’ün mistik ve bazen yanlış anlaşılan gezegeninden etkilenerek, genellikle kendinizi ilişkilerin uçarı tarafı olarak görünmenize sebep olabilir. Bu da gerçek bir ilişkiyi hissetmenizi zorlaştırır.

BENZER İÇERİK: MANİPÜLASYON TEKNİKLERİNİ EN İYİ KULLANAN BURÇLAR SİZİ ŞAŞIRTACAK

Bir partner ararken, açık fikirli, duyarlı ve yaratıcı bireyler ararsınız. Merhametli ve yaratıcı biri olarak biliniyorsunuz. Ne yazık ki, bir ilişkide bu, çok pasif ya da hayalperest olduğunuzu gösterebilir. Romantik bir ilişki kurarken daha kararlı olmanız ve kendiniz için ayağa kalkmanız gerekir.

BENZER İÇERİK: HAYATI BOYUNCA GÜCÜ SEVEN, GÜCE EN AÇ BURÇLARI SİZLER İÇİN İFŞA EDİYORUZ


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.