Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurcunuza Göre Vermeniz Gereken 1 Numaralı Yeni Yıl Kararı

Son Yazılar

Burcunuza Göre Vermeniz Gereken 1 Numaralı Yeni Yıl Kararı

Yeni yıla girerken almanız gereken kararlar var. Peki burçların yeni yılda alması gereken kararlar nelerdir biliyor musunuz? Hadi bakalım:

2023 yılı kapıya dayandı, bu da milyonlarca insanın çok yakında daha iyi ve daha parlak bir yıl için yeni yıl kararları alacağı anlamına geliyor. Daha düzenli egzersiz yapmaktan tarzınızı değiştirmeye veya ailenizle farklı şeyler yapmaya kadar, hayatınızı iyileştirme seçenekleri gerçekten sınırsızdır. Yaşantınızı iyileştirmek için hangi değişiklikleri yapmanız gerektiğini bulmakta zorlanıyorsanız, neden kararı yıldızlara bırakmıyorsunuz? Peki burçların yeni yılda alması gereken kararlar nelerdir? Astrologların burcunuza göre hangi yeni yıl kararlarını almanız gerektiğini düşündüklerini görmek için yazımızı okumaya devam edin.

Koç: Daha sosyal ol.

Koç burçları özünde sosyal varlıklar olsa da, kendilerine daha fazla zaman ayırmak için kalabalıklardan uzaklaşmak isterler. Yalnız olarak çok fazla zaman geçirmek, bu burcun yalnızlaşmasına neden olabilir. Yani 2023, Koç burcunun kendilerini rahatlık alanlarının dışına çıkarma ve arada bir olduğundan daha fazla sosyalleşme zamanı.

Astrolog Comen, “Koç, yalnız kurt olma eğilimiyle ünlüdür. Bağımsız olmak iyi ve güzel olsa da, bu yıl işler değişmeli” diyor. “Takım oyuncusu olmayı öğrenmek, eninde sonunda zodyak ailesinin kendi kendini lider ilan eden Koç’un en iyi yönlerini ortaya çıkaracaktır.”

Boğa: Bol egzersiz yapın.

Boğalar, tüm yıl boyunca sevdikleriyle dinlenmeyi ve rahatlamayı severler. Ancak hafif egzersizlere zaman ayırmak, yeni yılda kalbinizi mutlu ve sağlıklı tutacaktır. 2023 için bu toprak burcu, boş zamanlarında yapacakları eğlenceli spor aktiviteleri bulmaya daha fazla odaklanmak isteyecek.

Astrolog Thomas, fiziksel sağlığınızı ihmal ediyorsanız, kendinizi yeni yılda daha güçlü olmaya ve daha aktif olmaya adamalısınız diyor.

“Fiziksel olarak güçlü olmak, zihinsel gücünüzü de geliştirmek demektir” diyor. “2023 yılı size düzenli egzersiz yapmanız, yürüyüşe çıkmanız ve fiziksel olarak daha aktif olmanız için işaret veriyor.”

İkizler: İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarın.

Astrolog Newman, “İkizler burcunun ikili bir kişiliği vardır ve içlerindeki çocuk hala hayattadır” diyor. Yoğun bir 2022’den sonra, o genç ruhu kullanmanın ve gerçekten özgür bırakmanın zamanı geldi.

Thomas kendinize şu soruyu sormanızı öneriyor: Çocukken yapmaktan zevk aldığınız şeyler nelerdi? Küçükken çok isteyip de bir türlü elde edemediğiniz şeyler nelerdi? Bu çocukluk anılarından yararlanmak, yanınızda taşıdığınız eski yaraları iyileştirmenize de yardımcı olabilir.

Yastık savaşları, evde kamp yapma, eskiden oynadığınız video oyunlarını oynama, oyuncakçı dükkanlarını ziyaret etme veya çocuklarla ilgili diğer etkinliklerle biraz eğlenmenizi öneriyor. “Kendinize çocukluğunuzu ve çocukken zevk aldığınız şeyleri hatırlatarak, içinizdeki çocukla temasa geçeceksiniz” diyor. “İçinizdeki çocuğun ruhuna dokunmak için her fırsatı kullanın.”

Yengeç: Geçmişi bırakın.

Yengeçler nostaljik olmakla tanınırlar ve geçmişlerini ve neyi farklı yapacaklarını düşünerek çok fazla zaman harcayabilirler, ancak artık salmanın ve rahatlamaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir.

Thomas, “Geçmişteki acı verici deneyimlerinizi bırakmanın ve geçmiş yaralarınızı iyileştirmenin tam zamanı” diyor. 2023’te bu su burcu, daha dikkatli olmaya odaklanmayı denemeli ve öğrenmelidir. Kendinizi affetme ve şimdiki ana odaklanma yılı. Thomas, “Geçmişte yaşamak size veya çevrenizdeki insanlara fayda sağlamaz” diyor.

Aslan: Daha çok gönüllü ol.

Aslan burçları ilgi odağı olmayı sever ve tüm burçların gerçek yıldızlarıdır. Ancak 2023, Aslan’ın gönüllülük işlerine odaklanması ve diğer insanlarla empati kurma zamanı ve sonucunda biraz daha az kibirli olma şansını yakalayacaksınız.

Thomas, “Aslan’ın ilgi odağı olmaktan hoşlandığını ve oldukça karizmatik kişilikler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, Aslanın en önemli kararı, gönüllü olarak bir şeyler yapabileceği işlere odaklanmasıdır.” diyor.

Kişiliğinizin parlamasına izin vererek, büyümeye ve topluma katkıda bulunmaya odaklanabilirsiniz. Thomas, “Sizin karizmatik kişiliğiniz ve kararlılığınızla bu o kadar da zor bir iş olmayacak,” diye ekliyor.

Başak: Farkındalık pratiği yapın.

Başaklar pratik, organize ve düşüncelidir, ancak tüm bu planlamalar ile bu dünya, anı gerçekten yaşamakta onu zorlayabilir. Bu nedenle Thomas, Başak’ın Yeni Yıl kararının farkındalığı nasıl uygulayacağını öğrenmek olması gerektiğini düşünüyor.

Bir Başak olarak, her zaman olacak bir yeriniz ve yapacak bir şeyiniz vardır, ancak yavaşlamak ve kendinize rahatlamak ve anı yaşamak için izin vermek, hayatınızı birden fazla şekilde zenginleştirecektir. Thomas, “Ara sıra duraklat düğmesine basın, nefesinize odaklanın ve fazla düşünmeyi bırakın” diyor. “Bu, yapacağın en zor şeylerden biri olacak, ama senin için en faydalı şeylerden biri olacak.”

Terazi: Daha sık “hayır” deyin.

Terazilerin, diğer insanların sorunlarının yükünü omuzlarında taşıma eğilimi vardır, ancak bu yıl bu hayırsever ve nazik burç, kendilerini ilk sıraya koymaya çalışmalıdır. Bu, kendinize ayıracak vaktiniz olmadığında bir davete hayır demek veya birisi sizden bir şey yapmanızı istediğinde ve zaten yapmanız gereken çok şey olduğunda hayır demek olabilir.

Astrolog Comen, “Teraziler adaletin sesidir ve her şeyin ağzına kadar dengeli olmasını ister ve sağlar” diyor. “Çoğu zaman bu, herkesin mutluluğunun yükünü taşımak anlamına gelir. Bu yıl, teraziyi kendi lehinize çevirmeyi öğrenmelisiniz. Hayatta biraz bencil olmak çok kötü bir şey değil.”

Akrep: Gardını indir.

Akrepler zaman zaman biraz içine kapanabilir ve insanlara güvenmekte zorlanabilirler. Ancak yeni yılda, bu kendini sürekli koruma hissi olan burcun kendilerini daha fazla insana ve muhtemelen daha fazla sevgiye açmasının zamanı geldi.

Astrolog Comen, “Akreplerin bitip tükenmek bilmeyen, yakalanması zor bir korumayı sürdürme ihtiyaçları takdire şayan bir nitelik, ancak en güçlü insanları bile yorabilir,” diyor. “Hayatın güzelliği, açılmakta ve harika öngörülemezliğin farklı deneyimler boyunca bize rehberlik etmesine izin vermekte görülür.”

Bu, Akrepler için kolay olmayacak olsa da, 2023’te rahatlık alanlarından çıkmaları önemlidir.

Yay: Daha sağlıklı olun.

2023’te yay burçlarının sağlığına öncelik vermesi önerilmektedir. Bir Yay’ın maceralı hayatını yaşarken hem zihinsel hem de fiziksel sağlığının bozulmasına sebep olabilir, stresin etkileri ve besleyici yiyecekler yememek, bu burcun dünyayı gerçekten istedikleri gibi keşfedememesine neden olabilir.

Astrolog Thomas, “Sağlığınızı korumak önceliğiniz olmalı çünkü her şey bundan kaynaklanıyor” diyor. “Sağlık olmadan hiçbir şeyiniz yok. Bütünsel bir yaşam tarzı uygulamak, düzenli egzersiz ve meditasyon şarttır. Sağlığınıza dikkat etmeyi öğrenin çünkü bunu kendinize ve sevdiklerinize borçlusunuz.”

Oğlak: Galibiyetlerinizi kutlayın.

Oğlaklar kendilerine karşı sert olabilir ve hatta biraz güvensiz olabilirler. 2023 yılında Oğlaklar daha fazlasını hak ediyor. Bu, Oğlak burcunun ne kadar küçük olursa olsun küçük şeylere ve küçük kazançlara odaklanması gereken yıl.

Astrolog Thomas, bunu yaparak nihayetinde özgüveninizi ve öz değerinizi artıracağınızı öne sürüyor. “Minnettar olmak ve başarılarınızı kutlamak da başarınızın bir parçasıdır” diyor. “2023’te başarılarınız sonucunda kendinizi şımartmayı öğrenin çünkü siz yapmazsanız başka kimse bunu yapmayacak.”

Kova: Yalnız başına daha fazla zaman geçir.

2023 yılında Kova burçlarının insanları sürekli memnun etmekten vazgeçme zamanı gelmiştir. Davet edildiğiniz her etkinliğe gitmek istemeniz anlaşılabilir ancak kendinize zaman ayırmanız da önemlidir. Bu burcun arada bir “hayır” demesi çok önemlidir.

Astrolog Thomas, “Yalnız vakit geçirmeyi öğrenmeli ve duraklat düğmesine basmalısın. Sosyalleşme söz konusu olduğunda her daveti kabul etmemenin sorun olmadığını öğren” diyor.

Kova burcunun 2023’te daha fazla öz-değere sahip olması gerekiyor. Thomas, “başkalarından onay beklemeye çalışmak yerine, hiçbir şey yapmamak anlamına gelse bile sizin için en iyi olanı yapmaya odaklanmanızı” öneriyor.

Balık: Tarzınızı bulun.

Bir moda telaşında sıkışmış hissetmek herkesin yaşadığı bir şeydir, ancak bu su burcunun umutsuzca bir değişikliğe ihtiyacı vardır. Balıklar, modayı deneme ve içinde harika hissettiğiniz öğeleri bulma sırası sizde. 2023, kendinden emin ve güzel (içte ve dışta) hissetme yılı olsun.

Astrolog Thomas, “Yeni sesinizi bulmak ve tarzınızı yeniden keşfetmek söz konusu olduğunda, bu sizin yılınız,” diyor. “Gardırobunuzu ve görünümünüzü güncellemenin ve kendinizi birden fazla yolla ifade etmenin zamanı geldi. Tarzınızı yeniden keşfetmek, kendinizi yeniden keşfetmek demektir. Gerçekte kim olduğunuzu dünyaya göstermekten çekinmeyin.”


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!