3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaKim KimdirCamdaki Kız Nalan Kimdir? Nalan'ın Hastalığı Nedir?

Son Yazılar

Camdaki Kız Nalan Kimdir? Nalan’ın Hastalığı Nedir?

Camdaki Kız dizisi 1. bölümüyle olay yarattı, peki ana kahramanı Nalan kimdir, hastalığı nedir?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakteri ile karşımıza çıkan Burcu Biricik, şimdi de Camdaki Kız dizisinde Nalan olarak karşımıza çıkıyor. Peki Camdaki Kız Nalan kimdir, hastalığı nedir? Dizinin konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

kırmızı oda boncuk kimdir

Camdaki Kız Nalan Kimdir?

Camdaki Kız gerçek hikayesi nedir? Dizinin baş kahramanı Nalan’dır (Burcu Biricik), sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır.

camdaki kız nalan kimdir

Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.

Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla (Feyyaz Şerifoğlu) evlilik arifesinde bulur.

Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız Nalan’ın Hastalığı ne?

Camdaki Kız hastalığı nedir? Nalan, çoklu kişilik bozukluğu hastalığının bir türüne sahiptir. Tedavi edilmediği durumlarda ciddi anlamda hayat kalitesini düşüren bir duygu durumuna sahip olabilirler.

Burcu Biricik Kimdir?

burcu biricik kimdir

Son olarak Netflix’in Fatma ve Blue TV’nin İnsanlar İkiye Ayrılır dizilerinde yer alan Burcu Biricik şimdi de Camdaki Kız dizisinde ana karakter Nalan olarak karşımıza çıkıyor. 4 Mayıs 1989 Antalya doğumlu olan Burcu Biricik 31 yaşındadır.

burcu biricik kimdir

2019 da Kuzgun dizisinde hayat verdiği Dila karakteri ile izleyicini gönlünde taht kura Burcu Biricik 8. Gün dizisinde ise başarısızlığı tatmıştır. Burcu Biricik’in ünlü olduğu dizi ise Hayat Şarkısı dizisi olmuş hayat verdiği Hülya karakteri ile çokça sevilmiştir.

burcu biricik eşi

Burcu Biricik 1.70 metre boyunda, 53 kilo ağırlığındadır ve Emre Yetkin ile evlidir.

Burcu Biricik İnstagram

Burcu Biricik’i instagram hesabından takip edebilirsiniz.

CAMDAKİ KIZ 1. BÖLÜMÜ İZLE

CAMDAKİ KIZ 2. BÖLÜMÜ İZLE


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer dizi yazılarımız da ilginizi çekebilir…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!