3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaKim KimdirCamdaki Kız Sedat Karakterini Canlandıran Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Son Yazılar

Camdaki Kız Sedat Karakterini Canlandıran Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Camdaki Kız dizisi 1. bölümüyle olay yarattı, peki ana kahramanı Sedat kimdir, Nalan ile neden evlendi? Camdaki Kız Sedat karakterini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakteri ile birlikte karşımıza çıkan Feyyaz Şerifoğlu, şimdi de Camdaki Kız dizisinde Nalan ile evlenen erkek olarak karşımıza çıkıyor. Peki Camdaki Kız Sedat karakterine can veren Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Dizinin konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Camdaki Kız Sedat Kimdir?

camdaki kız sedat kimdir

Camdaki Kız dizisinde Sedat Koroğlu karakteri ile karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu Feyyaz Şerifoğlu’ndan başkası değildir. Peki Nalan ile evlenecek olan Sedat yani Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

feyyaz şerifoğlu kimdir

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? 1991 yılında Rize’de doğmuştur. Müziğe, orgçu olan anneannesi aracılığıyla başlayan Feyyaz Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu’da Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği bölümünde okumuştur.

Feyyaz Şerifoğlu, müzik hayatına 2014 yılında Behzat Gerçeker öncülüğünde Enbe Orkestrası ile başladı. Ajda Pekkan’ın Harbiye Açıkhava, Bostancı Gösteri Merkezi, Antik Tiyatro ve önemli organizasyonlarda yer alan sahnelerinde vokalisti olarak yer aldı.

Feyyaz Şerifoğlu, 2013 yılında Acun Ilıcalı sunuculuğunda “O Ses Türkiye” yarışmasına katıldı. Performansıyla jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’i döndürmeyi başaran Feyyaz, Murat Boz’un takımında yarışmaya devam etti.

Feyyaz Şerifoğlu, şarkıcılığın yanı sıra Vitra ve Huawei gibi birçok ünlü markanın reklam yüzü de oldu.

feyyaz şerifoğlu kimdir

Feyyaz Şerifoğlu, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı eserinden uyarlanan, 2020 yılında yönetmeliğini Cem Karcı’nın yaptığı, Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı ve Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Burcu Biricik, Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Melisa Sözen gibi oyuncuların oynadığı “Kırmızı Oda” dizisinde Can karakterini canlandırdı.

2021 yılında Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı “Camdaki Kız” adlı dizinin başrolünde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yer alırken diğer rollerde Hande Ataizi, Tamer Levent, Nur Sürer, Devrim Yakut, Hamza Yazıcı, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tuğrul Tülek, Nihal Menzil gibi oyuncular rol almıştır.


CAMDAKİ KIZ 1. BÖLÜMÜ İZLE

https://www.youtube.com/watch?v=Cf_oosvR9Ls

Feyyaz Şerifoğlu İnstagram

Feyyaz Şerifoğlu’nu instagram hesabından takip edebilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer dizi yazılarımız da ilginizi çekebilir…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!