3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaDiziCan Yaman'ın Rol Alacağı Sandokan Dizisinin Konusu Nedir? Sandokan Dizisi Oyuncuları Kimler...

Son Yazılar

Can Yaman’ın Rol Alacağı Sandokan Dizisinin Konusu Nedir? Sandokan Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak?

Türkiye’nin yakışıklı oyuncularından Can Yaman, İtalya’da çekimleri başlayacak olan Sandokan dizisi ile gündeme geldi. Peki Sandokan nedir, Sandokan dizisinin konusu nedir, Sandokan dizisinin oyuncuları kimlerdir, Sandokan ne zaman yayınlanacak?

Ünlü oyuncu Can Yaman, Sandokan dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dünyanın dört bir yanında hayran kitlesi olan Can Yaman, şöhretini pekiştirecek gibi görünüyor. Peki gündeme düşen Sandokan dizisi nedir, Sandokan dizisinin konusu nedir, Sandokan dizisinin oyuncuları kimlerdir, Sandokan ne zaman yayınlanacak?

SANDOKAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

sandokan dizisi konusu

Sandokan dizisi konusu ise, İtalyan yazar Emilio Salgari tarafından kurgulanan, 19. yüzyılın sonlarından kalma hayali bir korsandır. Maceraları ilk olarak 1883 yılında yayımlanır. Sandokan 11 macera romanının baş kahramanıdır. O, Güney Çin Denizi’nde “Malezya Kaplanı” olarak bilinir. Sandokan romanda geçen bir korsandır. Çok farklı projelere konu olmuştur. Film ve dizileri çekilmiştir.

sandokan dizisi oyuncuları

Her dizi ve film farklı konular üzerine yoğunlaşmıştır. Hatta Sandokan karakterine insan üstü özelliklerin verildiği yapımlarda vardır. Ancak akla ve mantığa en çok uyan 1964 yılın yayınlanan Büyük Sandokan isimli filmdir. Bu filmde İngiliz Deniz Donanması Sandokan’ın şehrini ablukaya alır. Sandokan’ın ailesini katleder. Sandokan bu olay üzerine bir korsan çetesi kurar ve misilleme yapmak için harekete geçer. İngiliz Donanma komutanı Hillock’un yiğeni Mary Ann’i kaçırır. Mary Ann ile Sandokan arasında ilerleyen zamanlarda bir aşk yaşanır.

CAN YAMAN NE KADAR KAZANACAK?

31 yaşındaki yakışıklı oyuncu, ‘Sandokan’ dizisinden bölüm başına da 100 bin Euro yani yaklaşık 925 bin TL alacak iddiaları magazin gündeminde dolaşıyor.

SANDOKAN DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sandokan dizisinin çekimleri 2021 yılının ekim ayında başlayacak. Öncesinde ünlü oyuncu, sıkı bir hazırlık kampına girecek. İtalyan halkının bir döneme damga vuran ‘Sandokan’ karakteri böylece Can Yaman’la yeniden hayat bulacak.

SANDOKAN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Can Yaman’ın başrol oynayacağı dizide de böyle bir konu ele alınacak. Dizinin oyuncu kadrosunda kimler olacak? Cast çalışmaları başlayacak olan dizide İtalya’nın önde gelen oyuncuları yer alacak.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!