3.3 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 28, 2023
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Freud’un Talebesi: Cem Küçük’ün İfşa Videosunu Yayınlayacağını Paylaştı

Sosyal medya platformu Twitter'da Freud’un Talebesi ismini kullanan bir kişi Cem Küçük hakkında sex kaseti ifşa videosu olduğunu iddia etti.

Rasim K. A.’nın olduğu iddia edilen ve görüntülerde 3 erkeğin birlikte yaşadığı düzeyli ilişki görüntüleri yayınlandıktan sonra, Cem Küçük hakkında da bir sex videosu olduğu iddiası Twitter gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medya platformu Twitter’da Freud’un Talebesi rumuzunu kullanan bir kullanıcı, Cem Küçük hakkında inanılmaz bir iddia ortaya attı. Bu iddianın ortaya atılmasından kısa süre sonra Cem Küçük ile ilgili sex ifşa videosu var mı merak konusu oldu! Sedat Peker’e yakın olduğu düşünülen Uzun Çavuş (@uzuncavus_) paylaşımı yalanladı.

cem küçük sex ifşa videosu

Adalet ve Kalkınma Partisi’ne yakınlığı ile bilinen Cem Küçük hakkında ortaya atılan iddia, ‘umarım gerçek değildir’ dedirten cinsten. Twitter platformunda Freud’un Talebesi hesabını kullanan kişiye göre ise bu gerçek.

Freud’un Talebesi: 2015 Kıbrıs tatilinde ne yaptın?

Twitter’da Freud’un Talebesi hesabını kullanan bir kişi, Cem Küçük ile ilgili sex ifşa videosu olduğunu iddia etti.

Öğle saatlerinde yapılan paylaşımda: ‘Sizi rezil edeceğim. Ailenizin, çocuklarınızın yüzüne bakamayacaksınız. İnsan içine çıkacak haliniz kalmayacak. Etrafta Sedat Peker blöf yapıyor elinde bir şey yok diyen Cem Küçük senin videoların yok mu sanıyorsun? Nasıl çıkacaksın insan içine? 2015 Kıbrıs tatilinde ne yaptın?’ notuyla paylaşıldı.

cem küçük ifşa videosu

Freud’un Talebesi, Cem Küçük’ün ilk kurban olacağını, elinde daha bir çok kişinin sex ve ifşa videosu olduğunu iddia etti.

İkinci paylaşımda: ‘Mesajım sadece Cem Küçük’e değil, o ilk kurbanım olacak. Ama bazı gazeteci müsveddeleri ile de görülecek hesabım var. Ulan kahpeler karınızın koynundan kalkıp otel köşelerinde erkek erkeğe yaptığınız kepazelikler gizli kalacak mı sandınız? Sizi rezil rüsva edeceğim az sabredin.’ diyerek deprem etkisi yarattı.

cem küçük sex videosu iddiası

Freud’un Talebesi: Haftasonuna Kadar Süre Verdi

Hesabın kullanıcısı son paylaşımında Cem Küçük’e süre verdi: ‘Karakteri, soyismi kadar olan Cem Küçük sana önümüzdeki haftasonuna kadar süre veriyorum ya çıkıp televizyonda REİS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek. Seçim senin!’

cem küçük sex ifşa videosu iddiası

Bu paylaşımlardan sonra, Cem Küçük’ün Twitter’dan kendisi ile ilgili tehditlere cevap vermesi bekleniyor. TGRT haber izleyicileri ve Cem Küçük’ü takip edenler bu bilgilerin zaten blöf olduğunu bilmekteler fakat Cem Küçük’ten gelecek yalanlama, tehditkar ifadeler kullanan kişiyi susturacağı tahmin edilmektedir.

Uzun Çavuş İddiayı Yalanladı: Böyle bir görüntü yok!

1-Kıymetli dostlarım, freudun_talebe’si isimli sayfa dün gece Twitter tarafından kapatılmıştır. Yeni açılan ve benim adıma yayın yapan hesap sahte bir hesaptır. Düşmanlığı bile namusluca yapmalıyız. cem küçük isimli gazetecinin erkeklerle bir görüntüsü yoktur. SÖZ NAMUS…

2-İnsan cezaevine girdiğinde ya da öldürüldüğünde vermiş olduğu savaşı kaybetmiş olmaz. İnsan ancak düşmanına benzediği zaman vermiş olduğu savaşı kaybeder. Ben onlar gibi asla olmayacağım. Adam gibi savaşacağız, adam gibi duracağız. Herkes şunu bilmeli ki, BENDE SÖZ NAMUSTUR…


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GIYBET yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.