in

SevdimSevdim

Cem Yılmaz SMA Hastalarına Dikkat Çekti: ‘2 dakikanızı rica edeceğim’

Cem Yılmaz, bugün sabah saatlerinde twitter hesabı üzerinden SMA hastaları için dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

cem yılmaz sma hastalığı

Cem Yılmaz, bugün sabah saatlerinde twitter hesabı üzerinden SMA hastaları için dikkat çeken bir paylaşım yaptı, ‘Bir duyuru yapmak istiyorum, 2 dakikanızı rica edeceğim..‘ diyerek başlayan Yılmaz, SMA hastalarına destek olunması için ‘BİR GÜZELLİK YAPALIM‘ notu düştü.

SMA hastalığına dikkat çeken Cem Yılmaz, ‘Aileler her türlü çabayı göstermelerine rağmen bu amansız hastalıkla mücadelede yeterli desteği göremiyorlar’ dedi.

Cem Yılmaz, SMA Hastalığı ile mücadele eden ailelerin soysal medya hesaplarını da paylaşarak, güzel bir işe önayak olmuş oldu.

Cem Yılmaz diğer bir paylaşımında ise: ‘Gönlü bol olmak paylaşmak bunlar güzel şeyler…İşin içine ilim,bilim,teknoloji girince,hastalığın mücadelesi de yıpratıcı bütcelerde olunca biz bizden büyüklere,devletimize ihtiyac duyuyoruz.Bir moral veren yetkiliye,bir uzatılan ele şimdiden Allah razı olsun diyorum. Sağolun’ ifadelerini kullandı.

Takipçisinin yorumunu üzülerek eleştirdi. Pek de güzel yaptı.

Sağlık Bakanı’na da bir çağrıda bulunan Cem Yılmaz, sağlık çalışanlarının moral bulması için etkinliklerde ücretsiz olarak sahneye çıkabileceğini duyurdu.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
WhatsApp Web'e Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği

WhatsApp Web’e Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Geliyor mu?

pişmanlık sözleri

Pişmanlık Sözleri, Pişmanlıkla İlgili Sözler, Sevgiliye Pişmanlık Sözleri