Çarşamba, Mayıs 8, 2024
Ana SayfaOyunCheat Engine İndiremiyorum Diyenler Buraya Baksın! İşte Son Sürüm İndir!

Son Yazılar

Cheat Engine İndiremiyorum Diyenler Buraya Baksın! İşte Son Sürüm İndir!

Hile yapmak isteyen fakat cheat engine indiremiyorum diyenler buraya baksınlar. Cheat Engine nedir, mobil apk, son sürüm nasıl kullanılır?

Oyunlarda hile yaparak acemi kullanıcıların eğlenmesini ve hızlı ilerlemesini sağlayan fakat cheat engine indiremiyorum diyenler aşağıdaki linkten Cheat Engine 7.5 yani son versiyon dosyasını indirerek sahip olabilirler. O halde sen de son sürüm cheat engine indir ve oyunlardan biraz keyif al! Peki cheat engine çalışan oyunlar hangileridir?

Cheat Engine Çalışan Oyunlar

Cheat engine indiremiyorum diyenler için aşağıda sizlerle windows ve mac işletim sistemleri için son sürümün linkini paylaştım. Öncelikle cheat engine hangi oyunlarda çalışır, indirmeden ve kurulumu yapmadan önce bilmenizi isterim.

Cheat engine indiremiyorum sorusundan önce programın birçok oyunda çalışmayacağını bilmen gerekiyor. Bir tür hile koruması veya çevrim içi çok oyuncu özelliği olan oyunlar Cheat Engine’de çalışmaz ve bu tür oyunlarda Cheat Engine’i kullanmaya çalıştığında genellikle hesabının veya profilinin çevrim içi oyuna erişimi yasaklanır.

  • Cheat Engine’i genellikle gerçek parayla satın alınan kaynakları elde etmek için kullanabiliyorsan hırsızlıktan yargılanabilirsin.
  • Cheat Engine iyi bilinen bir yazılımdır. Bu yüzden çoğu oyunda bu yazılıma karşı koruma mevcuttur.

Cheat Engine Son Sürüm

Cheat engine indiremiyorum diyenler için windows ve mac işletim sistemlerinde çalışacak son sürüm dosyaları sizlere sunuyoruz.

  • Bu butonda Cheat Engine’in güncel sürümü de listelenmiştir (örneğin Download Cheat Engine 7.5 (Cheat Engine 7.5’yi İndir)).
  • Cheat Engine’i Mac’te kullanmaya çalışıyorsan bunun yerine Download Cheat Engine 7.4 For Mac (Mac için Cheat Engine 7.4’yi İndir) linkine tıkla.

📌 Cheat Engine 7.5 İndir (Windows)

📌 Cheat Engine 7.4 İndir (Mac)

Cheat Engine Kurulumu

Cheat engine indiremiyorum diyenler artık indirmiş olmalılar. Peki Cheat Engine kurulumu nasıl yapılır?

  • Windows – Cheat Engine kurulum dosyasına çift tıkla, istendiğinde Yes (Evet) butonuna tıkla, Next (İleri) butonuna tıkla, “I agree” (Kabul ediyorum) kutusunu işaretle ve Next (İleri) butonuna tıkla, Next (İleri) butonuna üç kere daha tıkla, “I agree to install McAfee WebAdvisor” (McAfee WebAdvisor’ı yüklemeyi kabul ediyorum) kutusunun işaretini kaldır ve Next (İleri) butonuna tıklayıp Install (Kur) butonuna tıkla. Kurulum tamamlandığında, istenirse Next (İleri) butonuna tıklayıp ardından Finish (Bitir) butonuna tıkla.
  • Mac – Cheat Engine DMG dosyasına çift tıkla, istenirse kurulumu doğrula, Cheat Engine logosuna tıklayıp onu “Uygulamalar” klasörüne sürükle ve ekrandaki talimatları izle.

Cheat engine indiremiyorum diyen arkadaşlarımız sanırım artık araştırmalarını sonlandırdılar. Cheat Engine son sürümü hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlarımız buradan detayları okuyabilirler. Sistem gereksinimleri ve uyarıları dikkate alarak programı kurmanız gerekiyor. Kaspersky AV taraması ile dosyalarda virüs bulunmadı. Cheat Engine oyun hile programı kurulumu sonrasında bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlardan kurulumu yapan sorumludur, takiye.com sorumlu tutulamaz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer oyun haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!