3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaTakiyeCHP Liderine 'Terbiyesiz Herif' Diyen AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin Kimdir?

Son Yazılar

CHP Liderine ‘Terbiyesiz Herif’ Diyen AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin Kimdir?

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun gece yarısı paylaşımına AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin çok sert tepki gösterdi. Eleştiri üslubunu aşan Fatih Şahin, ülkenin ikinci büyük partisinin liderine ‘Terbiyesiz Herif’ dedi. Peki Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret eden Fatih Şahin kimdir?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Çok kısa sürede bir çok kişi tarafından izlenen videoya ilk büyük tepki AKP’nin Genel Sekreterinden geldi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret eden Fatih Şahin kimdir?

KEMAL KILIÇDAROĞLU NE DEDİ?

Anne ve babalara seslenen Kılıçaroğlu, “Ülkemiz hasta ve bu hastalık Covid değil, Covid geçer, Covid’in aşısı var. Ama bu ülkeyi içeriden yiyen kangrenle ilgili ne yapacağız? Bu güzel ülkenin, onu ayakta yutan erdemleri var. Bu kangren onları yok etmek üzere” diye konuştu.

İyi bir anne, iyi bir baba, iyi bir eş, iyi hısım, akraba olmanın erdemlerinin bunlar olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, “Ülkemiz iktidardaki partinin, mafya ve çetelerle giriştiği magazinsel ilişkilerin elinde can çekişiyor. Beni en çok endişelendiren genç evlatlarımız. Önce geçlerimizi işsiz bıraktılar şimdi de gayrimeşruluğun magazinine maruz bırakıyorlar. Bu ortaya dökülen pislikler, yarın genç evlatlarımızı baştan çıkarabilir, evlatlarımızı yozlaştırabilir, kriminalize edebilir. Bunun karşısında güçlü ve dinç durmalıyız. Sizden ricam, yalvarıyorum bu haramzadelerin sofrasına oturmayı reddedin, selamı sabahı kesin. Türkiye’nin kaderini onlar tayin edemeyecek sevgili halkım, siz edeceksiniz. Makul anneler, babalar, ülkenin iyi insanları. Ülkenin geleceğini siz tayin edecek, siz belirleyecekseniz. Ben her yerde erken seçim isteyeceğim, başka çarem kalmadı. Bana katılın. Her yerde bağıracağız; seçim hemen, hemen seçim” dedi.

FATİH ŞAHİN ‘TERBİYESİZ HERİF’

Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamasına AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin sert tepki gösterdi. İnternet kullanıcıları Fatih Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli gibi araştırmalar yapmaya başladı!

Sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’nun videosunu alıntılayan Şahin, “Kullandığın kelimelerin ne anlama geldiğini bilmiyor musun? Terbiyesiz herif” diye yazdı.

FATİH ŞAHİN KİMDİR?

Fatih Şahin 20 Mart 1979’da doğmuştur, fakat nüfusa kaydı 20 Nisan 1979 gerçekleşmiştir. 1990 yılında Çan İmam-Hatip Lisesi’nde eğitim almıştır. Sonrasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim hayatını sürdürmüştür.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Takiye yapılan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!