3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaGoygoyÇılgın Hırsız Animasyon Filmi Paylaşan Sağlık Bakanlığı, AKP'nin Ayağına mı Sıktı?

Son Yazılar

Çılgın Hırsız Animasyon Filmi Paylaşan Sağlık Bakanlığı, AKP’nin Ayağına mı Sıktı?

Sağlık Bakanlığının resmi twitter hesabından paylaşılan Çılgın Hırsız animasyon filminin altına “Çılgın Hırsız filminin kahramanları Gru ve Minyonlar’ın #COVID19 pandemisinin üstesinden gelmek için sizlere önerileri var.” paylaşımını yaptı ve gündeme bomba gibi düştü.

AKP büyük bir kampanyayla duyurduğu ve daha sonra sildiği “Yalan Üretim Merkezi” videosunun ardından bir çizgi film daha hazırladı. Sağlık Bakanlığı COVID pandemisine yönelik Çılgın Hırsız filminin kahramanları Gru ve Minyonlar’ın yer aldığı bir çizgi filmi bugün yayınladı.

Çılgın Hırsız filminin kahramanları Gru ve Minyonlar’ın #COVID19 pandemisinin üstesinden gelmek için sizlere önerileri var” notuyla paylaşılan videoda “Çılgın Hırsız” serisinin Gru karakteri ve minyonlar “Mecbur kalmadıkça evden çıkmayın, birbirinize karşı nazik olun” mesajı verirken, maske, mesafe, hijyen kuralları anımsatılıyor.

Animasyonda, evde kalacaklara da “yemek yapın, toplantılarınızı uzaktan yapın” gibi tavsiyeler veriliyor.

ÇILGIN HIRSIZ FİLMİ NEDİR?

Çılgın Hırsız (Despicable Me) animasyon film serisi ilk olarak 2010’da sinemalarda yayınlandı.

ABD merkezli filmde, “Gru” ve “Minyonlar” gibi karakterler yer alıyor. Filmde, kötü kalpli Gru karakterinin soygun planları ve bu planlar sırasında karşılaştığı zorluklar anlatılıyor.

NE OLMUŞTU?

Son kurultayın ardından Medya ve Tanıtım Başkanlığı’na getirilen Hamza Dağ ve ekibinin CHP’ye yönelik hazırladığı “Yalan Üretim Merkezi” çizgi filmi AKP içinden yoğun eleştiri almış ve birçok kritik isim videoyu paylaşmamıştı. Video daha sonra silinmişti.

SOSYAL MEDYA’DAN ‘ÇILGIN HIRSIZ KİM?’ SORUSU GELDİ!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GOYGOY yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!