in

HarikaHarika

CNN TÜRK’ün Tarafsız Bölge Programında Cemil Çiçek Skandalı

CNN Türk kanalında yayınlanan Tarafsız Bölge programında, konuklardan Ömer Lütfü Avşar, yanlış twitter mesajlarını okuyunca ortaya komik bir durum çıktı. Daha komik olanı, UZMAN konuklar bunu farketmedi.

ömer lütfü avşar cnn türk skandal

CNN Türk‘te yayınlanan ve Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge‘de duyanları şaşkına çevirecek bir olay yaşandı. Ömer Lütfü Avşar, AKP’li Cemil Çiçek’in twitter mesajları yerine Avukat Cemil Çiçek’in mesajlarını okuyunca ortaya komik bir çıktı. Üstelik bu alenen görülen hatayı, programda her konuda mutlaka bilgisi olan ne konuklar ne de usta gazeteci Ahmet Hakan farketti.

Programda TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in tweetleri okunmak istenirken Avukat Cemil Çiçek’in tweetleri okundu. Üstelik stüdyodakilerden hiç kimsenin fark etmediği olay üzerine bir de konuşulması skandalı katladı.

Olayı fark eden Avukat Cemil Çiçek “Bu hafta CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında TBMM Başkanı Cemil Çiçek olarak benim yazdığım tweetler okunmuş. Nedim Şener dahil kimse de fark etmemiş. Resmen komedi… :)” tweetiyle durumu takipçileriyle paylaştı.

İşte o anlar ve tweetler:

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
akrep burcu kadını özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ve Cinsellik, Aşk Hayatı

Komünist, Anarşist Sorular Sormayın

Ortalık Karıştı: ‘Komünist, Anarşist Sorular Sormayın’