3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaCahillerÇocuğa Cinsel İstismardan Tutuklanan Eyüp Fatih Şağban, Şikayetçi Babayı Uyuşturucu Bağımlısı Olmakla...

Son Yazılar

Çocuğa Cinsel İstismardan Tutuklanan Eyüp Fatih Şağban, Şikayetçi Babayı Uyuşturucu Bağımlısı Olmakla Suçladı

12 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismardan tutuklanan Uşşaki tarikatı lideri Eyüp Fatih Şağban, yazdığı mektubunda şikayetçi baba F.A’yı uyuşturucu bağımlısı olmakla suçladı ve “Sizi üzecek bir şey yapmadım. Komployla karşı karşıyayız.” dedi.

Sakarya’da, 12 yaşındaki kız çocuğunu istismar ettiği iddiasıyla tutuklanan gerçek adı Eyüp Fatih Şağban olan Şeyh Fatih Nurullah, müritlerine mektup yazarak kendisini savundu. Savunma yazısında istismar ettiği kızın şikayetçi olan babası için “Uyuşturucu bağımlısı birinin bozuk aile yapısının korunması için yaptığımız merhameten yardımlar ihanet ve komplo olarak geri dönmüştür. Kızlarını bize teklif etmişler.” ifadelerini kullandı.

Kendini savunurken bir yandan da kendini aklama çabasında olan Eyüp Fatih Şağban’ın “Bizim de ‘Yaşı 18’e geldiğinde belki olur’ demekliğimiz olmuştur. Telefondaki konuşmalarda, yapmadığımız fiileri bize zorla teyit ettirmek istemişler ve ayrı ayrı para talep etmişlerdir. (70.000 TL) Telefondaki “yapmayın – etmeyin” ricaları böyle bir sonucun doğmaması içindir. Ne yazık ki İstanbul Sözleşmesi’ndeki beyan esas alınarak, bu durum zuhur etmiştir.” ifadelerini kullandı.

Eyüp Fatih Şağban Kimdir

Eyüp Fatih Şağban Kimdir

“Hele İslami devlet olsun, en güzel sarığı biz saracağız, en güzel cübbeleri biz giyeceğiz” diyen Uşşaki Tarikatı’nın lideri Eyüp Fatih Şağban, çocuk istismarından tutuklandı. Peki herkesin merak ettiği kişi olan Fatih Nusrullah kimdir, nerelidir, kaç yaşında, biyografisi işte tüm ayrıntılar yazımızda…

“Elimi öpen cennete gider” demişti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!