Perşembe, Aralık 7, 2023
Ana SayfaKafeÇok Güzel Hareketler Bunlar 2. Oyuncularından Kimler Ayrıldı? Yeni Oyuncular Kimler?

Son Yazılar

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Oyuncularından Kimler Ayrıldı? Yeni Oyuncular Kimler?

Oyuncu Eda Nur Hancı, Çok Güzel Hareketler 2. ekibinden ayrıldığını duyurdu. Çok Güzel Hareketler programından şimdiye kadar sekizden fazla oyuncu ayrıldı. Peki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. oyuncuları arasından kimler ayrıldı, sezonun yeni oyuncuları kim, araştırılmaya başlandı, işte detaylar.

Oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğini ve eğitmenliğini üstlendiği, Kanal D’de yayımlanan Çok Güzel Hareketler 2’de üst üste ayrılıklar yaşanıyor.

eda nur hancı kimdir
Eda Nur Hancı

Oyuncu Eda Nur Hancı, Çok Güzel Hareketler 2. kuşak ekibinden ayrıldığını bir Instagram paylaşımıyla duyurdu. Çok Güzel Hareketler programından şimdiye kadar sekizden fazla oyuncu ayrıldı. Peki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. oyuncuları arasından kimler ayrıldı, sezonun yeni oyuncuları kim, araştırılmaya başlandı, işte detaylar.

13 Haziran 2021 Pazar günü yayınlanan 89. bölümüyle sezon finali yapan BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2’de ilk ayrılık haberi Gürhan Altundaşar ile Cihan Talay’dan gelmişti. Ardından Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan ve Didem Ruhi de sosyal medya üzerinden ayrılık kararlarını hayranlarına duyurmuştu.

Ekiple ünlenen Eda Nur Hancı da projeden ayrıldığını açıkladı.

Eda Nur Hancı’nın veda sözleri ve açıklaması şöyle;

Doğrulanmış İki gözümün çiçeği;
Sen ki çocukluğum, hayalim, kaderin bana oynadığı en güzel hareket…Yaşamadığım duyguları yaşattın, hiç gülmediğim kadar güldürdün, çok sınadın, çok eğittin, çok besledin. Şimdi yolun sonu. Ama bu son belki de başka mutlulukların başlangıcı. Değişmeyecek tek şeyse, buranın hep yuvam kalacağı.

Başta; bana bu şansı veren, hem oyunculuğu hem hayatı öğreten Ustama, her düştüğümde elimden tutup kaldıran değerli yöneticilerime, geldiği gibi enerjisiyle bizi harika idare eden canımız Eser Yenenler’e, ailem olan can arkadaşlarıma, vızır vızır çalışan ekibe, kısaca başından sonuna emeği geçen herkese ama herkese teşekkür ederim. Her gülüşmemiz, her çalışmamız, döktüğümüz her ter aklımın kalbimin en güzel köşesinde. Onlar bana bu hayatın en güzel hediyeleri.

Hepsi için binlerce şükür.
Bu, içerisinde koca bir iyiki barındıran vedadır; ben gidiyorum, kalın sağlıcakla ❤️

KİMLER AYRILDI?

Gürhan Altundaşar ile Cihan Talay’dan gelmişti. Ardından Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan ve Didem Ruhi ekipten ayrılan isimler.

GÜRHAN ALTUNDAŞAR

gürhan altundaşar kimdir
Gürhan Altundaşar

CİHAN TALAY

cihan talay kimdir
Cihan Talay

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN

begüm çağla taşkın kimdir
Begüm Çağla Taşkın

BİRSEL KILINÇCI

birsel kılınçcı kimdir
Birsel Kılınçcı

ARZU SUSANTEZ

arzu susantez kimdir
Arzu Susantez

SEMA ÖZKAN

sema özkan kimdir
Sema Özkan

DİDEM RUHİ

didem ruhi kimdir
Didem Ruhi

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kafe ve IQ kategorilerimiz ilginizi ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!