in ,

HadiiHadii

Corona Virüs Bulaşan Prens Charles İlk Defa Konuştu

Ulusal Sağlık Servisi çalışanlarından özel önlemler almalarını istedi.

Prens Charles

Corona virüs salgınından kendisi de etkilenen 71 yaşındaki Prens Charles, corona virüs ile ilgili ilk defa konuştu. Birleşik Krallık bünyesindeki NHS (National Health Service – Ulusal Sağlık Servisi) çalışanlarından özel önlemler almalarını istedi.

Daily Mail haberine göre, Prens Charles bugün corona virüs salgını enfeksiyonundan kurtulduktan sonra ‘garip, sinir bozucu ve sıklıkla üzücü bir deneyim’ olarak tanımladı.

71 yaşındaki Galler Prensi, üç dakikalık bir videoda acil servis çalışanlarına ve mağaza personeline yaptıkları işler için övgü dolu duygularını paylaştı ve umutla yaşamanın önemini vurguladı.

Ayrıca, özellikle kilit öneme sahip sağlık çalışanları dahil olmak üzere, mesailerine devam ederken ve vardiya sonrasında alışverişe gitmeleri durumunda ‘özel tedbirler alınmasının’ ‘önemli’ olduğunu söyledi.

Bu sabah, Prens’in İskoçya’daki evi Birkhall’daki personel tarafından kaydedilen mesaj, Prens Charles’ın karantinadan sonraki ilk görüntüsüydü.

PRENS CHARLES VE CAMILLA’DAN ALKIŞ

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs testleri pozitif çıkan Prens Charles, eşi Camilla Parker Bowles ile birlikte kendisini karantina altına almıştı. Charles ve Camilla da alkış gösterisine katılarak NHS çalışanlarını alkışladı. Clarence House’un sosyal medya hesabında yayınlanan görüntüde, Charles’ın sağlık çalışanlarını ayakta alkışlaması dikkat çekti.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Eline Tükürüp Araba Kollarına Dokunan Kişi Güvenlik Kameralarına Yakalandı

Corona Virüsten Ölüm Oranı Nedir

Corona Virüsten Ölüm Oranı Nedir?