Salı, Haziran 18, 2024
Ana Sayfaİş HayatıCV Şablonu Bile Bulacağınız En İyi Word Template Siteleri

Son Yazılar

CV Şablonu Bile Bulacağınız En İyi Word Template Siteleri

CV şablonu bile bulabileceğiniz ücretsiz Microsoft Word template free şablonları sunan birkaç harika tema sitesi.

Hızlı bir şekilde yeni bir belge oluşturmak ister misiniz? Bir şablon kullanabilirsiniz! İşte CV şablonu bile bulabileceğiniz ücretsiz Microsoft Word template free şablonları sunan birkaç harika web sitesi.

Microsoft Word’de bir belge oluşturmanız gerektiğinde, bir şablonu kullanmak size zamandan tasarruf ettirir, ayrıca daha profesyonel bir sonuç almanızı sağlar. İster bir CV (Özgeçmiş), rapor, teklif, plan veya başka bir ortak belge türü olsun, şablonlar size yerleşik biçimlendirme ile hızlı bir başlangıç sağlar.

CV şablonu da bulabileceğiniz daha önce birçok harika ücretsiz Microsoft Word template sitesini incelemiştik. Ancak benzersiz bir belge türüne ihtiyacınız varsa veya yalnızca daha fazla seçenek istiyorsanız, kendiniz aramak isteyebilirsiniz. Bir Microsoft Word şablonunu ücretsiz olarak indirmek istediğinizde en iyi seçimleri sunan ziyaret edebileceğiniz bazı web sitelerini derledik.

1. Microsoft Office Online

cv word template

Microsoft Word şablonları söz konusu olduğunda, başlamak için Microsoft Office Online’dan daha iyi bir yer olabilir mi? Bu kaynağı kullanmanın avantajı, şablonlarınızın doğrudan Microsoft’tan gelmesidir.

Microsoft Word CV şablonu da bulabileceğiniz, anahtar kelimeye göre arama yapabilmeniz veya kategori, etkinlik, fırsat veya uygulamaya göre göz atabilmeniz için şablonlarını güzel bir şekilde düzenler. Ve Word için yüzlerce CV word template bulacaksınız. Örneğin, özgeçmişler ve kapak mektupları, el ilanları ve broşürler, takvimler ve kartlar ve çok daha fazlası.

İstediğiniz bir şablon gördüğünüzde, kısa bir açıklama görüntülemek için onu seçin. Bilgisayarınızda kullanmak için İndir düğmesine tıklayın veya şablonu Microsoft Word Online’da açmak için Tarayıcıda Düzenle’ye tıklayın.

2. Template.net

ücretsiz cv şablonu

CV Word şablonu da dahil olmak üzere bir çok free template bulabileceğiniz harika bir site de Template.net’tir. Site hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar sunduğundan, free template bulmak biraz zaman alabilir. En üstteki Şablonlar düğmesini kullanmak ve ardından Ücretsiz Şablonlardan bir kategori seçmek en iyi yöntem olacaktır.

Template.net, sözleşmelerden faturalara, planlamacılara ve kuponlara kadar her şey için ücretsiz Word şablonlarına sahiptir. Bir kategori seçtiğinizde, organize bir sonuç tablosu göreceksiniz. Her şablon, uyumlu uygulamalar için simgelere sahiptir. Bu yüzden, çok sayıda olduğu için sorun yaşamamak için Microsoft Word logosunu arayın.

Şablonları indirmek için ücretsiz bir hesap açmanız gerekecek. Bunu yaptıktan sonra bir şablon seçin, Ücretsiz İndir’e tıklayın ve şablonu almak için istemler üzerinden devam edin.

3. Vertex42

Microsoft Office şablonları için bir favori site de Vertex42’dir. Site çoğunlukla Excel şablonlarına odaklanırken, Word için de seçenekler bulacaksınız. En üstte, Word Şablonları için bir gezinme düğmesi göreceksiniz. Sadece buna tıklayın ve CV şablonu bile bulabileceğiniz tam liste önünüze gelsin.

Mektupları, özgeçmişleri, el ilanlarını ve ajandaları bulabilir veya basketbol kadroları, egzersiz günlükleri ve kamp kontrol listeleri, cv word template örneklerine sahip olabilirsiniz. Ve görüntülemek veya indirmek için bir şablon seçerseniz, altta ilgili şablonları görürsünüz, bu size çok yardımcı olacaktır.

İndirmek istediğiniz bir şablon gördüğünüzde, uyumlu uygulamaları ve sürümleri içeren tam açıklamayı görmek için seçin. Word sürümünüzü seçin, İndir düğmesine tıklayın ve ardından şablonunuzu almak için talimatları izleyin.

4. WordTemplates.org

cv word template şablonu

WordTemplates.org web sitesi tamamen adıyla ilgilidir. İşletmeniz veya kendiniz için tonlarca Word şablonunu kolayca ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde, işletme, broşür, sertifika, el ilanı ve sözleşme gibi genel şablon kategorilerinde gezinmenin basit bir yolunu göreceksiniz. Belirli bir şeyi aramanın yanı sıra son ve popüler seçeneklere de göz atabilirsiniz.

Her şablon size yardımcı bir açıklama ve resim sunar. İstediğiniz şablonu bulduğunuzda onu seçin ve Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Bu kadar! Bir hesap açmanız veya ücretli şablonları gözden geçirmeniz gerekmez. WordTemplates.org, Word şablonu ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak halleder.

5. Hloom

Hloom, yalnızca Word için değil, tüm Microsoft Office uygulamaları için şablonlar sunan harika bir web sitesidir. Bu nedenle, ileride Excel veya PowerPoint için şablonlara ihtiyacınız olma ihtimali varsa, aklınızda tutmanızda fayda olacaktır.

En üstte Ücretsiz Şablonlar’ı göreceksiniz ve bunların koleksiyonlarını veya faturalar, sertifikalar, davetiyeler, CV veya el ilanları gibi şeyler için belirli bir şablonu (word template) görmeyi seçebilirsiniz. Şablon Koleksiyonları bölümüne göz atarsanız, sözleşmelerden anketlere kadar kategoriler halinde düzenlenmiş şablonları görürsünüz.

Beğendiğiniz bir şablon gördüğünüzde, açıklaması, örnekleri ve bu tür belge hakkında daha fazla bilgi için onu seçin; bu yardımcı olur. Dosya adının yanında, adında DOCX uzantısı olan Word için olduğunu anlayabilirsiniz. İndir düğmesini tıklayın ve artık sizin.

6. Stock Layouts

cv word template şablonu

Microsoft Word şablonları için not etmeniz gereken bir site daha. Projeniz için birçok çekici ve işlevsel seçenek bulacaksınız.

Sitenin hem ücretsiz hem de ücretli şablonları vardır, bu nedenle yalnızca ücretsiz seçenekleri istiyorsanız, üstteki Şablonlar düğmesini tıklayın ve Ücretsiz Şablonlar’ı seçin. Ardından, Ücretsiz Grafik Tasarım Şablonları altında, kategoriler arasında gezinmek için noktalara tıklayın.

Beğendiğiniz bir şablon bulduğunuzda, onu seçin ve site ayrıca Illustrator ve Apple Pages gibi uygulamalar için şablonlar sağladığından Microsoft Word için dosya biçimlerini kontrol edin. Giriş yapın veya ücretsiz bir hesap için kaydolun ve ardından Ücretsiz İndir düğmesine basın.

Bazı ücretli şablonlar ayrı ayrı fiyatlandırılır veya bir plana abone olabilirsiniz. Ancak, başlamanıza yardımcı olacak birçok ücretsiz şablon var.

7. Used to Tech

Use to Tech, CV şablonu dahil Microsoft template bulacağınız başka bir web sitesidir. Gereksinimlerinize uyacak şekilde çeşitli şekillerde özelleştirebileceğiniz bazı premium şablonları ücretsiz olarak sunar. Bağlantıyı ziyaret ettikten sonra, Hızlı Menü bölümüne gidin. Orada Şablonlar menüsünü göreceksiniz.

Faturalar, kitaplar, özgeçmişler, antetli kağıtlar, CV ve el ilanları gibi birkaç etkili ve işlevsel şablon sunuyor. Bu web sitesinden Word şablonlarından herhangi birini indirirseniz bir ZIP dosyası alacaksınız.

Şablonu kendi değişikliklerinizle kişisel veya ticari amaçlarla kullanmakta özgürsünüz. İçeriğinizde oluşturucunun bilgilerini şablon içinde kullanmak zorunda değilsiniz. Bu şablonları üçüncü bir tarafa satmak veya lisanslamak için kullanamazsınız.

8. SmileTemplates

cv word template şablonu

SmileTemplates, Microsoft Word dahil olmak üzere Microsoft Office uygulamaları için çok çeşitli belge şablonları sunan iyi bir web sitesidir. Web sitesi çok sayıda PowerPoint şablonu koleksiyonu sunuyor, ancak Word şablon koleksiyonu da oldukça iyi.

Web sitesini ziyaret ettikten sonra, arama alanının yanındaki açılır menüyü tıklayın. Listenin altında Word Şablonları’nı görmelisiniz. Bu seçeneği seçin ve aradığınız belge türünden herhangi bir anahtar kelimeyi arayın.

SmileTemplates size Yeni, En Popüler ve Ücretsiz bölümlerde düzenlenmiş mevcut cv şablonu listesi dahil Word template içeriğini sunacaktır. Şablonlardan herhangi birini indirmek için bir SmileTemplates hesabına kaydolmanız gerekir.

CV Şablonu Bile Bulacağınız En İyi Word Template Siteleri Hayatınızı Kolaylaştırır

Bu sekiz web sitesi, indirebileceğiniz ücretsiz Word şablonları için harika kaynaklardır. Aramanıza yeni başlıyorsanız, tam olarak istediğiniz şablonu bulmak için her birini kontrol edin.

Bu grupta bir favoriniz olacak, ancak hepsini işaretlerseniz, bir Microsoft Word şablonu ararken son dakikada uğraşmanıza gerek kalmayacak.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

İş Hayatı ile ilgili haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!