Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaKim KimdirTTB’den İnceleme Talebi İstenen Doktor Banu Küçükpolat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli...

Son Yazılar

TTB’den İnceleme Talebi İstenen Doktor Banu Küçükpolat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Dans eden doktor ünvanını kazanıp, gönüllerde taht kuran Op. Dr. Banu Küçükpolat, internette en çok arananlar arasına girdi bile. Dans eden doktor Banu Küçükpolat kimdir? Op. Dr. Banu Küçükpolat kaç yaşında, nereli? Banu Küçükpolat mesleği nedir, evli mi? İşte tüm merak ettiğiniz sorular yazımızda.

Bir televizyon programına çıkarak dans etmesiyle sosyal medyada gündem olan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat’a TTB’den inceleme talebi geldi. TTB tarafından İstanbul Tabip Odası Başkanlığı’na gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi: Sabahın Sultanı Seda Sayan” adlı televizyon programında konuk olan Op. Dr. Banu Küçükpolat’ın tıbbi deontoloji ve hekimlik meslek etiği kuralları ışığında disiplin işlemleri yönünden değerlendirilmesini ve sonucundan tarafımıza ve ilgililerine bilgi verilmesini bekleriz. Peki dans eden doktor Banu Küçükpolat kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi?

DANS EDEN DOKTOR KİMDİR?

dans eden doktor kimdir

Yeditepe Tıp Fakültesi İngilizce bölümüne başlayıp 7 yıllık Tıp eğitimini 2004 yılında tamamlamıştır. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünü kazanmıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde ‘nde Aile hekimi asistanı olarak göreve başlayan dans eden doktor Banu Küçükpolat kimdir? Op. Dr. Banu Küçükpolat kaç yaşında, nereli? Banu Küçükpolat mesleği nedir? Banu Küçükpolat hayatı ve biyografisi nedir?

BANU KÜÇÜKPOLAT KİMDİR ?

banu küçükpolat kimdir

Bahçelievler Devlet Hastanesinde 2 yıl uzman doktor olarak görev yaptı. Hekimliğe Bahçeşehir’de açmış olduğu muayenehanesinde devam etmekte olan Banu Küçükpolat kimdir? Op. Dr. Banu Küçükpolat kaç yaşında, nereli? Banu Küçükpolat mesleği nedir? Banu Küçükpolat hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

OP. DR. BANU KÜÇÜKPOLAT KİMDİR ?

1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu bitirdikten sonra ortaokul ve liseyi Bakırköy Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’nde bitirmiştir.1998 yılında Yeditepe Tıp Fakültesi İngilizce bölümüne başlayıp 7 yıllık Tıp eğitimini 2004 yılında tamamlamıştır. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünü kazanmıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde ‘nde Aile hekimi asistanı olarak göreve başlamıştır. 2006-2007 yılları arası İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile hekimi asistanı olarak görevime devam etti. 2008 yılında Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde asistan doktor olarak göreve başladı. 2014 yılında Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı oldu. Bahçelievler Devlet Hastanesinde 2 yıl uzman doktor olarak görev yaptı. Hekimliğe Bahçeşehir’de açmış olduğu muayenehanesinde devam etmektedir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim kimdir yazılarımızı okumak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!