3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaGoygoyDavid Beckham'ın FIFA 21'den Kazandığı Para Miktarı Sizi Hayata Küstürebilir

Son Yazılar

David Beckham’ın FIFA 21’den Kazandığı Para Miktarı Sizi Hayata Küstürebilir

Dünyanın en iyi futbol yıldızlarından biri olarak anılan David Beckham’ın lüks yaşamı hayranlarının olduğu kadar onu çekemeyenlerin de merceği altında. İster Aston Martin’e binsin, isterse koluna kocaman pırlantalı lüks bir saat taksın, Beckham’ın gelirinin sınırı yok sanırım. Emekli olup eski futbolcu arkadaşlarıyla kahvede okey oynamasını ya da eşi Victoria ile mutfakta salatalık turşusu kurmasını beklerken, bizim David paraya para demiyormuş da haberimiz yok. Peki bizim mahallenin haşarı çocuğu David’in Fifa 2021’den elde ettiği telif kazancını biliyor musunuz?

İsterseniz yazıyı buraya kadar okuyun, ellerinizi mouse’dan kaldırın ve usulca bilgisayar başından kalkın. Çünkü kazandığı papalleri duyunca hayatla bağınız kopabilir, kendinizi fakir hissedebilirsiniz.

BU YAZININ DEVAMI PSİKOLOJİK ŞİDDET İÇERİR

Geçtiğimiz aylarda David ve Victoria’nın Netflix ile bir belgesel film anlaşması yaptıklarını ağlayarak okumuştuk hatırlıyorsunuz. Sanırım çekilecek belgeselin adı ‘siz fakirler neden yaşıyorsunuz?’ olacak! Çünkü çiftin Netflix ile anlaştıkları tutar 16 Milyon Sterlin!

david beckham ne kadar kazanıyor

Beckham geçtiğimiz günlerde EA Sports ile bir anlaşma imzaladı ve 1998’den beri ilk defa FIFA oyununun kapağında yer aldı. Oyunun 1998 versiyonunda bizim David’i tanımamız için altında yazan isme bakmamız gerekirken, 2021 versiyonunda grafiklerin mükemmel ölçüde geliştirildiği gözlerden kaçmadı. Tabi bu noktada bizim David’in değil, Fifa oyununun yıllık kazancı da merak konusu oluyor.

DAVİD BECKHAM NE KADAR KAZANIYOR?

Peki futbolu kadar karizmasıyla da gündemden düşmeyen David Beckham, Fifa 2021 kapağında yer alması için ne kadar para aldı biliyor musunuz? 3 yıllığına toplam 40 Milyon Sterlin. Gelen haberler arasında, önce teklif olarak 30 Milyon önerildiğini ama iyi bir pazarlıkla 40 Milyon Sterlin verilmesini EA Sports kabul etmiş.

İşin ilginç tarafı ne biliyor musunuz? David Beckham Man United ve PSG’de top koştururken bu kadar para kazanmıyormuş. Şimdi sadece bir oyundan bu kadar para kazanması çok ilginç.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!