Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaSözlerYeğene Doğum Günü Mesajı

Son Yazılar

Yeğene Doğum Günü Mesajı

Dayıdan, amcadan, haladan ve teyzeden yeğene doğum günü mesajı arıyorsanız doğru yere geldiniz. İşte yeğene en güzel doğum günü mesajları.

Herkese merhaba, sizler için hazırladığımız yeni yazımızda yeğene doğum günü mesajı arayan dayı, hala, teyze ve amcaya en güzel sözleri ve tebrik kartlarını hazırladık.

Akrabalık ilişkilerine değer veren kişiler, kardeşlerinin çocuklarını evlat olarak benimserler. Yeğen kavramı bizim ülkemizde ayrı bir öneme sahiptir. Çocuklarımız anne ve babalarının kardeşlerine çok değer verirler, hatta ‘kan çekiyor’ sözü de bunu ifade ediyor. Biz de bu yazımızda dayıdan, amcadan, haladan ve teyzeden yeğene doğum günü mesajı listesi hazırlamak istedik, umarız beğenirsiniz.

Yeğene doğum günü mesajı uzun ve anlamlı olmasına da özen göstermek gerekir. Çünkü karşınızdaki kişi öyle sıradan birisi değil. Sık sık görüştüğünüz, birlikte zaman geçirdiğiniz, duygularınızı paylaştığınız kişiye elbette özel bir şeyler yapmak önemli olmalıdır.

Siz değerli akrabalara yol göstermek ve birçok seçenek sunmak adına yeğene doğum günü mesajı listesi derledik. Umarız hepsi paylaşacağınız mesajlarda yardımcı olur.

Eğer sizlerinde yeğene doğum günü mesajı önerileriniz olursa, sayfamıza katkıda bulunmak için yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz. 🙂

Yeğene doğum günü mesajı

yeğene doğum günü mesajı

Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun sevgili yeğenim. Yeni yaşında hayat sana bol mutluluk, ömürlük sevgi, iyi bir yaşam ve benimle birlikte bir çok şey yapabilme fırsatları açsın.

İnsanın yaşadığı süre boyunca birçok arkabası olabilir. Fakat bir tanesi her zaman farklı ve daha özeldir. Sen de benim için öylesin sevgili yeğenim. Doğum günün kutlu olsun ve sağlık, mutluluk ve başarı getirsin inşallah.

İyi günümde de kötü günümde de her zaman yanımda olan yeğenim, sırdaşım, evladım, iyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun, hayatta her istediğin gerçekleşsin.

Belki annen ve baban değilim, belki çocuklarımla aynı karında büyümedin ama yollarımız kesişti ve çok yakın olduk canım yeğenim. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur, sağlık ve bol kazanç getirsin. İyi ki doğmuşsun…

Yüzünde gülümseme, kalbinde sevgi hiç eksilmesin. Bugünün güzel, geleceğin sağlık, mutluluk ve huzurla dolsun. İyi ki doğmuşsun canım yeğenim, nice mutlu yıllara.

Yeğenim, yüzünden gülümseme hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana hayattaki tüm isteklerini getirsin, çok sağlıklı, mutlu ve refah içinde bir ömür dilerim. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki doğmuşsun, mutlu yıllar canım yeğenim.

Değerli yeğenim, bu özel gününde yüzünden mutluluk eksilmesin. Çok özel biri olduğunu unutma. Umarım her zaman tüm zorlukların üstesinden birlikte gelir, mutlu günlerimizi de birlikte yaşarız. İyi ki doğmuşsun canım yeğenim.

Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim. İyi ki hayat bizi bir araya getirmiş, iyi ki hayatımdasın… Yeni yaşın sana hep mutluluk getirsin, seni seviyorum…

teyzeden yeğene doğum günü mesajı

Değerli yeğenim, pastanın üzerinde kaç mum olursa olsun, üflerken benim için de bir dilek dilemeyi unutma. Benim için özel birisin, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana hep mutluluk getirsin.

Yeni yaşın hayatın boyunca hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli olmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım yeğenim. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Değerli yeğenim, can evladım, doğum günün kutlu olsun. Hayatta gülümsemen hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana gelecekte her daim mutluluk getirsin.

Hayatının en mutlu zamanında da en kötü zamanında da hep destek olacak birisi var hayatında. Bugün pastanın mumlarına üflerken bunu düşün ve hep mutlu ol canım yeğenim. İyi ki doğdun, mutlu seneler dilerim.

Güzel sözler söyleyebilen birisi değilim, hediye seçiminde de çok başarılı olduğum söylenemez. Fakat senin gibi bir yeğene sahip olmakta üstüme yoktur. Doğum günün kutlu olsun değerli canım yeğenim.

Yeni yaşına girerken bu mutlu günde geride bıraktığımız tüm güzel anılarımız için sana teşekkür ederim. Yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin, iyi ki doğdun yeğenim.

Doğduğun gün çok mutlu olmuştum. Ne kadar zaman geçirdik hem mutlulukta hem de üzüntüde? Senin gibi bir yeğene sahip olduğum için şükrediyorum. İyi ki varsın, yeni yaşının sana her daim mutluluk getirmesini dilerim, Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeden yeğene doğum günü mesajı çok önemlidir. Çünkü bizim kültürümüzde teyze, anne yarısıdır.

teyzeden yeğene doğum günü mesajı

Hayatımda tanıdığım en mükemmel şeysin sen. İyi ki benim yeğenim olmuşsun. Yüzünden gülücüklerin hiç bir zaman eksilmesin değerli yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Teyze yeğen ilişkimizin bir ömür boyu süreceği, hem iyi günde hem de kötü günde birlikte olup, tüm zorlukları birlikte atlatacağımız canım yeğenim, doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Bazen çok iyi bazense çok kötü günler yaşayabiliyor insan. Ama olsun! Her ihtiyacın olduğunda arkanda birinin olduğunu bilmek insana güç veriyor. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim!

Hayatın yoğun temposunda birbirimize her zaman vakit ayırdık. Ne akrabalığımızın kıymetini unuttuk ne de sevgimizin gücünü. Doğum günün kutlu olsun, her zaman ve her yerde birlikte olmak dileğiyle.

Evlat kış ortasında yaz getiren, yeğen çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım yeğenimsin. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

Bugün doğum gününü kutlamayanın vay haline! Allah onları senin gazabından korusun, sana mutluluk dolu uzuuun yıllar versin. 🙂

Beni en iyi anlayan, en iyi tanıyan ve her zor anımda yanımda olarak beni eksiksizce tamamlayan bir yeğenim olduğun için, sana sonsuz kere teşekkürler! Doğum günün kutlu olsun, musmutlu, sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

haladan yeğene doğum günü mesajı

Yeni yaşın mutluluk, huzur ve sağlık versin. İyi ki doğdun yeğenim, iyi ki hep benimlesin.

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir yeğen karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun canım yeğenim.

Bazen insanlar çok sevilir. Bu sevginin sebebi görünüşleri değil, konuştukları şeyler veya davranışları da değil. Onlar her şeyleri ile çok sevilir. Sen de benim için her şeyinle sevdiğim bir insansın. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın yeğenim.

Hayatında mutluluk, gülümseme, sevgi hiç eksik olmasın. Etrafımdaki akrabalardan en çok sen hatırlanmayı, sevilmeyi ve gülmeyi hak ediyorsun ve sevginden hiçbir zaman şüphe etmeyeceğim birisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

Dayıdan, amcadan, haladan ve teyzeden yeğene doğum günü mesajı sayfamızdaki görselleri başka sitelerde bulamazsınız.

haladan yeğene doğum günü mesajı

Ömür dediğin bu yolculukta pek çok insan tanırsın fakat yeğenim dediğin bir elin parmaklarını geçmez. Her zaman aynı eldeki parmaklar olarak kalmak dileğiyle, doğum gününü kutlarım canım yeğenim.

Neşemde mutluluğumda hüznümde her zaman yanımda olmanı istiyorum ve bu yeni yaşının sana daha çok mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini istiyorum. Daha güzel şeylere layıksın ama sevgimi daha fazla kelimelere dökemiyorum. Seni seviyorum yeğenim.

Dünyanın en cana yakın, düşünceli, zeki yeğeninin doğum gününü en içten sevgilerimle kutluyor, yanaklarından öpüyorum.

Bugün seni her zaman düşünen birinin olduğunu ve onun yeğeni olduğun için çok da mutlu olduğunu bil ve sen de hep mutlu ol! O kişiyi tahmin ettin mi? :))) Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

Sağlıktan öte hiçbir şeyin ehemmiyetinin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun yeğenim.

Yeğene doğum günü mesajı

teyzeden yeğene doğum günü mesajı

Yeni yaşına girerken kurduğun hayallerden asla vazgeçme. Umarım bu yaşında başarı ve sağlık seni hiç bırakmaz. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Senin için çok özel olan bu günde yanında olamamak beni derinden üzse de kalbimin her zaman senin yanında olduğunu bilmeni isterim. Seni tanıdığım neşeli ve mutlu hallerin hiçbir zaman eksilmesin. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Ama heyecanlı, ama yorgun! Bir koca yıl daha geçiyor hayatından. Sağlık olsun. Sevgilerin en güzeli seni bulsun! Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim, her zaman senin yanındayım.

Doğduğun günden beri hep birlikteydik. O günden beri sana olan sevgim hiç azalmadı. İyi ki benim yeğenim olmuşsun, seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden havlu atmayacağız dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

Gözünü açtığın gün beni görmesen de hiç değilse bugün hep beni gör! Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

yeğene doğum günü mesajı

Yeğenim yaşlanıyorsun artık yavaş yavaş 🙂 Ama üzülme sen tanıdığım en akıllı, en sevecen insan olacaksın, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın her zaman hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli kalmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım yeğenim. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım yeğenim, beraber nice mutlu yıllara…

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun yeğenim!

Dayıdan, amcadan, haladan ve teyzeden yeğene doğum günü mesajı özel ve anlamlı olmalı, hadi listemizi incelemeye devam edelim.

Süsler sözler söylemeyi becerebilen biri değilim, hiç de olamadım. Uzaktasın diye unuttuğumu sanıyorsun ama senin gibi bir yeğenin doğum gününü unutmam büyük bir saçmalık olurdu. İyi ki doğdun canım evladım!

Akrabalık yüreğindeki acıyı paylaşmaksa ben hep senin en yakınınım! Üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve yeğenin için gerekirse ateşe atılmaksa ben her zaman sana bir kucak, gerekirse elini gözünü kırpmadan ateşe sokacak bir seveninim! Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Sevgili yeğenim; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

yeğene doğum günü mesajı

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, teyze eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yaşa sev gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım yeğenim. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

Geçmişinde de hep mutluydun geleceğinde de hep mutlu olman bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutulmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangıç olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım yeğenim.

Gökyüzünde yıldızlar gök kuşağındaki renkler canım yeğenim kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa da senin gibi bir yeğen karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun.

Ben seni ve bugününü unutmadım elbette! Hiç unutur muyum! Çünkü biliyorum ki doğum gününü unutanın vay haline! Allah, bu günü unutanları senin gazabından korusun:))) Sana mutluluk dolu çok uzun bir ömür dilerim.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

yeğene doğum günü mesajı

Hayatta karşılaşacağın zorluklarda hep zaferle ayrılman ve yeni yaşında umudunu asla yitirmemen dileğiyle. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hep seninle olsun. İyi ki doğdun biricik yeğenim, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Yeğene doğum günü mesajı asla ama asla unutulmamalıdır. İşte sizlerle sayısız öneri paylaşıyoruz, birisini mutlaka kullanmalısınız.

Seni doğduğun gün sanki dün gibi. Her saniyesini iyi hatırladığım o anlardan bugüne kadar hayatımda bana yaşattığın mutluluklar ve dertlerime ortak olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki doğdun canım yeğenim, nice mutlu yıllara.

Amcalar mermiyle vurulunca değil, unutulunca üzüntüsünden ölürmüş. Biz yeğenlerimizi kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, bir kurşun yarası gibi ta kalbimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun yeğenim!

yeğene doğum günü mesajı

Dost, düğünde halaya; ölümde ise tabuta omuz verendir derler. Sen benim için dosttan daha fazlasının yeğenim! Biliyorum ki hep de öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha geri de bırakıyorsun! Ve Rabbim izin verirse önünde daha koskocaman günlerin olacak. Tüm güzellikleri birlikte yaşayıp, en güzel ve en müjdeli haberleri alacağımız güzel bir yıl olması dileğimle. Doğum günün kutlu olsun sevgili yeğenim.

Doğum günün kutlu olsun yeğenim! Ya acaba bu mesajı güzel bir yere kaydetsen de seneye beni bir daha uğraştırmasan :)))

Sevgili yeğenim, senin için çok özel bir gün olan bugünde, seni düşünen ve kalpten hisseden birinin olduğunun sevincini doya doya yaşaman dileğiyle, doğum gününü kutlarım. Yeni yaşının sana mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini temenni ederim.

Benim en büyük dileğim, bu özel gününde aklından geçen büyük veya küçük tüm dileklerinin tek tek gerçekleşmesidir. Şuan belki yanında değilim ama kalbimin en güzel yerinde seninle doğum gününü kutlamaktayım. Canım yeğenim, nice sağlıklı ve huzurlu senelere.

Her ne kadar aramızda mesafeler olsa da hiçbir zaman aklımdaki ve kalbimdeki yerin eksilmedi. Yollarımızın tekrar kesişeceği güne kadar, huzurlu, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. İyi ki doğdun canım yeğenim.

Haladan ya da teyzeden yeğene doğum günü mesajı önerilerimize devam edelim.

yeğene doğum günü mesajı

Saatler boyunca sana çok farklı bir mesaj yollamak için çırpınıyorum. Ama yalnızca parıldayan bir yaşamın olmasını dileyebileceğim. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Hayata gülüşünle ceza ver kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven akrabalarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma yeğenim. Nice mutlu yıllara…

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim…

Hayatın hep yüzüne güleceği, zorlukların karşında bir balon gibi söneceği upuzun bir ömür diliyorum, canım yeğenim. Doğum günün kutlu, yeni yaşında sağlık ve mutluluk hep seninle olsun.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Yalnız kaldığını hissettiğinde unutma ki seni düşünen ve gönlünde sana yer bulunan bir yakının var. Kıymetli yeğenim, doğum günün kutlu, yeni yaşında her şey gönlünce olsun.

Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara yeğenim.

Acı ve hüzün birbirinden çok uzaklardır. Ancak mutluluk gözbebeğine çok yakındır. Umutların gerçek olsun ve mutlulukların sonsuz, hayallerin bir bir gerçekleşsin. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

yeğene doğum günü mesajı

Fedakâr olan insan gönülden sevendir. Yürekli olan insan kendini bilendir. Umutlu olan insan yaşamı sevendir. Senin gibi değerli bir yeğen ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun canım…

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Eski yaşını şutlar, yeni yaşını kutlarım. Doğum gününde en güzel golleri senin atman dileğiyle yeğenim…

Hayata değer bir yaşam sevmeye değer bir aşk dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Yeğene en güzel doğum günü mesajı

Hayatın gelecekte sana getireceği günler, geçmişinde bıraktıklarından çok daha mutluluk vermesi dileğiyle, iyi ki doğun canım yeğenim.

Her geçen gün takvimden bir sayfa daha eksilirken, kalan ömründe yüzünden gülücük kalbinden sevgi eksik olmasın. Doğum günün kutlu, her şey güzel gönlüne göre olsun canım yeğenim.

Bir yıl daha yaşandı ve bitti. Ancak zaman hızlı geçiyor diye sakın üzülme. Çünkü sen de, ben de, herkes de aynı kaderi yaşıyor. Bu yılın da sonuna geldiğinde, ardına dönüp baktığında umarım ki her yönüyle güzel bir yıl yaşadım dersin. Tüm dileklerinin, bütün beklentilerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Nice güzel yaşlara.

Her yanan mum senin hayatındaki ışıktır. Pastanda mumlar çoğaldığı zaman yaşamın çok daha aydınlık olacak. Yeni yaşın kutlu ve sağlıklı olsun.

yeğene doğum günü mesajı

Taptaze bir umut serpilsin yüreğine, binlerce tatlı mutluluk doğsun sabahlarına, binlerce tatlı hayalin gelecekle buluşsun! Her şey tıpkı senin kadar güzel olsun. Nice mutlu yıllara sevgili yeğenim.

Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.

Haladan yeğene en güzel doğum günü mesajı

Pastandaki mumları üflerken dilediklerine dikkat et, aralarında ister istemez beni de bulacaksın. Nice mutlu yaşlara beraber ulaşalım, iyi ki doğdun yeğenim.

Birisi seni seviyor ve doğum gününde seni düşünüyor. Teyzen olarak senin kadar akıllı ve iyilik sever bir yeğene sahip olduğum için çok mutluyum. İyi ki doğdun yeğenim, oğlum/kızım!

Zeki, yetenekli ve yakışıklı yeğenime onu çok seven bir teyzeden: Doğum günün kutlu olsun!

Yaş aldıkça yaramazlığını ve masum duygularını bırakacaksın. Ama lütfen bana mutluluktan başka bir şey vermeyen şirinliğini bırakma. Doğum günün kutlu olsun.

İlişkimiz sadece teyze ve yeğen olmakla sınırlı değil. Seninle benim aramda kalıcı bir dostluk bağı olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun yeğenim! Artık en sevdiğiniz teyzenizden haber aldığınıza göre gününüz tamamlandı. 🙂

Havalı yeğenime mutlu yıllar. Hey küçük çocuk, aynı annen gibi olabilirim.. ama söz veriyorum, sırlarını asla sana karşı kullanmayacağım.

Yeğenler her şekil ve boyutta olabilir ama benim için dünyadaki en iyi yeğen sensin.

Birkaç kez denedim ama başaramadım.. Sanırım senin gibi sevimli bir yeğeni şımartmaktan kendimi alamıyorum. Doğum günün kutlu olsun küçüğüm!


Yeğene doğum günü mesajı konusunda umarım hazırladığım sayfayı beğenmişsinizdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yeğene doğum günü mesajı yazımızla birlikte bu yazılarımız da ilgini çekebilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!