in

SevdimSevdim KızgınKızgın AğlaAğla GüzelGüzel HarikaHarika HadiiHadii

DC Ne Demek, DC Kısaltması Ne Anlama Geliyor?

Son zamanların en popüler uygulamalarından birinin kısaltması olan DC ne demek, DC ne anlama gelir, işte cevaplar yazımızda.

DC ne demek DC ne anlama gelir

Kız arkadaşım, “DC yapalım istersen” dedi. DC ne demek, ne anlama gelir?

DC, son zamanlarda popüler olan Discord uygulamasının kısaltmasıdır. Discord bir konuşma programıdır. Aydı zamanda doğruluk mu cesaret mi oyunu oynayanlar da DC ne demek sorusunu böyle cevaplandırabilirler.

Kız arkadaşın sana Discord uygulamasından konuşalım mı demiş aslında. Discord uygulamasını cep telefonlarınıza Appstore ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar uygulaması içinse bu siteden yükleyebilirsin. Discord üzerinde odalar oluşturarak grup halinde konuşabilir ya da sende ekli olan kişiyi özelden arayıp konuşabilirsin. Oyun oynayan kişilerin iletişim için sıklıkla kullandığı bir uygulamadır.

Bir de dc oyunu vardır. Doğruluk mu Cesaret mi oyunu… DC oyunu ve soruları hakkında bilgi almak isterseniz bu sayfaya bakabilirsiniz.


DC ne demek, DC ne anlama gelir sorunuza umarım kesin ve net cevap vermişimdir. Yorumlarınızı yazımın altına ekleyebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Diğer yazılarım da ilginizi çekebilir:

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
zehirli baklava feridun alkan

Boşanma Aşamasında Olduğu Eşinin Tüm Ailesini Zehirli Baklavayla Öldürmek İstedi

sıkıntı duası

Çok Darlandım, İçim Karardı, Bildiğiniz Sıkıntı Duası Var mı?