3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaCahillerDeidre Morley Adlı Hemşire 3 Çocuğunu da Öldürdü

Son Yazılar

Deidre Morley Adlı Hemşire 3 Çocuğunu da Öldürdü

İrlanda’da yaşanan olayda ruhsal problemleri olduğu iddia edilen hemşire Deidre Morley’in kocası iş seyahati sebebiyle şehir dışındayken 3 çocuğunu da öldürdüğü açıklandı. Korku filmlerini aratmayan cinayetten aylar önce de çocuklarını öldürmeyi denediği belirlendi.

3 çocuğunu öldüren hemşire Deidre Morley, tüm İrlanda’yı yasa boğdu.

Deidre Morley’nin dokuz yaşındaki Conor McGinley’i, yedi yaşındaki Darragh McGinley’i ve üç yaşındaki Carla McGinley’i öldürmek için bant ve plastik poşet kullandığı iddia edildi.

İrlanda Ceza Mahkemesi tarafından, çocuklardan ikisinin, bir iş gezisinden döndükten sonra babaları Andrew McGinley tarafından cesetlerinin bulunduğu açıklandı.

Akıl hastası olması sebebiyle suçsuz olduğunu iddia eden Morley’in polislere ‘çok bunalmıştım ve çocuklarımı yeterince sevmiyordum’ şeklinde ifade verdiği ortaya çıktı!

Hemşire polis memurlarına, çocuklarını “acı ve ızdıraptan” kurtarmak istediğini ve onları öldürdükten sonra intihar etmeyi planladığını da söyledi.

Geçen yıl 23 Ocak’ta Morley’in Dublin’deki evlerinde erkek çocuklarının mısır gevreğine morfin ve kızının içkisine ağrı kesici koyduğunu ve bayılmalarından sonra öldürmeyi planladığını da itiraf etti. Ancak tadında bir gariplik olduğu için yiyecek ve içecekleri tüketmedikleri de bildirildi.

‘ANNE NE YAPIYORSUN?’

Ertesi gün Darragh’ı plastik bir torba ile boğduğu ve bir minder kullanarak Carla’yı öldürmeye çalıştığı mahkeme kayıtlarına giren bilgilerden bazıları.

Deidre Morley, öldüklerini düşünerek daha sonra iki çocuğu üst kata çıkardığını ve Darragh’ı yatağına yatırdığını fakat Carla’nın hala nefes aldığını farketmesinin ardından, burun deliklerini ve ağzını kapatarak ölene kadar beklediği de tutanaklara geçen ifadeler arasında.

Morley daha sonra Conor adlı çocuğunu okuldan aldı ve Jurassic World filmini izleyebilmesi için televizyonu açtı.

Cani anne, daha sonra oyun oynama bahanesiyle Conor’un ağzını bantladı ve onu da boğdu. Küçük çocuk ölmeden önce son sözleri ise “anne dur, ne yapıyorsun” oldu.

ÜST KATLARA BAKMAYIN

Çocuklarını öldürdükten sonra yanına bir şişe şarap ve ilaç alan katil anne, yaşadığı yere yakın bir yerdeki döner kavşakta kaza yaptı.

Bir taksi şoförünün dikkati sayesinde yakalanan cani anne, polislere ne yaptığını itiraf etti. Eve giden polisler ölü çocukları bularak dehşete düştüler.

Bu arada çocukların babası Andrew eve döndü. Evde sağlık ekiplerini ve polisleri gören baba, gerçeği öğrendiğinde hayatının en büyük şokunu yaşadı.

Soğukkanlı katil annenin asıl planında kocası Andrew’i de öldürmek vardı. Fakat ani çıkan iş seyahati sebebiyle bunu gerçekleştiremedi.

Her ne kadar Deidre Morley’in avukatı, kadının akıl sağlığının yerinde olmadığını söylese de, adli tıptan gelen rapor hiç de öyle söylemiyordu. Davanın çok kısa sürede sonuçlanacağı bildirildi.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!