in

EhEh

Din Devleti İsteyen ve Çocuk İstismarında Bulunan Fatih Nusrullah Kimdir?

Fatih Nusrullah kimdir, nerelidir, kaç yaşında, biyografisi…

Eyüp Fatih Şağban Kimdir

Geçtiğimiz haftalarda “İslam Devleti İstiyoruz” ifadelerini kullandığı videoların gündeme bomba gibi düştüğü ve 27 Ağustos 2020’de jandarma baskınıyla ortaya çıkan çocuk istismarı iddiaları ile suçlanan Eyüp Fatih Şağban (Fatih Nusrullah) Kimdir?

Hele İslami devlet olsun, en güzel sarığı biz saracağız, en güzel cübbeleri biz giyeceğiz” diyen Uşşaki Tarikatı’nın lideri Fatih Nusrullah, çocuk istismarından tutuklandı. Peki herkesin merak ettiği kişi olan Fatih Nusrullah (Eyüp Fatih Şağban) kimdir, nerelidir, kaç yaşında, biyografisi işte tüm ayrıntılar yazımızda…

Eyüp Fatih Şağban Kimdir

12 yaşında kız çocuğuna istismarda bulunduğu iddia edilen Eyüp Fatih Şağban (Fatih Nusrullah) 1962 doğumludur. Aslen Sivas’ın Divriği ilçesi memleketidir. Fakat Fatih Nusrullah’ın hayatı İstanbul’da geçmiştir. Babası Hasan Bedrettin Efendi, annesi Bedriye Hanım’dır. 1973 yılında Özdemiroğlu ilkokulu’nu, 1976’da Kemal Atatürk orta okulunu ve 1979 ‘da Haydarpaşa erkek lisesi’ni bitirerek aynı yıl İstanbul Üniversitesi Spor Akademisi bölümüne girmiştir. 57 kiloda bir çok kez Türkiye şampiyonluğu ve Balkan üçüncülüğünü elde etmiştir. 1983 yılında Akademiden mezun olmuştur. 1984 yılında askerliğini yapan Eyüp Fatih Şağban 1987 yılında Ümran ismindeki şimdiki eşiyle evlenmiştir. Bu evlilikten 1 Kız ve 3 Erkek çocukları olmuştur.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

Loading…

0
Fatih Nusrullah (Eyüp Fatih Şağban)

Uşşaki Tarikatı’nın Lideri Fatih Nusrullah 12 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Etti İddiası

Netflix'te Ücretsiz İzlenebilecek 10 Dizi ve Film

Netflix’te Ücretsiz İzlenebilecek 10 Dizi ve Film (Netflix Watch Free)