in

SevdimSevdim

Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır, Fiyatı, Kullananlar Yorumları Paylaşıyor

Güzel bir gülüşe sahip olmak isteyenler en popüler diş beyazlatma kalemleri hakkında araştırma yapıyor. İşte güzel gülüşünüzü ortaya çıkaracak bembeyaz dişler için en iyi diş beyazlatma kalemi modelleri, incelemesi ve fiyatları…

diş beyazlatma kalemi

Bembeyaz dişlere sahip olmak artık çok daha kolay, teknolojinin gelişmesiyle diş beyazlatma kalemleri de yaygın halde kullanılmaya başlandı. Peki beyazlatıcı diş kalemleri işe yarıyor mu, fiyatı, diş beyazlatma kalemi kullananlar ve yorumları ile birlikte gratis, migros gibi nereden alınır, signal mı yoksa colgate mi tercih edilmeli. İşte merak edilen diş beyazlatma kalemleri, yorumları, incelemesi ve önerileri…

Diş beyazlatma kalemi incelemesi


diş beyazlatma kalemi
Beyazlatıcı Diş Kalemleri

Kadın ve erkek herkes güldüğü zaman inci gibi dişlerinin görünmesini tercih ediyor. Elbette sigara kullananların daha çok dikkat etmesi gerekirken, günlük tükettiğiniz yiyecek ve içecekler de dişlerde sararmaya sebep olabiliyor. Zaman içinde dikkat edilmezse dişlerde lekeler oluşuyor ve bunlar kalıcı hale de gelebiliyor. Diş lekeleri eskiden daha zor çıkıyordu, hatta bazen çıkmıyordu da… Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dişlerine önem veren insanlar da farklı yöntemler bulmaya başladılar. Bunlardan biri de beyazlatma özelliği olan diş kalemi. Peki son zamanların en çok araştırılan kozmetik ürünlerinden biri olan diş beyazlatma kalemi nedir, nasıl kullanılır, hangisi tercih edilmeli işte tüm detaylar ve en iyi diş beyazlatma kalemi çeşitleri…

Diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılır?


Diş beyazlatma kalemleri kullanımı için sorular geliyor. Arkadaşlar bu kalemlerin kullanımı hemen hemen aynıdır. Diş beyazlatma kalemi kullanmadan önce diş güzelce fırçalanmalıdır. Dişlerinizin arasında bir şey kalmadığına emin olduktan sonra diş beyazlatma kalemi kullanmak artık mümkündür. Satın aldığınız kalemi dişlerinize sürüyorsunuz. Kalemin ucundaki jel dişlerinizin her noktasına nüfuz etmelidir. Sonrasında biraz bekleyeceksiniz ve dişlerinizi suyla gargara yaparak yıkayacaksınız. Elbette aşağıda sizlere önereceğimiz diş beyazlatma kalemlerinin kullanım talimatını okumalısınız. Aceleye gerek yok, o dişler beyazlayacak!


360 Optik Beyaz Diş Fırçası ve Beyazlatıcı Diş Kalemi

Beyazlatıcı Diş Kalemi
360 Optik Beyaz Diş Fırçası ve Beyazlatıcı Diş Kalemi

İhtiyacı olanların en çok tercih ettikleri en popüler diş beyazlatma kalemlerinden biri olan Colgate 360 Optik Beyaz Diş Fırçası ve Beyazlatıcı Diş Kalemi, yanında Optic White diş fırçasıyla birlikte geliyor. Düzenli kullanımda dişlerinizin 3 tondan fazla beyazlatacağını belirtiyor.

Colgate Beyazlatıcı Diş Kalemi Nereden Alınır

Trendyol ve Hepsiburada web sitelerinden ürünü temin edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Sabah kalktığımda dişlerimi fırçaladıktan sonra kullanıyorum. Kullandıktan sonra hemen Dişte bir değişiklik olmuyor. Yaklaşık 1 saat sonra baktığımda Dişlerim beyazlamış oluyor.

HepsiBurada

Kesinlikle ürün etkili yorumların bazılarında etkisi yok denilince tereddüt ettim ama iyi ki almışım dişçinin yaptığı beyazlığı elde ediyor

HepsiBurada

Signal White Now Touch Diş Beyazlatma Kalemi

Diş Beyazlatma Kalemi
Signal White Now Touch Diş Beyazlatma Kalemi

Signal diş beyazlatma kalemi de kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda. Gerçi çok beğenen de var, hiç beğenmeyen de! Fakat kullanıp denenmesi gerekli bir ürün. Kalıcı bir beyazlık değil, geçici bir beyazlık verdiğini söylememiz gerekli. Sararmış bir dişiniz varsa performansı çok iyi diyememeyiz. Fakat beyaza yakın dişleri daha beyaz ve parlak gösterdiği kesin.

Signal Diş Beyazlatma Kalemi Nereden Alınır

Trendyol, Gratis ve Hepsiburada web sitelerinden ürünü temin edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Düzenli kullanımda geçici olarak beyazlatıyor zaten kalıcı olarak beyazlatmasını beklemiyordum hergün diş fırçaladıktan sonra sürüyorum bembeyaz oluyor teşekkürler

HepsiBurada

Staino Diş Beyazlatma Kalemi

Diş Beyazlatma Kalemi
Staino Diş Beyazlatma Kalemi

Staino leke silgisi diş hekimleri tarafından da kullanılıyor. Ürün iki farklı uç ile birlikte geliyor. Kalın uç; tütün, lekeleri yok ederken ince olan uç ise aralara girerek oralardaki lekeleri temizliyor. Düş minesine de zarar vermediğini özellikle belirtiyor üretici.

Staino Diş Beyazlatma Kalemi Nereden Alınır

Trendyol ve Hepsiburada web sitelerinden ürünü temin edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Eskiden de kullandığım bir ürün. Ön dişler için fazlasıyla iş görüyor. Dişler çok sıkı ise, araları alamıyor, o kadar ince değil ama kabaca çok güzel alıyor.

HepsiBurada

Eldeki imkanlarla yapılabilecek en iyi temizleme. Ürün gayet güzel. Dişçiye gitme imkanınız yoksa temizlik için tereddüt etmeden alınabilir. Yarın saatlik bir uygulama ile sigara lekesinden ve çirkin görüntüsünden kurtuldum 🙂 başarılı


WhiteLight Lanbena Diş Beyazlatma Kalemi

Diş Beyazlatma Kalemi
WhiteLight Lanbena Diş Beyazlatma Kalemi

Diş üzerindeki lekeleri düzenli kullanımda mineye zarar vermeden güvenli bir şekilde çıkarıyor. Diğer diş beyazlatma kalemleri ile karşılaştırılınca aşındırıcı etkisi oldukça düşük, dişe sürülen jelin aroması da güzel. Uzun süreli ve düzenli kullanımda lekeleri çıkarabiliyor. İlk kullanımlarda etkisi yok gibi görünse de bu uyarıyı dikkate almalısınız.

WhiteLight Lanbena Nereden Alınır

Trendyol ve Hepsiburada web sitelerinden ürünü temin edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

gayet başarılı bir ürün

Trendyol

WhiteLight Beyazlatıcı Diş Kalemi

Beyazlatıcı Diş Kalemi
WhiteLight Beyazlatıcı Diş Kalemi

Güzel bir tasarıma sahip, cebinizde bile taşıyabilirsiniz, diş minesi üzerindeki sarı lekeleri düzenli kullanımla çıkarabiliyor. Gün içinde çay, kahve, sigara kullananların tercih ettiği bir ürün. Eğer diş beyazlatma kalemi arıyorsanız WhiteLight’ı denemenizi tavsiye ediyorlar.

WhiteLight Nereden Alınır

Trendyol web sitesinden ürünü temin edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

iyi bir ürün işe yarıyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

Trendyol

Dazzling Diş Beyazlatma Kalemi

Dazzling Diş Beyazlatma Kalemi
Dazzling Diş Beyazlatma Kalemi

Üreticinin belirttiğine göre aktif oksijen kabarcıkları ile diş üzerindeki yer alan lekeleri temizleyen bu ürün, kolay bir kullanıma da sahip. Ek olarak Üretici, Dazzling’in 7 günde 4 tona kadar daha beyaz dişlere sahip olacağınızı belirtiyor.

Dazzling Nereden Alınır

Trendyol ve Hepsiburada web sitelerinden ürünü temin edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

aldığım en kaliteli üründü

Trendyol

Umarım bu beyazlatma kalemleri, arzu ettiğiniz bembayaz dişlere sahip olmanızı sağlar.

Takiye.com


İlgili Konu: Diş Beyazlatma Kalemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Telegram kullanmış mıydınız? Eğer teknolojiye meraklıysanız bu yazımızı okumalısınız!

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
Nagehan Şaşmaz - Necati Şaşmaz Ses Kaydı Davası

Necati Şaşmaz’a 12 yıla kadar hapis istemi

Mehmet Çilingiroğlu - Devlet Bahçeli

MHP’den Mehmet Çilingiroğlu’na: ‘Dilini Koparırız’