Ana Sayfa Sözler Dosta Doğum Günü Mesajı

Dosta Doğum Günü Mesajı

Dosta doğum günü mesajı unutulmamalı uzun, anlamlı, resimli, komik, tumblr, kısa ve öz, dini doğum günü mesajları ile kutlanmalıdır.

0
1936
dosta doğum günü mesajı

Ailemizden sonra gelen dostlarımız hayatımızın olmazsa olmazlarıdır. Bazen sık sık bazen ise biraz uzun aralıklarla da görüşsek dosta doğum günü mesajı gibi önemli günlerin unutulmaması ve en güzel doğum günü mesajları ile ona değer verdiğimizi göstermemiz gereklidir.

Sizler için hazırladığım dosta doğum günü mesajı yazımda, her zaman hayatımızda olmasını istediğimiz dostlarımız için en güzel doğum günü mesajlarını derledim.

Dosta doğum günü mesajı uzun ve anlamlı olmasına da özen göstermek gerekir. Çünkü karşınızdaki kişi öyle sıradan birisi değil. Sık sık görüştüğünüz, birlikte zaman geçirdiğiniz, duygularınızı paylaştığınız kişiye elbette özel bir şeyler yapmak elbette önemli olmalıdır.

Ben de ne yaptım? Sizlere yol göstermek ve küçük de olsa yardımcı olabilmek adına dosta doğum günü mesajı uzun ve anlamlı yazıları derledim. Umarım hepsi paylaşacağınız mesajlarda yardımcı olur.

Eğer sizlerinde dosta doğum günü mesajı önerileriniz olursa, sayfamıza katkıda bulunmak için yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz. 🙂

Dostunuza en güzel doğum günü hediyelerini trendyol.com sitesinden en uygun fiyatlarla ve taksitle alabilirsiniz.


Dosta Doğum Günü Mesajı

dosta doğum günü mesajı uzun

Yüzünde gülümseme, kalbinde sevgi hiç eksilmesin. Bugünün güzel, geleceğin sağlık, mutluluk ve huzurla dolsun. İyi doğmuşsun canım dostum, nice mutlu yıllara.

İnsanın yaşadığı süre boyunca birçok arkadaşı olabilir. Fakat bir tanesi her zaman farklı ve daha özeldir. Sen de benim için öylesin sevgili dostum. Doğum günün kutlu olsun ve sağlık, mutluluk ve başarı getirsin inşallah.

İyi günümde de kötü günümde de her zaman yanımda olan dostum, sırdaşım, kardeşim, iyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun, hayatta her istediğin gerçekleşsin.

dosta doğum günü mesajı anlamlı

Belki anne ve babamız bir değil, belki aynı karında büyümedik ama yollarımız kesişti ve kardeş kadar yakın olduk canım dostum. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur, sağlık ve bol kazanç getirsin. İyi ki doğmuşsun…


Dosta doğum günü mesajı kesinlikle atlanmaması gereken, duygularınızı en samimi ve duygusal sözlerle ifade edeceğiniz ve dostunuza verdiğiniz değeri gösterir cinsten olmalıdır.


Değerli dostum, bu özel gününde yüzünden mutluluk eksilmesin. Çok özel biri olduğunu unutma. Umarım her zaman tüm zorlukların üstesinden birlikte gelir, mutlu günlerimizi de birlikte yaşarız. İyi ki doğmuşsun canım dostum.

Doğum günün kutlu olsun canım dostum. İyi ki hayat bizi bir araya getirmiş, iyi ki hayatımdasın… Yeni yaşın sana hep mutluluk getirsin, seni seviyorum…

Değerli dostum, pastanın üzerinde kaç mum olursa olsun, üflerken benim için de bir dilek dilemeyi unutma. Benim için özel birisin, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana hep mutluluk getirsin.

Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun sevgili dostum. Yeni yaşında hayat sana bol mutluluk, ömürlük sevgi, iyi bir yaşam ve benimle birlikte bir çok şey yapabilme fırsatları açsın.

dosta doğum günü mesajı

Yeni yaşına girerken bu mutlu günde geride bıraktığımız tüm güzel anılarımız için sana teşekkür ederim. İyi hayatımdasın canım dostum. Yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin, iyi ki doğdun.

Kaç yıl oldu seninle tanışalı? Ne kadar zaman geçirdik hem mutlulukta hem de üzüntüde? Senin gibi bir dosta sahip olduğum için şükrediyorum. İyi ki varsın, yeni yaşının sana her daim mutluluk getirmesini dilerim, Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda tanıdığım en mükemmel şeysin sen. İyi ki benim en yakın dostum olmuşsun. Yüzünden gülücüklerin hiç bir zaman eksilmesin değerli dostum. Doğum günün kutlu olsun.


Dosta doğum günü mesajı uzun ve anlamlı olması önemlidir. İyi ki doğdun cümlesi samimi ve içten olmalıdır.


Hayatının en mutlu zamanında da en kötü zamanında da hep destek olacak birisi var hayatında. Bugün pastanın mumlarına üflerken bunu düşün ve hep mutlu ol canım dostum. İyi ki doğdun, mutlu seneler dilerim.

dosta doğum günü mesajı anlamlı

Güzel sözler söyleyebilen birisi değilim, hediye seçiminde de çok başarılı olduğum söylenemez. Fakat senin gibi bir dosta sahip olmakta üstüme yoktur. Doğum günün kutlu olsun değerli dostum.

Dostum, yüzünden gülümseme hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana hayattaki tüm isteklerini getirsin, çok sağlıklı, mutlu ve refah içinde bir ömür dilerim. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki doğmuşsun, mutlu yıllar canım dostum.

Yeni yaşın hayatın boyunca hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli olmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım dostum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Değerli Dostum, Doğum Günün Kutlu Olsun. Hayatta gülümsemen hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana gelecekte her daim mutluluk getirsin.

dosta doğum günü mesajı anlamlı

Dostluğumuzun bir ömür boyu süreceği, hem iyi günde hem de kötü günde birlikte olup, tüm zorlukları birlikte atlatacağımız dostum, doğum günün kutlu olsun.


Dosta doğum günü mesajı sayfamızı beğendiyseniz ve siz de katkıda bulunmak istiyorsanız, yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.


Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Bazen çok iyi bazense çok kötü günler yaşayabiliyor insan. Ama olsun! Her ihtiyacın olduğunda arkanda birinin olduğunu bilmek insana güç veriyor. Doğum günün kutlu olsun canım dostum!

Hayatın yoğun temposunda birbirimize her zaman vakit ayırdık değerli dostum. Ne dostluğumuzun kıymetini unuttuk ne de kardeşliğimizin gücünü. Doğum günün kutlu olsun, her zaman ve her yerde birlikte olmak dileğiyle.

dosta resimli doğum günü mesajı

Dost kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

Bugün doğum gününü kutlamayanın vay haline! Allah onları senin gazabından korusun, sana mutluluk dolu uzuuun yıllar versin.

Beni en iyi anlayan, en iyi tanıyan ve her zor anımda yanımda olarak beni eksiksizce tamamlayan bir dostum olduğun için, sana sonsuz kere teşekkürler dostum! Doğum günün kutlu olsun, musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

Yeni yaşın mutluluk, huzur ve sağlık versin. İyi ki doğdun dostum, iyi ki hep benimlesin.

dosta uzun doğum günü mesajı

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel dostum.


Her özel gün ayrı bir anlam ve değere sahiptir. Hayatımızdaki en önemli kişilerden birine yani dosta doğum günü mesajı da ayrı bir değere sahiptir. En güzel doğum günü sözleri ile dostunuza verdiğiniz değeri gösterin.


Bazen insanlar çok sevilir. Bu sevginin sebebi görünüşleri değil, konuştukları şeyler veya davranışları da değil. Onlar her şeyleri ile çok sevilir. Sen de benim için her şeyinle sevdiğim bir insansın. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Hayatında mutluluk, gülümseme, sevgi hiç eksik olmasın. Etrafımdaki dostlarımdan en çok sen hatırlanmayı, sevilmeyi ve gülmeyi hak ediyorsun ve dostluğundan hiçbir zaman şüphe etmeyeceğim birisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

Ömür dediğin bu yolculukta pek çok insan tanırsın fakat dostum dediğin bir elin parmaklarını geçmez. Her zaman aynı eldeki parmaklar olarak kalmak dileğiyle, doğum gününü kutlarım canım dostum.

dosta anlamlı doğum günü mesajı

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel dost…

Dosta doğum günü mesajı uzun

Kardeşlik sadece kan bağı olmakla alakalı olmuyor. Biz seninle uzun zamandır beraberiz ve bu beraberliğimiz de kan bağı olmasa da kardeşimizden eksik bir yanın yok. Her zaman benim diğer yarımı tamamlayanım oldun sen benim ve hayatımın sonuna kadar da öyle olacaksın. Neşem de mutluluğum da hüznüm de her zaman yanımda olmanı istiyorum ve bu yeni yaşının sana daha çok mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini istiyorum. Daha güzel şeylere layıksın ama sevgimi daha fazla kelimelere dökemiyorum.

dosta samimi doğum günü mesajı

Sağlıktan öte hiçbir şeyin ehemmiyetinin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

Bugün seni her zaman düşünen birinin olduğunu ve onun en iyi dostu olduğun için çok da mutlu olduğunu bil ve sen de hep mutlu ol! O kişiyi tahmin ettin mi? :))) Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

Yeni yaşına girerken kurduğun hayallerden asla vazgeçme. Umarım bu yaşında başarı ve sağlık seni hiç bırakmaz. Nice mutlu yıllara, can dostum.

dosta en güzel doğum günü mesajı

Senin için çok özel olan bu günde yanında olamamak beni derinden üzse de kalbimin her zaman senin yanında olduğunu bilmeni isterim. Seni tanıdığım neşeli ve mutlu hallerin hiçbir zaman eksilmesin. Doğum günün kutlu olsun can dostum.

Ama heyecanlı, ama yorgun! Bir koca yıl daha geçiyor hayatından. Sağlık olsun. Sevgilerin en güzeli seni bulsun! Doğum günün kutlu olsun.

Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım dostum.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

dosta en anlamlı doğum günü mesajı

Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Gerçek dostun omuzları sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım dostum…

Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden havlu atmayacağız dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

Gözünü açtığın gün beni görmesen de hiç değilse bugün hep beni gör! Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim dostum.

Dostum yaşlanıyorsun artık yavaş yavaş 🙂 Ama üzülme sen tanıdığım en tonton ihtiyar olacaksın, doğum günün kutlu olsun.

dosta kısa ve öz doğum günü mesajı

Yeni yaşın her zaman hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli kalmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım dostum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım dostum, beraber nice mutlu yıllara…

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun!

Süsler sözler söylemeyi becerebilen biri değilim, hiç de olamadım. Uzaktasın diye unuttuğumu sanıyorsun ama senin gibi bir dostun doğum gününü unutmam büyük bir saçmalık olurdu. İyi ki doğdun can dostum!

dosta kısa doğum günü mesajı

Arkadaşlık ağlamaksa ve yüreğindeki acıyı paylaşmaksa ben hep senin arkadaşındım! Dostluk üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için gerekirse ateşe atılmaksa ben her zaman sana bir kucak, gerekirse elini gözünü kırpmadan ateşe sokacak bir dostum! Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Sevgili dostum; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşa sev gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun ömürlük dostum. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, dost eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

dosta dini doğum günü mesajı

Geçmişinde de hep mutluydun geleceğinde de hep mutlu olman bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutulmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangıç olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım dostum.

Gökyüzünde yıldızlar gök kuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel dostum.

Ben seni ve bugününü unutmadım elbette! Hiç unutur muyum! Çünkü biliyorum ki doğum gününü unutanın vay haline! Allah, bu günü unutanları senin gazabından korusun:))) Sana mutluluk dolu çok uzun bir ömür dilerim.

dosta dini doğum günü mesajı

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

Hayatta karşılaşacağın zorluklarda hep zaferle ayrılman ve yeni yaşında umudunu asla yitirmemen dileğiyle. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hep seninle olsun. İyi ki doğdun biricik dostum, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

dosta doğum günü mesajı tumblr

Dosta doğum günü mesajı anlamlı

Seninle tanıştığımız gün sanki dün gibi. Her saniyesini iyi hatırladığım o anlardan bugüne kadar hayatımda bana yaşattığın mutluluklar ve dertlerime ortak olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki doğdun can yoldaşım, nice mutlu yıllara.

Dost mermiyle vurulunca değil, unutulunca üzüntüsünden ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, bir kurşun yarası gibi ta kalbimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

Dost, düğünde halaya; ölümde ise tabuta omuz verendir derler. Sen benim için candan bir dostsun! Biliyorum ki hep de öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun dostum.

dosta doğum günü mesajı tumblr

Seninle tanıştığımız ilk gün hala aklımda. Tanıştığımız ilk andan bugüne hayatıma katmış olduğun tüm güzellikler için sana minnettarım! İyi ki o gün tesadüf eseri tanışmışız ve iyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun ve doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha geri de bırakıyorsun! Ve Rabbim izin verirse önünde daha koskocaman günlerin olacak. Tüm güzellikleri birlikte yaşayıp, en güzel ve en müjdeli haberleri alacağımız güzel bir yıl olması dileğimle. Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum.

Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum! Ya acaba bu mesajı güzel bir yere kaydetsen de seneye beni bir daha uğraştırmasan:)))

Senin için çok özel bir gün olan bugünde, seni düşünen ve kalpten hisseden birinin olduğunun sevincini doya doya yaşaman dileğiyle, doğum gününü kutlarım. Yeni yaşının sana mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini temenni ederim.

dosta doğum günü mesajı tumblr

Benim en büyük dileğim, bu özel gününde aklından geçen büyük veya küçük tüm dileklerinin tek tek gerçekleşmesidir. Şuan belki yanında değilim ama kalbimin en güzel yerinde seninle doğum gününü kutlamaktayım. Nice sağlıklı ve huzurlu senelere.

Dostluk mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

Her ne kadar aramızda mesafeler olsa da hiçbir zaman aklımdaki ve kalbimdeki yerin eksilmedi. Yollarımızın tekrar kesişeceği güne kadar, huzurlu, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. İyi ki doğdun canım dostum ve iyi ki tanıdım seni.

Saatler boyunca sana çok farklı bir mesaj yollamak için çırpınıyorum. Ama yalnızca parıldayan bir yaşamın olmasını dileyebileceğim. Doğum günün kutlu olsun.

dosta doğum günü mesajı komik

Hayata gülüşünle ceza ver kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara…

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım dostum…

Hayatın hep yüzüne güleceği, zorlukların karşında bir balon gibi söneceği upuzun bir ömür diliyorum, canım dostum. Doğum günün kutlu, yeni yaşında sağlık ve mutluluk hep seninle olsun.

Yalnız kaldığını hissettiğinde unutma ki seni düşünen ve gönlünde sana yer bulunan bir dostun var. Kıymetli dostum, doğum günün kutlu, yeni yaşında her şey gönlünce olsun.

dosta doğum günü mesajı komik

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Acı ve hüzün birbirinden çok uzaklardır. Ancak mutluluk gözbebeğine çok yakındır. Umutların gerçek olsun ve mutlulukların sonsuz, hayallerin bir bir gerçekleşsin. Doğum günün kutlu olsun dostum.

dosta uzun anlamlı doğum günü mesajları

Fedakâr olan insan gönülden sevendir. Yürekli olan insan kendini bilendir. Umutlu olan insan yaşamı sevendir. Unutmayan bir dost ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun dostum…

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

Gerçek bir dostun değerini, ne gece parlayan yıldızlar ne de gündüzü bize getiren güneş açığa çıkarabilir. Senin dostluğunun kıymeti, kalbimin en derin yerinde saklı kalmaya devam edecek. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın hep mutlulukla dolsun.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım dostum.

dosta uzun anlamlı doğum günü mesajları

Sana sslü püslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye de yanına hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Eski yaşını şutlar, yeni yaşını kutlarım. Doğum gününde en güzel golleri senin atman dileğiyle…

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Dostluklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun can dostum!

Hayata değer bir yaşam sevmeye değer bir aşk dostluğa ve dostluktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

dosta uzun anlamlı doğum günü mesajları

Hayatın gelecekte sana getireceği günler, geçmişinde bıraktıklarından çok daha mutluluk vermesi dileğiyle, iyi ki doğun canım dostum.

Senin için çok özel olan bu günde yanında olamamak beni derinden üzse de kalbimin her zaman senin yanında olduğunu bilmeni isterim. Seni tanıdığım neşeli ve mutlu hallerin hiçbir zaman eksilmesin. Doğum günün kutlu olsun can dostum.

Bir yıl daha yaşandı ve bitti. Ancak zaman hızlı geçiyor diye sakın üzülme. Çünkü sen de, ben de, herkes de aynı kaderi yaşıyor. Bu yılın da sonuna geldiğinde, ardına dönüp baktığında umarım ki her yönüyle güzel bir yıl yaşadım dersin. Tüm dileklerinin, bütün beklentilerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Nice güzel yaşlara.

Her geçen gün takvimden bir sayfa daha eksilirken, kalan ömründe yüzünden gülücük kalbinden sevgi eksik olmasın. Doğum günün kutlu, her şey güzel gönlüne göre olsun canım dostum.

dosta doğum günü mesajları

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım dostum.

Dosta kısa doğum günü mesajları

Dostluk eğer ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğün an sıcak bir kucaksa, ömrümün sonuna kadar sen benim en değerli dostum olarak kalacaksın. Her cümlesini çok içten söylediğim bu mesajın sevgi dolu ile yazıldığını bilmeni isterim. Nice güzel senelere sevgili dostum.

Her yanan mum senin hayatındaki ışıktır. Pastanda mumlar çoğaldığı zaman yaşamın çok daha aydınlık olacak. Yeni yaşın kutlu ve sağlıklı olsun.

Taptaze bir umut serpilsin yüreğine, binlerce tatlı mutluluk doğsun sabahlarına, binlerce tatlı hayalin gelecekte gerçekleşsin! Her şey tıpkı senin kadar güzel olsun. Nice mutlu yıllara sevgili dostum.

dosta doğum günü mesajları

İyi ki doğdun, iyi ki dostum oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul, doğum günün kutlu olsun.

Gerçek dostluk kurulmadan geçen bir hayat, notasız müziğe benzer. Yeni yaşında da en güzel müzikleri birlikte yapmak dileğiyle. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun can yoldaşım.

Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.

Dostluklar çiçekler gibidir. Bazıları yeterli ilgi gösterilmediğinde solup gider. Bazıları ise gösterilen ilgiye teşekkür edercesine rengarenk yapraklar açar. Bizim dostluğumuz da hiç solmayacak bu çiçekler gibi olsun. İyi ki doğdun, iyi ki dostum oldun. Nice mutlu yaşlara…

dosta doğum günü mesajları

Pastandaki mumları üflerken dilediklerine dikkat et, aralarında ister istemez beni de bulacaksın. Nice mutlu yaşlara beraber ulaşalım, iyi ki doğdun dostum.

Dost dediğin, taaa yürekten sever! Tüm sermayesini dostluğa sarf eder. Böyle güzel sevgiler dünyalara değer. Dünyalara değecek dostuma yürekten kucak dolusu sevgiler. Nice mutlu yıllara…

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Dost; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili dostum doğum günün kutlu olsun.

Tonton bir nine olup, bahçende oturduğunda dönüp eskiye baktığın zaman güzel anıları hatırlaman için güzel günlerin olsun canım dostum. İyi ki bu yaşıma kadar seni tanımışım ve iyi ki benim dostum olmuşsun. İyi ki doğdun canım benim.

en yakın dostumuza doğum günü mesajları

Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kalplere sığmayan dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin dostum. Doğum günün kutlu olsun.

En acı günlerimde yanımda, desteğin ile beni düştüğüm yerden kaldıran güzel insan, doğum günün kutlu olsun iyi ki dostumsun iyi ki dostumsun.

Belki yanında şu an, bu en özel gününde senin yanında değilim ama, inan ki bugünü kalbimin en derin yerinde yanındaymışım gibi seninle kutluyorum. Nice güzel yıllara dostum.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

en yakın dostumuza doğum günü mesajları

Dost çok uzaktaki bir yıldız gibidir. Onu her zaman göremezsin, ama senin için her zaman var olduğunu ve seni düşündüğüne eminsin. Bugün seni göremesem de bil ki ben her zaman senin yanındayım… Senin gibi bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın, tüm kötülüklerden uzak olsun sevgili dostum. İyi ki varsın ve iyi ki benim en iyi dostumsun! Hep birlikte nice senelere.

En büyük dileğim o güzel yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın. Gözlerindeki mutluluk, o parıldayan ışık, daima çevrendeki insanlara umut olsun. Yeni yaşında daha çok güzellik yaşaman için tüm güzel dileklerimi bir bir senin için kullanıyorum canım dostum! İyi ki doğdun.

Dosta uzun doğum günü mesajı

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

en yakın dostumuza doğum günü mesajları

Pastamızın içine biraz talih, çokça sevgi ve sabır serpiştirelim. Ardından malzemelere büyük bir parça zaman, başarı ve mutluluk dahil ediyoruz. Ardından hepsini karıştırıp senin çok güzel dileklerin tutulduğu özel bir doğum günü pastası hazırlamış oluyoruz:) Nice güzel yaşlara sevgili dostum!

Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak kendimizi coşkulu güçlü tutkulu hissediyorsak desene dost biz en yakınız. Canım dostum iyi ki doğdun…

Tanıştığımız ilk günden beri, benim en iyi dostum sen oldun. Beni en iyi tamamlayan diğer yarım oldun. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik arkadaşım. Yeni yaşında her şey gönlünce ve tam da istediğin gibi olsun.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun canım dostum!

en yakın dostumuza doğum günü mesajları

Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun dostum.

Hayatın zorluklarına beraber göğüs gerdik ancak en mutlu olduğumuz günlerde de yine beraberdik. Doğum günün kutlu, dostluğumuz hep daim olsun biricik dostum.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin dostun olmak. Nice mutlu yaşlara arkadaşım…

Canım dostum iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

en yakın dostumuza uzun anlamlı doğum günü mesajları

Yaşam gülmeyi sevgi hak etmeyi vefa unutmamayı dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım dostum.

Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

İyi ki varsın canım dostum nice güzel yıllara, nice güzel yaşlara.

Sevgili Dostum! Doğum günün kutlu, bensiz yaptığın partin ise, dillere destan olsun. Nice mutlu yaşlara…

en yakın dostumuza uzun anlamlı doğum günü mesajları

Bugün belki de onlarca kişiden doğum günün için mesaj alacaksın. Ancak şu an okuduğun mesaj en farklı mesaj olacak. Çünkü bu mesaj tamamıyla sevgi ile yazıldı. İyi ki varsın canım dostum.

Bu hayatta her zaman ne ektiysen onu biçersin derler. Son zamanlarda düşündüğüm bir tek şey var: Senin dostluğunu elde edecek kadar bu hayatta ben ne yaptım acaba:))) İyi doğdun canım dostum, hep yanımda, hep benimle kal.

Bizim dostluğumuz güneş ışığı vurunca derin bir çukurda kuruyan yağmur suyu değil! Bizim dostluğumuz engin bir denizdir. Ne kadar buharlaşsa da, yine yağmur damlalarıyla biriken yine koskoca bir okyanusa dönüşen bir büyüklüktür. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Daha önce dediğim gibi yine dedim, yine diyorum ve sonsuza dek de hep diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım dostum.

en yakın dostumuza uzun anlamlı doğum günü mesajları

Aklından geçen tüm hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin ve duaların kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Gerçek dostu olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara…

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Zaman gelir yollarına kar yağar etrafını hüzün bulutları sararsa ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

en yakın dostumuza uzun anlamlı doğum günü mesajları

Dilerim ki bu yeni yaşınla beraber mutlulukların en güzelini yaşarsın canım dostum. Başarı merdivenlerini sağlam adımlar ile çıkarsın ve bu zamanda dilerim ki yüzün her zaman güler ve neşeni asla yitirmezsin. Sevgi dolu kal küçük dostum. İyi ki doğdun.

Seni sevenleri el üstünde tut ki kalplerinde hiç solmayan bir çiçek gibi taptaze kal. Yıllar ömür tahtana bir çentik atsa bile, her zaman genç ve çocuk gibi kal. Doğum günün kutlu olsun biricik dostum.

Hayatın hızlı geçmesine, bir yaşı daha geride bırakmana üzülme. En güzel yıllar çabuk geçen yıllardır derler. Her saniye geleceğimizi oluşturduğumuz şu zaman dilimleri içinde her zaman mutlu ve coşku dolu olmanı dilerim. İyi ki doğdun dostum, sevgi ve huzur her zaman seninle olsun.

Bugünün mana ve ehemiyetini belirten konuşmayı yapmak üzere, sevgili dostumu doğum günü pastasının başına davet ediyorum. Üflediğin her mum hayatta gerçekleştirmeyi hayal ettiğin bir başarın olsun, Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

en yakın dostumuza uzun anlamlı doğum günü mesajları

Hayatıma girdiğin günden bugüne seninle geçirmiş olduğum her anın kıymetini iyi biliyorum. Gerçek dostluğun tanımını bana sen öğrettin. Yeni yaşında da hayattan öğreneceğimiz çok şey var. Doğum günün kutlu olsun dostum, birlikte nice güzel anlara ulaşmak dileğiyle…

Doğum Gününün sana tıbbı şaşkınlığa uğratacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice güzel senelere!

Zor günlerimde hep yanımdaydın, desteğinle ayağa kalkmayı başardım. Kalbi de kendi kadar güzel olan dostum, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Dost vurulduğu zaman değil ama unutulduğu zaman kahrından ölürmüş derler. Biz dostlarımızdan her birini kır çiçekleri gibi değil, avucumuz içinde değil, vücudumuzdaki kurşun yarasına benzer şekilde saklarız. Yeni yaşında bizimle beraber mutlu günlerin olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum.

en yakın dostumuza uzun anlamlı doğum günü mesajları

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım dostum…

Gerçek dost bir çiçeğe benzer. O çiçek bakımsız kaldığında solar, üzerine titrendiğinde ise bir ömür boyu canlı kalır. Sen benim hayatımda asla soldurmayacağım bir çiçeksin! Birlikte zaman geçirmeye doyamadığım tek insansın. Umarım rengarenk çiçekler kadar güzel bir yıl geçirirsin dostum. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım.

en yakın dosta doğum günü mesajları

Senin gibi mükemmel bir dosta sahip olduğum için ne kadar Rabbime şükretsem az! İyi günde ve kötü günde her zaman birlikte olduk. Geçirmiş olduğumuz güzel günlerimize bu yeni yaşında umarım daha da güzellerini ekleyebiliriz. Doğum günün kutlu olsun Canım Dostum.

Doğum günün kutlu olsun canım dostum. Rabbim hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

en yakın dosta doğum günü mesajları

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam dostluk ne solar ne de kırılır. Doğum gün kutlu olsun canım arkadaşım.

Senin gibi bir dostum olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bilirsin ben süslü cümleler kuramam. Güzel söz söyleyemem! Bu benim tabiatım. Hatta hediye seçiminde de iyi değilim. Ancak senin gibi güzel bir dostu sevmekte üzerime de yok bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik dostum :)))

en yakın dosta doğum günü mesajları

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım dostum.

en yakın dosta doğum günü mesajları

Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin dostu olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.

en yakın dosta doğum günü mesajları

Yanında olamadım bu güzel gününde ama sanma ki unuttum! Kaç senedir beraberiz ve bugüne kadar bir gün bile doğum günün unuttuğumu hatırlamıyorum o yüzden dostluğumdan asla şüphe etme. Doğum günün kutlu olsun her zaman seninle olmak dileğiyle. Bir daha ki doğum gününde şahane sürprizlerim olacak orasını hiç karıştırma.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Dosta doğum günü mesajı konusunda umarım hazırladığım sayfayı beğenmişsinizdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 

Dosta doğum günü mesajı yazımızla birlikte bu yazılarımız da ilgini çekebilir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz