3.3 C
İstanbul
Perşembe, Eylül 29, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Dünyanın En Güzel Kızı Kimdir? Dünyanın En Güzel Kız Çocuğu Olabilecek 9 Aday!

Dünyanın en güzel kızı kimdir sorusu her zaman merak edilmektedir. Bu sayfada sizlerle dünyanın en güzel 9 kız çocuğu kim paylaşıyorum.

Dünyanın en güzel kızı kimdir sorusunu soranlar 2005 yılında doğan ve en güzel çocuk seçilen Kristina Pimenova adlı Rus asıllı kızı duymamışlar demektir. Bu güzel Rus kızı haricinde dünyanın en güzel kız çocuğu arasında 8 aday daha sayabiliriz.

Güzellik kişiden kişiye değişir. Kimi insanın güzel bulmadığını başkası güzel bulur. Tabi özellikle dünyanın en güzel kadınları ya da dünyanın en yakışıklı adamları sıralamalarında değerlendirmeler farklı yapılırken, en güzel kız çocuğu sıralamasında genellikle saflık ve doğallık ön plana çıkmaktadır.

Takiye ekibi olarak, dünyanın en güzel kızı kimdir sorunuza yanıt bulabilmek için detaylı bir araştırma yaptık ve 9 aday bulduk, işte onlar:

1
Anastasia Knyazeva, Rusya

İngiliz medyası dünyanın en güzel kızı kimdir sorusunun cevabını 2017 yılında vermiş.

dünyanın en güzel kızı kimdir

Anastasia’nın annesine göre, insanlar doğumundan bu yana çocuğun muhteşem görünümüne, özellikle de mavi gözlerinin derinliğine hayran olduklarını söylüyor.

Anastasia, ünlü çocuk giyim markalarıyla işbirliği yapıyor, fotoğrafları birçok şehirde reklam panolarında görülebiliyor ve Instagram hesabının 1,2 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

2
Anna Pavaga, Rusya

dünyanın en güzel kızı kimdir

Dünyanın en güzel kızı kimdir serimize yine Rusya’dan Anna Pavaga ile devam edelim. Bu güzel kız çocuğu Saint Petersburg’da yaşıyor. Bale ile uğraşmakta ve yaşıtlarının çoğu gibi profesyonel bir balerin olmayı hayal etmektedir.

3 yaşından itibaren çocuk giyim, oyuncak ve spor ürünlerinin tanıtımı için bir çok teklif aldı.

dünyanın en güzel kızı kimdir

Anna ayrıca Marsel grubunun “Nastroenie Osen” videosunda sahne aldı ve Water Universe filminde küçük bir rolle film sektöründe şansını denedi.

3
Lauren Lunde, Güney Kore

Doğanın, farklı ırkların evliliklerinden doğan çocukları en sıra dışı güzellikle ödüllendirdiğine dair bir görüş var. Lauren, Koreli annesi ve Kanadalı babasıyla bu gerçeğin açık bir göstergesidir.

dünyanın en güzel kızı kimdir

Dünyanın en güzel kızı kimdir diye sorunca akla gelen Lauren Lunde, Aura Kids, MiniZaru ve MiniMe gibi çocuk giyim markalarıyla iş birliği yapıyor.

Lauren boş zamanlarında Kore dövüş sanatı tekvandosu gibi kızlar için alışkın olmadığımız sporlarla uğraşmayı seviyor.

4
Haileigh Vasquez, ABD

dünyanın en güzel kızı kimdir

Haileigh Vasquez ünlü bir tasarımcı olmayı hayal ediyor – en az Karl Lagerfeld kadar ünlü. Fakat şimdiden dünyanın en güzel kızı kimdir sıralamasına girmiş bile.

Hayalinin gerçekleşmesine yardımcı olmak için genç tasarımcılar için bir okula girdi ve 2017’nin en genç öğrencisi oldu.

dünyanın en güzel kızı kimdir

Haileigh, eğitiminin bir parçası olarak Target markasıyla birlikte erkek ve kız çocukları için modaya uygun bir giysi koleksiyonu üzerinde çalışmaya başladı. Ayrıca defilelere katılıyor ve oyunculukta şansını deniyor.

5
Jordyn Reinle, ABD

Küçük Jordyn şu anda moda dünyasında ilk adımlarını atıyor, ancak Simplicity Patterns, The Children’s Place ve Kidpik gibi büyük Amerikan markalarıyla çalışmayı çoktan başardı.

dünyanın en güzel kızı kimdir

Bu küçük modelin Instagram’ında, bizim seçimimizdeki diğer çocuklarınki kadar çok takipçi yok ama Jordyn’i büyük bir başarının beklediğinden oldukça eminiz!

Sarı saçları ve mavi gözleriyle adeta dünyanın en güzel kızı kimdir sorusuna cevap veriyor.

6
Laneya Grace, ABD

dünyanın en güzel kızı kimdir

İşte bir başka büyüleyici karma ebeveyn örneği: Laneya’nın ataları arasında İspanyollar, Amerikalılar ve Filipinliler var. 3 yaşındayken annesi ikinci bir çocuk bekliyordu. Laneya’yı bir mankenlik ajansına götürdü çünkü yeni kardeş geldiğinde Laneya’nın bir şeylerle uğraşmasını istiyordu.

Fotoğrafçılar, kameradan hiç korkmayan yeşil gözlü güzel kızın, geleceğin mankeni olacağına emin oldular.

Laneya, şimdilerde büyüdü ve halen dünyanın en güzel kızı kimdir sorusunda cevaplar arasında yer alabiliyor.

7
Tallia Burk, ABD

dünyanın en güzel kızı kimdir

Tallia, Anastasia Knyazeva’dan önce “dünyanın en güzel kızı kimdir” sıralamasında ünlü Fransız model Thylane Blondeau’a benzerliğiyle dikkat çekmişti.

Ve gerçekten de, Tallia’nın Amerikalı olmasına rağmen, görünüşünde kesinlikle Fransız bir yanı var – belki dudaklarının şekli?

Tallia, genç yaşına rağmen Ralph Lauren ve Oscar de la Renta gibi moda dünyasının devleriyle işbirliği yapıyor.

8
Anastasia Averbukh, İsrail

Anastasia’ya “İsrail’deki en güzel kız” denir. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında sayısız hayranı bu unvana kayıtsız şartsız herkes katılıyor.

Ünlü sporcu Alexander Averbukh’un kızı filmlerde rol alıyor ve İsrail’in popüler çocuk giyim markalarıyla işbirliği yapıyor. Dünyanın en güzel kızı kimdir listemizde 8. sırada yer alıyor.

9
Kristina Pimenova, Rusya

Kristina Ruslanovna Pimenova veya Kristina Pimenova, mesleği popüler bir çocuk modeli olan bir Rus. Esas olarak Armani, Burberry ve Roberto Cavalli gibi ünlü markaların reklam yüzü olarak tanınmıştır.

2014 yılında, Women Daily Magazine adlı popüler dergi, onu dünyanın en güzel kızı olarak ilan etti. Ayrıca popüler olarak tanınmış eski futbolcu Ruslan Pimenov’un kızı olarak bilinir.

2021 itibariyle, Kristina Pimenova’nın marka değeri net 3 milyon dolar.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Mutlaka bilinmesi gereken IQ ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.