in

KızgınKızgın

Duygu Çelikten Olayında Son Gelişme: ’10 Bin Liraya Gömmüşler!’

Antalya’da kaybolduktan 13 gün sonra ölmüş halde bulunan Duygu Çelikten’in 10 bin lira karşılığında gömüldüğü ortaya çıktı.

Duygu Çelikten Olayında Son Gelişme

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, ortadan kaybolduktan 13 gün sonra toprağa gömülü halde bulunmuştu. Duygu Çelikten cinayeti ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Yakalanan katil zanlısı Veli Ünder‘in 10 bin TL vererek Duygu’nun cansız bedenini gömmesi için 2 kişi tuttuğu öğrenildi.

2 çocuk annesi kadının Muratpaşa’da yaşadığı evinden fatura ödemek için çıktığı ve bir daha geri dönmediği iddia edilmişti. İlçe merkezine inen Duygu Çelikten‘in sevgilisi olduğu belirtilen katil zanlısı Veli Ünder’in arabasına bindikten sonra bir daha haber alınamamıştı.

Duygu Çelikten’in ailesi, polise ve jandarmaya durumu iletip, kızlarına kavuşmak için ümit içinde beklemişlerdi. Türkiye Duygu Çelik’ten olayını Müge Anlı‘nın programında öğrenmişti.

SIRTINDAN VE GÖĞSÜNDEN BIÇAKLANMIŞ

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Duygu Çelikten’in cansız bedenini, 20 Eylül günü Kepez ilçesindeki ormanlık alanda toprağa gömülü halde buldu.

Duygu Çelikten'i gömenler yakalandı

30 santimetre derinliğe gömülüp, üzeri taşla kapatılan Çelikten’in yapılan otopside sırtı ile göğsünden bıçaklandığı, başına da sert bir cisimle vurulduğu belirlendi. Polis, genç kadının son olarak birlikte görüldüğü Veli Ünder’i yakalamak için çalışma başlattı.

KATİL ZANLISI FETHİYE’DE YAKALANDI

Duygu Çelikten Katili Veli Ünder Fethiye'de Yakalandı
Duygu Çelikten Katili Veli Ünder Fethiye’de Yakalandı

Veli Ünder de 29 Eylül akşamı Muğla’nın Fethiye ilçesindeki ormanlık alanda, kulübede saklanırken yakalandı. Gözaltına alınan Ünder, ilk sorgusunda, cinayeti işlediğini itiraf etti. 30 Eylül günü adliyeye sevk edilen Veli Ünder, tutuklandı.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
Hatay Yangını Son Durum

Hatay Yangını Altından PKK Terör Örgütü Ateşin Çocukları Grubu Çıktı

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?