Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaKim KimdirŞehit İlhami Özenç Ortaokulu Müdürü Mikdat Şimşek Kimdir?

Son Yazılar

Şehit İlhami Özenç Ortaokulu Müdürü Mikdat Şimşek Kimdir?

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'e özgürce hakaret eden Ankara Ahmet Müşerref Muhtaroğlu Ortaokulu Müdürü Mikdat Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti lideri Meral Akşener’e özgürce hakaret eden Ankara Pursaklar’da bulunan Şehit İlhami Özenç Ortaokulu Müdürü Mikdat Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli, vasfı nedir? Merak edilen tüm detaylar yazımızda.

Sosyal medyadan paylaşımlarını yaptığı sırada Ankara Ahmet Müşerref Muhtaroğlu Ortaokulu Müdürü olan Mikdat Şimşek, şu anda Ankara Pursaklar’da bulunan Şehit İlhami Özenç Ortaokulu Müdürü olarak çalışıyor. Mikdat Şimşek’in sosyal medyada yaptığı paylaşımlar çok bilimsel ve eğitici görüldüğü için ilgi çekmişti. Bir çok internet kullanıcısı Mikdat Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli, vasfı nedir? gibi soruları internette araştırmaya başladı.

Mikdat Şimşek, paylaşımlarında muhalefet partilerinin liderlerine hakaretler etti iddiası gündeme geldi. Daha önceden açık olan Mikdat Şimşek’in Twitter hesabı, hakaret içerikli mesajları medyaya yansıyınca anında kapandı! Twitter’da bir çok kullanıcı, ‘sözlerinin arkasında duramadın Mikdat‘ yorumları yapılmasına neden oldu!

Twitter hesabını gizleyen Mikdat Şimşek kimdir?

mikdat şimşek kimdir

Sayıştay’ın 2020 yılına dair raporu çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim raporunda bazı müdür kadrolarına yapılan atamaların şartları sağlamayan kişilerden oluştuğu kaydedildi. Sayıştay, denetim raporunda Milli Eğitim’deki yöneticiler için liyakat uyarısı yapması dikkat çekti. Bir çok internet kullanıcısı Mikdat Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli, vasfı nedir? gibi soruları internette araştırmaya başladı.

Mikdat Şimşek sosyal medya paylaşımları muhteşem!

Eğitim haberleriyle bilinen Mektepli Gazete‘de yer alan habere göre; raporun dumanı üzerindeyken, Ankara Pursaklar’da bulunan Şehit İlhami Özenç Ortaokulu Müdürü Mikdat Şimşek’in sosyal medyada yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

Ferhan Şensoy’a laf çakan Mikdat Şimşek kimdir?

Gazeteci İsmail Saymaz’ın “Yunanistan, en muhalif sanatçısı Mikis Theodorakis için üç gün yas ilan ederken… Bizde Ferhan Şensoy için, geçiyorum yası, bir taziye telefonu bile çok görüldü.” paylaşımı yaptı.

Mikdat Şimşek ise Saymaz’ın paylaşımına “Onlar meyhanede kafayı çekiyiyorla mutu mesut ne geçmiş olsunu…” yanıtını verdi.

mikdat şimşek kimdir

“LAİK SİSTEMİN DİNİ İSLAM OLAN TÜRKİYE’DE İSTEDİĞİ YAŞAM ŞEKLİ BUDUR”

Şimşek, bir başka paylaşımında ise şunları kaydetti:

“Sokakta sevişiyorlar, Sokakta içki içiyorlar, Sokakta her türlü ahlaksızlığı yapıyorlar,

Ama;

Namazınızı evde kılın, Orucunuzu evde tutun, Örtünüzü evde örtünün, İslamı evinizde öğrenin diyorlar.

Sokakta yaparsan mahalle baskısı oluyormuş! Laik sistemin dini İslam olan Türkiye’de istediği yaşam şekli budur!”

AKŞENER VE KILIÇDAROĞLU’NA HAKARETLER

Mikdat Şimşek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e de hakaret etti. Akşener’in konuşmasına dair paylaşıma ise “Aşağılık siyasetin dip çukurunu sergiliyor mendebur fetönün uşağı” yorumunu yaptı.

mikdat şimşek kimdir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için de “takoz” diyen Mikdat Şimşek, muhalefete de hakaretler yağdırdı.

mikdat şimşek kimdir

Mikdat İsminin Anlamı Ne?

  1. Demir kesen, demir kesen alet.
  2. Peygamber Efendimizin (sav) en yakın sahabelerinden ve çobanıdır.

Hocaların hocası mikdat şimşek paylaşımlarından bir demet

mikdat şimşek kimdir
mikdat şimşek kimdir
mikdat şimşek kimdir
mikdat şimşek kimdir

Twitter’da bir çok kullanıcı Mikdat Şimşek’in twitter hesabını açmasını sabırsızlıkla beklediklerini paylaştılar.

Mikdat Şimşek Kimdir?

mikdat şimşek kimdir

1975 Ankara Şereflikoçhisar doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini Şereflikoçhisarda tamamladı. 1999 yılında K.T.Ü Giresun Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliğinden mezun oldu.2013 yılında Yönetim ve Organizasyon alanında Yüksek Lisansını tamamlayarak T.H.K mezun oldu.2000 yılında Yozgat-Sorgunda öğretmen olarak göreve başladı. Yozgat Merkez olmak üzere Ankaranın Altındağ, Keçiören ve Pursaklarda Müdür ve Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.05.09.2022 tarihinde okulumuzdaki görevine başladı.Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim kimdir yazılarımızı okumak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!