3.3 C
İstanbul
Cuma, Mart 24, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGoygoyElinde iPhone Telefonla Özgür Demirtaş'a 'Amerika Çocuğusun' Diyen Şakir Bayrakçı Nasıl Cevap...

Son Yazılar

Elinde iPhone Telefonla Özgür Demirtaş’a ‘Amerika Çocuğusun’ Diyen Şakir Bayrakçı Nasıl Cevap Verecek?

Saygın ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş'a 'Amerika Çocuğusun' diyen Şakir Bayrakçı merak konusu oldu, peki kimdir, neden bunu yazdı?

Ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş’a 26 Haziran’da Youtube üzerinden paylaştığı videosunun ardından, gerçekleri söylemesinden rahatsız olan bir grup tarafından eleştiri dozundan taciz boyutuna geçen yazılar yazıldı. Bunlardan biri de Şakir Bayrakçı hesabını kullanan bir gençten geldi. Elinde iPhone telefon ile poz verilmiş fotoğraf kullanan Şakir Bayrakçı, Özgür Demirtaş’a ‘Amerika Çocuğusun’ dedi. iPhone’un ABD ürünü olduğunu bile bilmeden ya da bilerek yapılan bu yorum hem Özgür Demirtaş hem de bu detayı yakalayanlar tarafından eleştirildi. Peki ‘Amerika Çocuğusun’ diyen Şakir Bayrakçı kimdir, neden bu kanıya vardı? Yoksa Şakir Bayrakçı büyük resmi gördü mü? İşte detaylar…

şakir bayrakçı kimdir

Özgür Demirtaş 26 Haziran 2022 tarihinde, ekonomik analizlerini paylaştığı bir video yayınladı. Görüşlerini paylaşan Özgür Demirtaş, yayını teşekkür ederek sonlandırdı. Bu yayını izleyen milyonlarca insan tarafından etkileşim alan Özgür Demirtaş, defalarca teşekkür etti.

Elbette yayınlarını hayranlıkla izleyenlerin yanında, eleştiri oklarının hedefine de oturdu ünlü Profesör. Bu eleştirilerden biri 28 Haziran 2022’de Şakir Bayrakçı tarafından yapıldı. Eleştiride teknik analiz ya da bir belgesi bulunmayan Şakir Bayrakçı, Özgür Demirtaş’a sadece ‘Amerika Çocuğusun’ dedi. Ne var bunda diyeceksiniz.

şakir bayrakçı kimdir

Bu eleştiriyi yapan kişinin Twitter profil fotoğrafında iPhone telefon tuttuğu açıkça görülmekteydi. Peki iPhone hangi ülkenin üretimi? Elbettte ABD.

Kendisini teknokrat ve vatansever olarak tanımlayan Özgür Demirtaş, bu eleştiriye sessiz kalmadı.

  1. Ben anne ve babamın çocuğuyum. Devlet okullarında hayatım boyunca burslu okudum. İzmir Atatürk Lisesini 3 yıl üst üste Birincilikle bitirdim. Üniversite sınavlarında derece yaptım. 27 yaşımda Yardımcı Doçent, 32 yaşımda Doçent, 38 yaşımda Kürsü başkanı Profesör oldum ++
  1. Uluslararası saygın dergilerde 35’in üzerinde Akademik yayın yaptım. Senin yüzündeki sakalın kıllarından fazla Akademik atıf aldım. Dünya çapında (ABD, Avrupa ve Türkiye’de) 10 binden fazla öğrenci eğittim. Uluslararası Marie Curie Araştırma ödülünü en yüksek puan ile aldım++

3) Türkiye’ye saygın bir Finans merkezi kazandırdım (Center of Excellence in Finance) Onlarca şirkete danışmanlık yaptım.

Peki paralı Aktrol sana soru: Sen ne yaptın ve sen kimin çocuğusun?

şakir bayrakçı kimdir

Şakir Bayrakçı’dan Belgeli Cevap Geldi: Kendi

@ProfDemirtas Ben Türkiye Cumhuriyeti’nin öz evladıyım.

Ama sen Hokkabaz,madrabaz,küfürbaz ÖZTROL, fake hesap ordularınla Twitter şovmeni ve Amerika çocuğusun!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

GOYGOY yapabileceğimiz yazılarımız için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.