3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGündemEmine Yanıkoğlu kimdir? Kaç Yaşında? Neden Öldürüldü?

Son Yazılar

Emine Yanıkoğlu kimdir? Kaç Yaşında? Neden Öldürüldü?

Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programında gazinoda konsomatrislik yaparak geçimini sağlayan gerçek ismi Sema Esen olan Aleyna Çakır olayı Türkiye gündemine bomba gibi düşmüşken, aynı programda Emine Yanıkoğlu cinayeti de gündeme düştü. Peki Emine Yanıkoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, kim tarafından ve neden öldürüldü? İşte Emine Yanıkoğlu olayı ile ilgili tüm bilgiler…

Ülkemiz Aleyna Çakır’ın başına gelenlerle kadın cinayetlerinden usanmışken bir acı bilgi de Aleyna Çakır’ın arkadaşı Emine Yanıkoğlu‘ndan geldi. Henüz hayatının baharında 17 yaşında çok sevdim diyerek evlendiği Soner Yanıkoğlu tarafından 1,5 yaşındaki çocuğunun hemen yanında öldürülen 20 yaşındaki Emine Yanıkoğlu‘nun ailesi Aleyna Çakır‘ın ailesine destek olmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. İki ailenin evlat acısı tüm Türkiye’nin kalbini yaraladı. Emine Yanıkoğlu’nun Aleyna Çakır’ın mezarı başında ‘Benim de sonum Aleyna gibi olacak!‘ dediği öğrenildi. Peki Emine Yanıkoğlu kimdir, Emine Yanıkoğlu cinayeti ile ilgili tüm bilgiler yazımızda.

Emine Yanıkoğlu kimdir?

Emine Yanıkoğlu, çok genç yaşta severek evlendiği Soner Yanıkoğlu tarafından şiddet görmeye başladıktan sonra baba evine dönüp boşanma davası açtı. Ailelerin araya girmesi ile barıştırılan çift tekrar bir araya geldiler. Fakat Soner Yanıkoğlu’nun Emine Yanıkoğlu’na şiddet uygulaması son bulmadı. Emine, 1.5 yaşındaki oğlunu da alarak babasının evine yeniden döndü.

Emine Yanıkoğlu cinayeti

Eve dönmesen seni öldüreceğim” diye mesajlar gönderen Soner Yanıkoğlu, boşanma arifesinde olduğu eşinden red cevabı alınca pompalı tüfeği alarak eşinin kaldığı baba evine gitti. Giriş kapısının kilidini kırarak içeriye giren Soner Yanıkoğlu, 1.5 yaşındaki oğlunun yanında eşi Emine’ye pompalı tüfekle ateş etti. Sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan Emine Yanıkoğlu’nu doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Emine, 2017 yılında 17 yaşındayken Soner Yanıkoğlu ile evlenmişti, evlilikten bir yıl sonra henüz 18 yaşındayken anne olmuştu.

Soner Yanıkoğlu savunması

Emine Yanıkoğlu’nu öldürdükten sonra suç aleti pompalı tüfekle polis merkezine giderek teslim oldu. Soner Yanıkoğlu tutuklandı ve ifadesinde, “Barışmak için eve dönmesini istedim. Kabul etmedi, hakaret etti. Artık beni istemediğini, birlikte olamayacağını, boşanacağını söyledi. ‘Seni sevmiyorum’ deyince sinirlendim, kendimi kaybettim. Çok pişmanım, eve dönseydi bunların hiçbiri olmayacaktı” dediği öğrenildi. Soner Yanıkoğlu’nun sosyal medya hesabında, “Herkesin çevresi gölgesi kadardır, yıkmasını bilene… Değeri ise kurşun kadardır sıkmasını bilene…” paylaşımı dikkat çekti.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!