3.3 C
İstanbul
Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaCahillerEmre Aşık'ın Eski Eşi Yağmur Sarnıç'tan Büyü İddiası Paylaşımları

Son Yazılar

Emre Aşık’ın Eski Eşi Yağmur Sarnıç’tan Büyü İddiası Paylaşımları

Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç dün çekişmeli boşanma davasının görülmesi için mahkeme önüne çıktı. Mahkeme sonrasında sinir krizleri geçiren Yağmur Aşık, daha sonra evinden instagram hesabına yüklediği video ve görsellerle kendisine büyü yapıldığını iddia etti.

Galatasaray’da başarılı bir futbol kariyeri yapmış eski milli futbolcu Emre Aşık, eski eşi Yağmur Sarnıç’a kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Hatta daha sonra Erdi Sungur isimli bir adamla ilişkisi olduğu ve ikilinin Emre Aşık’ın öldürülmesi ile ilgili planlar bile yaptığı iddia edilmiştir. Yağmur Sarnıç’ın Emre Aşık’a tehditler savurup “Emre’nin E’si kalmayacak. Türkiye’de seni bitireceğim” dediği bile ortaya atılan iddialar arasındaydı.

Çiftin davası Aile Mahkemesi’inde görülürken, çift uzun zaman aradan sonra yüz yüze geldi.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Sabah’ta yer alan habere göre, tanıkların dinlendiği duruşma çıkışında Yağmur Aşık “Evimi elimden aldınız. Nafakamı elimden aldınız” diyerek duruşma salonunun önünde sinir krizi geçirdi. Ayakkabısının topuğu kırılan Yağmur Aşık, adliyeden sendeleyerek ayrıldı.

“EVLİLİĞİMİ BÜYÜLERLE BOZDUNUZ

Duruşma sonrası evine giden Yağmur Sarnıç, dolabında 7 kez düğümlenmiş bir ip buldu. Bunun bir büyü olduğunu ileri süren Sarnıç, Instagram hesabından şunları söyledi: “Evliliğimi bu büyülerle bitirdiniz bizi düşman ettiniz. Ah hacı anne senin yatacak yerin yok. Oğlunun yuvasını sen yıktın sen bizi bu büyülerle düşman ettin. Ama ben de parmak izinden bulacağım ve seni dava edeceğim. Yatacak yerin yok. Dilerim kas kusarak geberin pislik büyücü şeytanlar sizi.”

“CAN ÇEKEREK ÖLECEKSİN”

“Yapan büyücü eline sağlık kötülük yapmak isterken sen aslında bana iyilik yaptın. Beni kurtardın Allah razı olsun yol yakınken senin sayende gerçek yüzünü gördüm. Fakat nasıl bir insan kendi evladına bunu yapar? Allah seni çok kötü çarpacak ve seni toprak bile kabul etmeyecek. Can çekişerek öleceksin.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!