in

KızgınKızgın

Emre Uslu: “Fetöcü Değilim” Çıkışı

Önce FETÖ’cü değilim dedi, sonra FETÖ’yü savundu.

Emre Uslu

FETÖ firarisi Emre Uslu twitter hesabından, “Gülen Cemaati üyesi değilim, Cemaat ile hiç bir ORGANİK ilişkim yoktur. Cemaat Anadolu’nun muhafazakar insanlarını eğitim yoluyla merkeze taşıyıp dünyaya açtığı için Sn. Gülen’e saygı duyarım. Cemaatin demokrasiye katkı sunabileceğini düşünüp umutlanmıştım ama artık kuşkuluyum.” dedi.

Ardından Fetöcüleri Savundu

Can Okar twitter hesabından, “Türkiye, tüm dünyada olduğu gibi corona virüsü ile iyi ya da kötü şekilde mücadele ediyor. Fakat Gülenist hareket gibi çaresizce kendini yeniden canlandırmak isten virüsler de olduğu görünmektedir.” dedi.

Emre Uslu Twitter’a Şikayet Etti

Can Okar’ın yazısına cevap yazan Emre uslu, “Maalesef Türkiye virüslerle dolu. Normal bir ülkede bir grup insanı “virüs” olarak adlandıran, en azından bir ayrımcılık ve nefret suçudur. “Yuhudiler virüstür” diyen Hitler’den bildiğimiz gerçek virüs budur. İnsanlık bunun için bir çözüm bulamadı” dedi ve twitter’a şikayet etti. Fetöcü değilim diyen Emre Uslu’nun beyanı, hiç inandırıcı bulunmadı.

Melih Gökçek, Emre Uslu’nun Yakalanacağını İma Etti

FETÖ firarisi Emre Uslu Virginia’da görüntülenmişti

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Corona Salgınına Meydan Okumak İçin Klozet Yaladı Virüse Yakalandı

‘Koronavirüsten Kim Korkar’ Diyerek Deodorant Şişelerini Yalayan Cody Lee Pfister Terör Suçu Kapsamında Gözaltına Alındı