3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mart 8, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaCinsellikİki Taraftan Birine Zevkten Daha Çok Acı Veren 10 Seks Pozisyonu

Son Yazılar

İki Taraftan Birine Zevkten Daha Çok Acı Veren 10 Seks Pozisyonu

Seks sırasında partnerinizin ya da sizin hoşlanmama ihtimaliniz olan pozisyonlar var. İşte en acı veren pozisyonlar hangileri tartışıyoruz.

Cinsel hayatı renklendirmek çiftler arasında sıklıkla uygulanır. Sık tercih edilen seks pozisyonları bazen değiştirilmek istenir ve hiçö denenmemiş zevklere yelken açılır. Seks çoğunlukla zevkli olsa da, bu yazımızda en acı veren pozisyonlar hangileridir bunu tartışacağız. Elbette bu insandan insana değişebilen bir duygudur. Kimisi için bir pozisyon acı verirken diğeri aşırı zevk alabilir.

Elbette cinsel hayatımızı renklendirmek için tehlikeli seks pozisyonlarını denemek istemezsiniz Çoğu zaman, seks yaparken gerçekten ters giden şeyler meydana gelebilir. Çiftlerin zevk alması önemli olduğu kadar, tehlikeli ve en acı veren pozisyonlar hakkında da bilgi sahibi olunmasında fayda var.

İşte doğru yapılmadığı takdirde tehlikeli ve korkunç sonuçlara yol açabilecek bazı seks pozisyonları.

1
Köpek Stili

en acı veren pozisyonlar

Pozisyon: Kadın cinsel ilişki için eğilir, dört ayak üzerine çömelir (genellikle eller ve dizler üzerinde) veya karın üstü yatar.

Köpek Stili Neden Acı Verir: Yanlış açıyla kuvvetli bir şekilde penetrasyon yapılırsa vajinal yırtılma olabilir. Bu yüzden konumlandırmayı ayarlamak önemlidir. Çoğu zaman pozisyon yanlışsa, penis buna hazırlıklı olmayan anüse girebilir ve anal yırtılmaya da yol açabilir.

İLGİLİ YAZI: CİNSEL İÇERİKLİ TEMASIYLA LİBİDOYU ARTIRIP IMDB PUANLARINI ALTÜST EDEN EN İYİ FİLMLER

2
Oral Seks

Pozisyon: En acı veren pozisyonlar arasında Oral Seks de sayılmaktadır fakat pozisyonuna göre değişir elbette. Bu cinsel aktivite, bir kişinin cinsel organının başka bir kişi tarafından ağız (dudaklar, dil veya dişler dahil) veya boğaz kullanılarak uyarılmasını içerir.

Neden Riskli: Görünüşe göre oral seks (69 olarak da bilinir) mide bulantısı ve gözyaşı ile sonuçlanabilir. Uluslararası STD ve AIDS Dergisi’nde 2007 yılında yayınlanan bir araştırma, incelenen kişilerin %9’unun, eşleri gözlerine boşaldıktan sonra klamidyal konjonktivit ile enfekte olduğunu bildirdi. Ayrıca oral seks ile ilişkili çeşitli riskler vardır. Sizde veya partnerinizde ağız ülseri, diş eti enfeksiyonu veya genital yara varsa daha riskli hale gelebilir.

İLGİLİ YAZI: NETFLİX’TE HEMEN İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN İYİ 20 YETİŞKİN FİLMİ

3
Ters Kovboy Kız

en acı veren pozisyonlar

Pozisyon: Bu seks pozisyonu, kadınla üstte, partnerinin yüzüne ters bakacak şekilde cinsel ilişkiye girmeyi içerir. Normal Kovboy Kız, sevgilisine yüz yüze bakan ve üstte bulunan pozisyon demektir.

Neden Riskli: Advances in Urology’de yayınlanan bir araştırmaya göre, ‘üstte bulunan bir kadın potansiyel olarak en riskli cinsel pozisyonu kullanıyor’ diyor ve ‘penis kırılmalarının en çok bu pozisyonda gerçekleştiğini ve özellikle ters kovboy kız, penisteki “zarar görmelerin” çoğunluğunu oluşturuyor’ diye belirtiyor.

İLGİLİ YAZI: İZLERKEN KEYFE GELECEĞİNİZ EN İYİ EROTİK FİLMLER

4
Misyoner

Pozisyon: Bu seks pozisyonu, erkek üstte ve partnerinin yüzü onunkinin karşısında olacak şekilde sırt üstü yatan bir kadını içerir.

Neden Riskli: Kadının vajinal kanalı kısaysa, şiddetli servikal morluk veya derin darbelerden kaynaklanan diğer aşınmalardan muzdarip olabilir. Ayrıca penisin üretraya sürtünmesi idrar yolu enfeksiyonlarına neden olabilir.

BENZER YAZI: NETFLİX’TEKİ EN İYİ 20 EROTİK KORKU FİLMİ

5
Tezgahüstü – Masaüstü

en acı veren pozisyonlar

Pozisyon: Bu seks pozisyonu, erkek onun önünde ayak parmaklarının üzerinde dururken yüksek bir yerde oturan bir kadını içerir. Bu pozisyon çiftler tarafından genellikle planlanmamış seks anlarında kullanılır.

Neden Riskli: Harvard Üniversitesi’nden Justin Lehmiller, ‘bu pozisyonda erkeğin penisi vajinadan uzaksa, genellikle sürtünmeden dolayı zarar görme potansiyeli vardır’ diyor.

BENZER YAZI: ALEXANDRA DADDARİO FİLMLERİ

6
İsviçre Topu

Pozisyon: Erkek, ayakları yerde olacak şekilde topun üzerine oturur. Kadın, oturan erkeğin kucağına ters şekilde oturur.

Neden Riskli: Bu pozisyon, dürtülerinize bir miktar vahşilik katabilir, ancak penisin vajinadan tamamen çıkıp tekrar içeri girmesi durumunda penisin kırılma olasılığı vardır. Bunun nedeni, İsviçre topunun alışılmadık miktarda yukarı ve aşağı hareket oluşturmasıdır, çok fazla çekim penisinizin vajinadan çıkmasına neden olabilir ve hazır olmayan bir anal sekse dönüşebilir. Bu pozisyon dikkatli uygulanmazsa hem kadına hem de erkeğe zarar verebilir.

BENZER YAZI: NETFLİX’TEKİ EN İYİ 19 İHANET VE ALDATMA FİLMİ

7
Pogo Çubuğu

en acı veren pozisyonlar

Pozisyon: Erkekayaktayken, kadını kucağına alır ve giriş çıkışı kolaylaştırmak için onu geriye doğru kaldırır indirir ve onu penis üzerinde yukarı ve aşağı hareket ettirir.

Neden Riskli: Bu aktivite, erkek için sırt ağrısına veya zorlanmalara neden olabilir. Ayrıca, ayağınız sağlam basmıyorsa veya partner ağırsa biri ya da ikisi de düşebilir.

BENZER YAZI: NETFLİX’TE YAYINLANMIŞ GAY, LEZBİYEN, LGBT FİLMLERİ

8
Tereyağı Çırpıcı

Pozisyon: Bu ileri seks pozisyonunda, kadın sırt üstü yatar ve bacakları başının üstüne ve arkasına kaldırılır. Adam daha sonra çömelir ve ona yukarıdan nüfuz eder. Bu pozisyondaki itme hareketi, eski moda bir tereyağı yayıklığında tereyağı yapmaya benzer, bu pozisyon adını bu şekilde alır. Bu pozisyonda kadının başı kalbinden daha aşağıdadır, bu nedenle kan sıklıkla kafasına hücum eder ve bu da daha yoğun bir orgazma yol açabilir.

Neden Riskli: Bu durumda erkekler bu pozisyonda dikkatli olmalıdır, çünkü şiddetli itme boyun yaralanmalarına neden olabilir. Bu pozisyon aynı zamanda biraz spinal esneklik gerektirir.

BENZER YAZI: NETFLİX’TE ATEŞLİ SEVİŞME SAHNELERİ İLE EROTİZM İÇEREN 20 FİLM

9
Kucak Dansı

en acı veren pozisyonlar

Pozisyon: Erkek sandalyeye, kadın da erkeğin yüzüne bakacak ve bacakları erkeğin omuzunda olacak şekilde oturur.

Neden Riskli: Kadının erkeğin kucağından düşme riski vardır. (Sandalyenin kırılma olasılığı da sık görülür)

10
Deniz Yatağı

Pozisyon: Bu pozisyonda kadın su üzerindeki deniz yatağına yüzüstü yatar. Erkek bir el arabası gibi iterek kadının içine girer. Daha sonra mümkün olan en derin penetrasyon için onu inanılmaz derecede yakına çekebilir.

Neden Riskli: Kadın bacak kasları güçlü değilse, cinsellik sonrasında yoğun bacak ağrısına sebep olabilir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sağlık ile ilgili en ilgi çekici haberleri buradan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.