Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaAstrolojiBaşkalarını Küçümsemeyi Alışkanlık Haline Getirmiş En Alaycı Burçlar

Son Yazılar

Başkalarını Küçümsemeyi Alışkanlık Haline Getirmiş En Alaycı Burçlar

Bazı insanlar zeki, bazıları ise aptal olduklarından insanları küçümserler, işte bu yazımızda en alaycı burçlar hangileri paylaşıyoruz.

Her arkadaş grubunun bir alaycı vardır. Birini biliyorsun: Doğuştan alaycıdırlar, her zaman “bardağın yarısını boş” olarak görürler ve çoğu insanın sadece kendileri için orada olduğuna inandıklarını bilmelerini sağlarlar. Neyse ki, aynı zamanda genellikle çılgınca zeki, inanılmaz derecede zeki ve düpedüz karşılarındaki kişiyi küçümseyip, ezebilirler. Asla kabul etmeyeceklerinden emin olsak da – elbette alaycıdırlar – elbette bu davranışlarının arkasında astroloji yani burçları olabilir. İşte bu yazımızda insan küçümsemeyi alışkanlık haline getirmiş en alaycı burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

6. Koç

en huysuz burçlar

Zodyak savaşçısı olarak Koç, hırslı, iddialı ve maceracıdır. Ancak, yüksek beklentileri bazen onları hayal kırıklığına ve şüpheciliğe sevk edebilir. İlişki astrologu Anna Kovach, “Koç burcunda doğanlar, genellikle hevesli ve tutkulu oldukları için yeni bir durum için acele edecekler” diyor. “Ama eğer istediklerini alamazlarsa, özellikle ilişkilerde güvenleri sarsılırsa, bu burçta doğanlar savunmacı ve alaycı olabilirler.” Bu nedenle, bir Koç ile yarışırsanız veya ofiste siz terfi alır o alamazsa, bunun onların karamsar taraflarını ortaya çıkarmasını bekleyebilirsiniz. Neyse ki Kovach, Koç’un kolayca bunu aştıklarını belirtiyor. “Fakat yine de en alaycı burçlar arasında olması şaşırtıcı değil” diyor.

BENZER İÇERİK: ASLA AFFETMEYEN VE BAĞIŞLAYICI OLMAYAN EN ACIMASIZ BURÇLAR

5. Boğa

Boğa’nın alaycı tavrı öncelikle finansal alanda ortaya çıkar ve genel bir karamsarlık veya acıdan çok korku tarafından yönlendirilir. Kovach, “Boğa, para söz konusu olduğunda kimseye güvenmez” diyor. “Gözlerini başarıya dikmişler ve riske atmayacaklar – bu, iş bütçeleme ve iş kararları verme söz konusu olduğunda onları alaycı yapabilir.” Örneğin, Boğa arkadaşınız bir borcu geri ödemenize veya bir şirketin kurucu ortağı olarak onlara katılmanıza güvenmeyebilir; Boğa ile birlikteyseniz, ev işlerini eşit olarak bölemeyeceğiniz veya finansmanınızı sağlam tutamayacağınız konusunda gizlice bir korku içinde olabilirler. Hayatınızdaki Boğa’nın güvende ve değerli hissetmesini sağlamak için uyanık olun.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BURÇLAR

4. Başak

en alaycı burçlar

En alaycı burçlar arasında olan Başak, bu yönünü pratik zekasından alır. Başak’ın en ünlü özelliklerinden ikisi pratiklik ve duyarlılıktır – bu nedenle bu burcun bazen alaycı olması şaşırtıcı olmamalıdır. Futurio uygulamasının astroloğu Alice Alta, “Mantığa ve gerçeklere güvenme eğilimleri, varlıklarının bir parçasıdır” diyor. Bu nedenle, manevi bir durumu açıklamaya çalışmak veya haftalık yıldız fallarını okumaya çalışmak muhtemelen sonuçsuz kalacaktır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN DIŞA DÖNÜK BURÇ

Bununla birlikte Başaklar, hata yaptıklarını kolayca kabul etmezler, ayrıca eleştiriye katı bir şekilde kapalıdırlar. Ünlü psişik ve astrolog Inbaal Honigman, “Mantıklı Başak, kaşlarını kaldırarak masum bir soru soracaktır, bunu sizi kesinlikle tuzağa düşürmek için yapmamaktadır” diyor. “Mantıklı bir cevap verirseniz, kaş aşağı iner. Fakat yalan söylüyorsanız ve Başak bunu gizliden gizliye biliyorsa, o kaş hayat boyunca inmeyebilir.”

BENZER İÇERİK: BURCUNUZUN ETKİSİYLE YAPTIĞINIZ 1 NUMARALI İLİŞKİ HATASI

3. Akrep

Aksiyon gezegeni Mars, bilinçaltının ve yeniden doğuşun gezegeni Plüton tarafından yönetilen Akrep, eşit derecede yoğun ve gerçeği arayan bir burçtur. Kovach, “Akrep burcunda doğanlar sürekli olarak art niyetler ve gizli anlamlar ararlar” diyor. “Görünüşte hiçbir şey almıyorlar. İlişkilerde olduklarında, her zaman aldatma ve yalan arayışındalar.” Bu, onlara sizden şüphe etmeleri için bir neden vermemiş olsanız bile olabilir.

BENZER İÇERİK: ARKANIZDA KAYA GİBİ DURMASI MUHTEMEL EN YARDIMSEVER BURÇLAR

Crescent Divination’daki profesyonel tarot okuyucusu ve astrolog Crescent, Akrep’in enerjisini açık okyanusla karşılaştırıyor. “Korkunç çünkü sular ne kadar sakin görünürse görünsün, yüzeyin altında ne olduğunu bilmiyorsunuz” diyor. Bir Akrep’in alaycılığı sizi hazırlıksız yakalarsa şaşırmayın – onlarla bir yüzleşmenin yoğunluğuna girene kadar onların dikkatinin konusu olduğunuzu asla fark etmeyebilirsiniz.

BENZER İÇERİK: ASTROLOJİNİN EN ASİ VE İSYANKÂR BURÇLARI

2. Oğlak

en alaycı burçlar

En alaycı burçlar arasında gösterilen Oğlak, bu özelliğini sorumluluk, sıkı çalışma ve karmayı yöneten yönetici gezegeni Satürn’den almaktadır. Bu burç başkalarına karşı güvensizdir ve herhangi bir şeyin doğru yapılması için kendilerinin yapması gerektiğine inanır. Bu nedenle, bir Oğlak’ı hayal kırıklığına uğratmak biraz zordur. Crescent, “Başkaları bir hata yaptığında, bunun olacağını zaten varsaydılar, bu yüzden bu sadece bir rahatsızlık” diyor. “Eğer bir hata yaparlarsa? Bunun üzerine kendilerini hırpalarlar.” Ayrıca günlük konuşmalarda alaycılığın kaybolduğunu göreceksiniz. Crescent, çoğu Oğlak burcunun size karamsar değil gerçekçi olduklarını söyleyeceğini not ediyor. “Bu, kendilerini daha iyi hissetmek için kendilerine söyledikleri bir şey” diyor. Oğlakların sözlerine değil, yaptıklarına bakarsanız daha iyi anlaşırsınız.

BENZER İÇERİK: BURÇLARINA GÖRE BİRİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ NASIL ANLAŞILIR?

1. Kova

En alaycı burçlar arasında ilk sırada yer alan Kovalar, zodyakın dahileri ve yardımseverleri olarak bilinirler. Ne yazık ki, bu özellikler onları küçümsemeye de yönlendirebilir. Honigman, “Kova bir hava burcudur ve bu nedenle entelektüel, idealist, insanlığa güçlü bir inanç duyar” diyor. Ancak, bunun insanlara güçlü bir inanç anlamına gelmediğini belirtiyor. Aksine, bu burç bireylerde en iyiyi ve genel olarak dünyanın en kötüsünü görme eğilimindedir. Kovalar toplumda ayrıcalıklı olmayan, yeterince temsil edilmeyen ve kötü muamele gören insanlar için savaşırken, savaşı verdikleri kişilere karşı aşırı derecede alaycı olabilirler. Honigman, “Başkalarını ezen, ayrımcılık yapan ve marjinalleştirenlere karşı bir ömür harcamış olacaklar” diyor. “Yani biraz yorgunlarsa lütfen onları bağışlayın.”

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE BİRLİKTE SEYAHAT ETMEMESİ GEREKEN BURÇ ÇİFTLERİ


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!