Ana Sayfa Astroloji Astrologlara Göre En Antisosyal Burçlar

Astrologlara Göre En Antisosyal Burçlar

Bazı insanlar tek başına daha mutludur, sebebi astroloji olabilir. Bu yazımızda en antisosyal (içedönük) burçlar hangileri paylaşıyoruz.

0
95
en antisosyal burçlar

İçedönükler yalnız zaman geçirmeyi tercih etseler de, bu, sosyalleşme konusunda rahat olamayacakları ve hatta zaman zaman bu insan etkileşimini arzulamayacakları anlamına gelmez. Ancak bazı insanlar işleri biraz daha ileri götürür, her partiye hayır cevabı verir, ofiste sosyalleşmekten uzak durur, hatta göz göze gelmekten bile kaçınır. Sadece başkalarının yanında olmak istemiyorlar ve kendi başlarına bırakılmayı tercih ediyorlar. Birinin neden böyle olduğunu merak ettiyseniz, astroloji hoş bir cevap verebilir. Sessiz içe dönüklerden insan sevmeyen huysuzlara kadar en antisosyal burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

Boğa Burcu

14. Profesyonel astrolog Leah Goldberg, en antisosyal burçlar arasında gösterilen Boğa’nın yaşamın erken dönemlerinde büyüme eğiliminde olduğunu ve bu nedenle “en kendine yeterli burç” olduğunu söylüyor. Nadiren yardım isteyecekler, çünkü kısmen “diğerleri onları çok fazla rahatsız ediyor” diye ekliyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.