Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Antisosyal Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Antisosyal Burçlar

Bazı insanlar tek başına daha mutludur, sebebi astroloji olabilir. Bu yazımızda en antisosyal (içedönük) burçlar hangileri paylaşıyoruz.

İçedönükler yalnız zaman geçirmeyi tercih etseler de, bu, sosyalleşme konusunda rahat olamayacakları ve hatta zaman zaman bu insan etkileşimini arzulamayacakları anlamına gelmez. Ancak bazı insanlar işleri biraz daha ileri götürür, her partiye hayır cevabı verir, ofiste sosyalleşmekten uzak durur, hatta göz göze gelmekten bile kaçınır. Sadece başkalarının yanında olmak istemiyorlar ve kendi başlarına bırakılmayı tercih ediyorlar. Birinin neden böyle olduğunu merak ettiyseniz, astroloji hoş bir cevap verebilir. Sessiz içe dönüklerden insan sevmeyen huysuzlara kadar en antisosyal burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6. Boğa

Astrolog Goldberg, en antisosyal burçlar arasında gösterilen Boğa’nın yaşamın erken dönemlerinde büyüme eğiliminde olduğunu ve bu nedenle “en kendine yeterli burç” olduğunu söylüyor. Nadiren yardım isteyecekler, çünkü kısmen “diğerleri onları çok fazla rahatsız ediyor” diye ekliyor.

Boğalar bağımsız olmayı başarırken, küçük, sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş grubuna sahip olmaktan hoşlanırlar. Astrolog Echols, bu burcun asosyal olabileceğini, çünkü “rahatlamayı ve bildiklerine bağlı kalmayı sevdiklerini” söylüyor. Onları bir eğlencede görebilirsin fakat birlikte geldikleri arkadaşlarına daha yakın olacaklar.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

5. Balık

Hassas Balıklar sünger gibi hareket etme ve diğer insanların enerjisini emme eğilimindedir. Goldberg, bunun tükendiği zamanlarda, onları yeniden şarj olabilecekleri yalnız zaman aramaya yönlendirdiğini belirtiyor.

Astrolog Thomas, bu yorucu duygunun Balık’ta biraz sosyal kaygı ve onları yargılayan insanların aşırı farkındalığa yol açtığını söylüyor. Goldberg’e göre, bu onları “kimlerle etkileşime girecekleri konusunda seçici” yapıyor. Balıklar için küçük konuşmalar işkence olabilir; Goldberg, yakın oldukları biriyle anlamlı bir konuşma yapmayı tercih ettiklerini söylüyor.

BENZER YAZI: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER

4. Başak

Astrolojinin mükemmeliyetçileri olan Başakların en antisosyal burçlar arasında olması şaşırtıcı değildir, çünkü üstün olduklarına inandıkları için diğer insanların büyük hayranları değildir. Goldberg, “İnsanlar hata yapar, mikrop taşır ve ortalığı dağıtır, bunların hepsi Başakların eleştirmesi ve düzeltmesi gereken şeylerdir” diye açıklıyor.

Özünde, bu bir kontrol arzusudur. Thomas, Başakların genellikle “işe gitmeyi, eve gitmeyi ve dinlenmeyi içeren yerleşik bir rutini” olduğunu söylüyor. Sosyalleşme genellikle gündemde olmaz çünkü bunlar Başakların her şeyin plana göre gideceğinden emin olamadığı durumlardır. Biriyle bire bir vakit geçirmek, onların planlarını bozuyorsa, genellikle planlarını uygulamayı tercih edeceklerdir.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN YARGILAYICI BURÇLAR

3. Yengeç

Yengeçler, yarattıkları rahat alanda vakit geçirmekten hoşlanan farklı bir karaktere sahiptir. Thomas, “Bir Yengeç, arkadaşlarıyla takılmak veya evde ‘kendi başına kalmak’ arasında seçim yapmak zorunda kalırsa, her zaman ikincisini seçecektir” diyor. Bu utangaç burç, yabancılara açılmakta zorluk çekebilir, bu nedenle güvendikleri insanlarla çevrili olduklarında kendilerini en rahat hissederler. Bu gruptaysanız, onların besleyici yönlerinin ortaya çıkacağı evlerine bir davet bekleyebilirsiniz.

Ancak Yengeç’in, biri onları incittiğinde kin beslediği de bilinmektedir. Goldberg, “Bu negatif enerjiyi emdikleri ve onları birkaç gün boyunca etkileyebileceği için, bir Yengeç’in toksik insanlarla birlikte olması çok tehlikelidir” diye uyarıyor. Sevmedikleri biriyle karşılaşmamak için büyük çaba harcarlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

2. Akrep

En antisosyal burçlar arasında bulunan Akrep, zodyakın en gizemli ve kapalı burcu olarak kabul edilir. Echols, sırayla, “diğer insanlara karşı çok temkinli” olduklarını söylüyor. “Kendilerini derinden hissediyorlar ve kendilerini hassas kalplerine zarar verebilecek kişilerden koruma ihtiyacı duyuyorlar.”

Goldberg, başkalarına güvenmeyi zor buldukları için, Akreplerin “dost” bir burç olmadığını söylüyor. Ayrıca, başkalarını kullanma konusunda bir üne sahip oldukları konusunda uyarıyor. Onun için “İnsanlar, para, miras veya bilgi olsun, onlardan bir şeyler elde etmek için oradalar.”

Echols’a göre, akrepler “komplolara derinden gömülebilir ve her köşede ihanet görebilir”, bu da onların antisosyal olmalarına ve aynı zamanda çevrelerindekilerin yoğun ve olumsuz bakış açılarından kaçınmalarına neden olabilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR

1. Oğlak

Başarı odaklı burç olan Oğlak, başkalarıyla ilişki kurmaktansa lider olmayı tercih eder. Goldberg, “Bir ya da iki yakın arkadaşa ve bir kız arkadaşa veya erkek arkadaşa sahip olmaktan hoşlanırlar, ancak aksi takdirde, kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olacak insanlarla bağlantı kurmadıkça fazla sosyalleşmezler” diyor.

Ancak onları gerçekten en antisosyal burçlar arasına şey, dar görüşlerinin onları nasıl yargılayıcı hale getirebildiğidir. Goldberg, “Sıklıkla başkalarını, özellikle de hayatlarında disiplinli yapısı olmayanları küçük görürler” diyor. Bu duyguyu tekrarlayan Echols, “Oğlaklar, herkesin onun enerjisini ve dikkatini hak etmediğini düşünür” diyor.

Oğlaklar, genellikle çok fazla insan olmayan, yalnızca değerli gördükleri kişilerle zaman geçirir. Bu nedenle, yalnız seyahat etmeyi benimserler, yalnız yemek yemekten mutlu olurlar ve her zaman kendi başlarına bir iş projesini tamamlarlar. Bağımsızlık gerçek bir Oğlak özelliğidir ve bundan gurur duyarlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSSIZ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!