Perşembe, Nisan 11, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrolojinin En Asi ve İsyankâr Burçları

Son Yazılar

Astrolojinin En Asi ve İsyankâr Burçları

Bazı insanlar farklıdır, isyancı ve inatçı olanları burçları yönetiyor olabilir. İşte bu yazımızda en asi burçlar hangileri açıklıyoruz.

İsyankâr insanlar eğlenceli olabilir veya tehlikeli olabilirler. Muhtemelen bu kategorilerden birine uyan birini tanıyorsunuzdur. Belki protestolara katılmayı seviyorlar, her zaman aynı fikirde değiller, kendilerine has keskin kurallara sahipler ve herhangi bir kurala uymayı reddediyorlar. Durum ne olursa olsun, ilginç ilişki dinamikleri (romantik veya başka türlü) yaratabilir. Birinin meydan okuyan yönünü merak ediyorsanız, bu kişilik özelliğine sahip olmalarının aslında bir nedeni olabilir: astroloji. İşte bu yazımızda sizlerle inatçı sayılabilecek en asi ve isyankar burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

6. Yengeç

en asi burçlar

En asi burçlar arasında gösterilen Yengeçler, iletişim kurmada çok iyi oldukları için nadiren isyankâr olurlar. Size asla karşı gelmeyecekler, ancak planlarını gerçekleştirmek için kendi yöntemlerine sahipler. Psişik Newman, “Yengeç isyan ettiğinde bunu her zaman haklı bir sebebe dayandırırlar ve mükemmel savunma mekanizmaları vardır” diyor. “Bütün gerekçelerinin samimi olduğuna inanıyorsunuz, ancak bunun asla yapılacaklar listesinde olmadığını biliyorsunuz.” Sırf sessiz olmaları, bazen kendi yollarında yıkıcı olamayacakları anlamına gelmez.

BENZER İÇERİK: BURÇLARINA GÖRE BİRİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ NASIL ANLAŞILIR?

5. Boğa

Boğa, kararlılığıyla tanınır ve işler bu burcun öngördüğü gibi gitmezse, bunun hesabını hemen soracaklardır. Newman, korkusuz oldukları için “başlarının derde girmesine aldırmıyorlar” diyor. Aslında, “başkalarını onları takip etmeye ikna edebildikleri sürece” buna değer olduğuna inanıyorlar. Yani, gittikleri yer orasıysa, muhtemelen sizi de kendileriyle birlikte alaşağı edeceklerdir.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE BİRLİKTE SEYAHAT ETMEMESİ GEREKEN BURÇ ÇİFTLERİ

4. Terazi

en asi burçlar

En asi burçlar arasında listelenen Terazi genellikle naziktir, ancak kalplerinin arzularını takip etme eğilimindedirler. Newman, “Ne istediklerine dair net bir vizyonları var ve peşinden gitmekten korkmuyorlar” diyor. “Kimsenin onayıyla ilgilenmiyorlar.” Kısacası, daha yumuşak tavırlarına aldanmayın: Bir karar verirlerse, buna sadık kalacaklar ve seçtikleri rakibini aynı şeyi yapmaya ikna edeceklerdir.

BENZER İÇERİK: ARKANIZDA KAYA GİBİ DURMASI MUHTEMEL EN YARDIMSEVER BURÇLAR

3. Yay

Yay, hayatını güvende kalmak ve geride durmak için yaşamaz – bu ateş burcu eğlenmek için hayata gelmiştir. Astroloji danışmanı Adler, “Sonsuza kadar anlam ve macera arayışında olan Yay, sadece heyecan için isyan etmesiyle bilinir” diyor. Onlar için hayat, sonuçları ne olursa olsun sınırların dışında yaşanmalıdır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ENDİŞELİ BURÇLAR

2. Koç

en asi burçlar

Koç, esasen her şeyin planlandığı gibi gitmesini ister ve kendilerine ait olmayan kurallara uyma konusunda çok az sabrı veya hoşgörüsü vardır. Newman, “[Etrafta] kimseye emir veremedikleri zaman, daha isyankar hale geliyorlar” diyor. “Başkalarına meydan okumayı ve kendi bakış açılarının doğru olduğunu göstermeyi severler.” Bu tür bir liderlik kalitesi onlara doğuştan gelir. Adler, “Ne kadar isyan ederlerse gerçek doğalarıyla o kadar uyum içinde olurlar” diye ekliyor.

BENZER İÇERİK: SOSYAL MEDYA OLMADAN NEFES ALAMAYAN BAĞIMLI BURÇLAR

1. Kova

Her zaman kendi yolunu takip etmesiyle tanınan Kova burcu en asi burçlar arasında başı çeker. Bağımsız düşünmeleri, herhangi bir tür otorite söz konusu olduğunda korkusuz oldukları anlamına gelir. Newman, “Kova, kendi düşüncelerine uymayan bir işlere ve kişilere karşı asi tavrını hemen açığa çıkarır” diyor. “Bu hava burcu sürekli düşünüyor, plan yapıyor, komplo kuruyor ve saldırmak için doğru anı bekliyor.”

BENZER İÇERİK: ARKADAŞ, SEVGİLİ YA DA EŞ OLARAK EN SADIK BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!