Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaAstrolojiSadece Kendini Düşünen En Bencil 5 Burç

Son Yazılar

Sadece Kendini Düşünen En Bencil 5 Burç

Çevrenizde çıkarcı ve egoist insanlar var mı? Bu sorunları burçlarından kaynaklanıyor olabilir. Siz de en bencil burçlar hangileridir merak ediyorsanız, yazımızı okuyun ve hemen keşfedin.

Özverili insanlar dünyayı döndürür. Bu yardımsever kişiler, başkalarına fayda sağlamak için zaman ve para ve her zaman ağlayacak bir omuz sunmaya veya ihtiyacı olan bir arkadaşa yardım etmeye hazırdır. Bencil insanlar ise tam tersini yapar. Bu insanlar sadece bir kişiye fayda sağlamak için oradalar: kendileri. Ancak onları tamamen suçlayamayacağımız ortaya çıktı. Bazı uzmanlar, bu özelliğin burçlarından kaynaklanabileceğini söylüyor. Astroloji uzmanlarının görüşlerine göre en bencil burçlar hangileridir merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Bunu da Sonra Oku: Başkalarını Üzmekten Keyif Alan En Vicdansız Burçlar

En Bencil Burçlar

  1. Koç
  2. Aslan
  3. Boğa
  4. Balık
  5. Oğlak

5. Oğlak

en bencil burçlar

En bencil burçlar listesinde beşinci sırada bulunan Oğlak burcu insanları, çalışkan ve hırslı – bazen hatalı olmakla tanınırlar. Astrologlar, “Oğlaklar, karanlık hayallerinin onları alıp götürmesine izin verirse, kendilerini başkalarından duygusal olarak ayırabilir ve kimsenin hayatlarına girmesine izin vermeyebilirler” diyor. “En kötü senaryoda, hedeflerine giden yolda insanların üzerine basmaya bile başlayabilirler.” Ancak, en iyi senaryoda, hedeflerinin sosyal olarak yararlı olacağını düşünürlerse ve sonunda insanlara yardımcı olacağını belirtiyor. Bu nedenle Oğlaklar, iş ve finansla ilgili hedeflerin yanı sıra sosyal hedefler de belirlemelidir. Bu şekilde, aşırı başarı odaklarında bencil olsalar bile, bu onlara daha büyük bir fayda sağlayacaktır.

4. Balık

Balık burcunda doğan insanlar, duygusal olarak hassas ve sezgisel olmakla ünlüdür. Son derece empatiktirler ve her zaman bir sandalye çeker ve ihtiyacı olan bir arkadaşı dinlerler – o kadar ki, nasıl en bencil burçlar listesinde değerlendirilebileceklerini merak ediyor olabilirsiniz. Astroloji uzmanları, özverilerinin bir uyarısı olduğunu belirtiyor: birileri onu izlerken diğer insanlara yardım etmeyi tercih ediyorlar. “İzlenmeyen Balık, hemen yardım etmek için acele etmeyecektir” diyor. “Bu sebeple bencil yönlerini göstermede aceleci davranmayacak, doğru zamanı bekleyeceklerdir” diyerek uyarıyorlar.

Bunu da Sonra Oku: En Kibirli Burçlar Hangisi? Anlaşması Zor 6 Burç

3. Boğa

Bu burç, bazı durumlarda bencil görünebilen bir özellik olan inatçı ve kendi yollarına saplanmış olarak bilinir. İlişki astrologları, “Boğa’nın katı sınırları vardır, bu bazen işe yarar, ancak aynı zamanda Boğa’yı boyun eğmez gösterebilir” diyor. Aşkın ve güzelliğin gezegeni Venüs tarafından yönetilen bu burç aynı zamanda son derece imaj bilincine sahiptir ve görünüşünü mükemmelleştirmeyi ihtiyacı olan bir arkadaşa yardım etmeye tercih edebilir. Neyse ki, özellikle romantizmde daha özverili bir doğa geliştirebilirler. Uzmanlar, “Boğa, besleyici, cömert ve sevgi dolu olabilir” diyor. “Boğa burcu bir insanla ilişki içindeyken, rahatınız ve arzularınızla ilgilenecekler, ancak önce ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak isteyeceklerdir.”

2. Aslan

Aslan burcu, ilgi odağı olma ihtiyacıyla bencildir, genellikle en havalı kıyafetlere, en komik hikayeye veya en etkileyici eve sahip olmak için büyük çaba sarf eder. Uzmanlar, “Neden daha azıyla yetinmeleri gerektiğini anlamadıkları için arzularını ve ilgi alanlarını ilk sıraya koyma eğilimindeler” diyor. “Başkalarının kaderinde onları beslemek ve şımartmak varmış gibi yaşıyorlar.” Ancak bu burç, ilgi odağı olma konumunu elde etmek için sizi istek ve ihtiyaçlarınızı önemsemeyi öncelik olarak düşünmez. “Onlar için cömertlikleri ve asaletleri sınır tanımıyor ve çevresindeki herkesin onların parlak ışığının tadını çıkarmasını bekliyor.” Elbette, akşam yemeğindeki sohbeti tekellerine alabilirler – ama muhtemelen sürekli histerik bir şekilde gülüyor olacaksınız.

Bunu da Sonra Oku: En Mükemmeliyetçi 6 Burç: En Azdan En Çoğa Doğru

1. Koç

Zodyak’ın ilk burcudur ve en bencil burçlar arasında gösterilmesi pek de tuhaf değildir. Koç, hayatın önlerine çıkardığı her şeye karşı “önce ben” tavrına sahip olma eğilimindedir. Dahası, astroloji uzmanları, “Bencillik söz konusu olduğunda bu burçta doğanların en büyük kusurları, başkalarının onların istediklerini istediğini varsayma eğiliminde olmalarıdır” diyor. “Kendi tercihlerine göre sonuçlara varmak için acele ediyorlar veya varsayımlarda bulunuyorlar.” Bu, her zaman bu kişinin filmi veya restoranı seçiyormuş gibi göründüğü durumlara yol açabilir – oysa gerçekte herkes adına bir karar vererek iyi bir iş yaptıklarını düşünürler. Koç’un bencil görünmesinin bir başka yolu da sabırsızlığıdır. İlişki uzmanları, “Mağazaya girmek için sırada bekleyen insanlar varsa, Koçlar yaşlılar için kenara çekilmek için acele etmeden yerinde duracak” diyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!