Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaAstrolojiBir Astroloğa Göre En Büyüleyici Burçlar

Son Yazılar

Bir Astroloğa Göre En Büyüleyici Burçlar

Bazı insanların lükse olan zaafını bilirsiniz, bunu yapan belki de astroloji yıldızlarıdır. İşte bir astroloğa göre en büyüleyici burçlar.

Hayattaki en güzel şeylerin tadını çıkarmanın yanlış bir tarafı yok: Belki pahalı bir şarapla, az bulunan bir içkiyle, gösterişli bir tatil ya da çok pahalı bir elbise giymek için herhangi bir bahaneyle kendinizi şımartmayı seviyorsunuz. Yargılamıyoruz! Biraz zarafetin tadını çıkarmak eğlenceli olabilir. Tabii ki, bazıları diğerlerinden biraz daha fazla lüksün tadını çıkarır. Nedenini merak ediyorsanız, astrologların bu konuda neler söylediğini düşünmeniz gerekebilir. Biraz şıklıktan göz kamaştırana kadar en büyüleyici burçlar hangileridir öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

6. Akrep

Akrepler, tüm burçların arasında en gizemlilerinden biri olarak bilinir ve bu baştan çıkarıcı su burçları da oldukça göz kamaştırıcı olabilir. Astrolog Kahn, “Onların esrarengiz cazibesi doğal olarak baştan çıkarıcıdır, bu nedenle genellikle bu gizemi için yanan bir tarz duygusuyla zenginleştirirler” diyor. “Siyah deri ile parlak kırmızı bir dudak, klasik Akrep cazibesidir ve bence en büyüleyici burçlar listesinde olması garip değildir.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSLI BURÇLAR

5. Yay

Yaylar, tutku ve heyecanla beslenen dünyevi jet sosyetecilerdir ve iyi vakit geçirmeyi severler. Bu yüzden bu burç, göz alıcı yaşam tarzlarına öncülük etme eğilimindedir. Astrolog Kahn, “Parti yapmayı, seyahat etmeyi ve her şeyi bir kutlama şovuna dönüştürmeyi seviyorlar” diyor.

Astroloji koçu Alice, Jüpiter tarafından yönetilen bu burcun, her şey söz konusu olduğunda yukarıda ve öteye gitme eğiliminde olduğunu söylüyor. d’Olive, “Daha rahat bir tarzla tanınmalarına rağmen, cazibeyi diğer burçlardan biraz farklı bir şekilde bir sonraki seviyeye taşırlar” diyor. “Yay burcu insanları, özellikle para, bolluk zihniyeti ve seyahat açısından sınırların ötesine geçer.”

BENZER YAZI: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

4. Balık

Astrolojide en büyüleyici ve göz kamaştırıcı burçlar arasında olan Balık, illüzyonların mistik gezegeni olarak bilinen Neptün’ün yönettiği burçtur. Bu yüzden bu rüya gibi su burcunun doğal olarak göz alıcı olmasını bekleyebilirsiniz. Kahn, “Onları başka bir dünyaya ait gibi gösteren eterik bir ışıltıya sahipler ve büyüleyici tarzları hemen herkesi etkisi altına alabilir” diyor.

BENZER YAZI: MACERADAN MACERAYA KOŞABİLECEĞİNİZ BURÇLAR

3. Terazi

Teraziler, güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilir, bu nedenle bu sanatsal fikirli hava burçları tam olarak nasıl büyüleyeceklerini bilir. Kahn, “Estetik açıdan hoş olan her şeye keskin bir bakışları var, bu yüzden muhteşem ve baştan çıkarıcı bir kıyafet tasarlamak onların uzmanlık alanı” diyor. Ayrıca Teraziler çok sosyaldir, bu nedenle her olay için giyinmeyi severler. Ancak d’Olive, Terazilerin doğası gereği çekici olmasına rağmen, bunu Aslanlardan farklı şekilde ifade edebileceklerini de belirtiyor. Örneğin, onları yüksek kaliteli iç dekor veya parfümlere yatırım yaparken bulabilirsiniz.

BENZER YAZI: OMUZUNDA AĞLAYABİLECEĞİN, İÇİNİ BOŞALTABİLECEĞİN DERT BABASI BURÇLAR

2. Boğa

Güzellik gezegeni Venüs’ün yönettiği burçlardan bir diğeri olan Boğa, göz alıcı yönlerine eğilmeyi sever. Kahn, “Bu şehvetli toprak burcu, doğal olarak pahalı şeyleri sever ve en yüksek kaliteli lüks şeylere sahip olmak ister” diyor. Tatlılar, ipeksi kumaşlar ve taze kesilmiş çiçek buketleri ile çevrili olduklarında kendilerini mutlu hissederler. Yine de, bu burç, nihayetinde lüks giysilerle cazibesini gösterecek. d’Olive, “Boğa, tamamen lüks ‘yaşam zevki’ [veya] giyimde en iyinin en iyisiyle yaşamak ister” diyor.

BENZER YAZI: AİLEMİZİN AKIL KÜPÜ DEDİRTECEK EN ZEKİ BURÇLAR

1. Aslan

Aslanlar, güneşin kendisi tarafından yönetilen tek burçtur, bu karizmatik ve ışıltılı ateş burcu tartışmasız en büyüleyici burçlar arasında ilk sırada yer alır. Kahn, “Gösterişli stil anlayışlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi seviyorlar ve ışıltılı ve altın olan her şeye ilgi duyuyorlar” diyor. “Çevresindekileri her zaman etkilemek için giyinen bu zodyak yıldızı, göz kamaştırmak için doğmuştur.”

BENZER YAZI: MANİPÜLASYON TEKNİKLERİNİ EN İYİ KULLANAN BURÇLAR SİZİ ŞAŞIRTACAK


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!