Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Çekici ve Cazibeli Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Çekici ve Cazibeli Burçlar

Çevrenizde etrafına ışık saçan insanlar görmüşsünüzdür, sebebi astroloji olabilir. İşte en çekici, alımlı, cazibeli, göz alıcı burçlar.

Bazı insanların neden diğerlerinden daha fazla ışıldadığını hiç merak ettiniz mi? Belki de ne giydikleriyle, saç stilleriyle, ciltlerinin pürüzsüzlüğü ile ya da gözlerindeki bir pırıltı ile bir ilgisi vardır. Görünüşe göre, gözlerinizi birinden alamadığınızda, astrolojinin de bununla bir ilgisi olabilir. En alımlı olandan göz alıcı olanına kadar en çekici burçlar hangileridir, öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

6. Başak

en çekici burçlar

Ünlülerin astroloğu Inbaal Honigman, Başakların kendilerine çok iyi baktıklarından en iyi şekilde göründüklerini açıklıyor. Bu mantık burcu her zaman güneş kremi kullanır ve “vitaminlerini alıp koşuya çıkarlar çünkü yaşlandıklarında sağlıklı olmak isterler.” Başaklar, genel olarak rutinleri sevdikleri için mz bakımlarına her zaman sadık kalırlar. Honigman, “tüm bu iyi alışkanlıklar eninde sonunda toplanır” ve Başak burcunun en çekici burçlar arasında yer almasına sebep olur.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN DIŞA DÖNÜK BURÇ

5. Aslan

Aslanlar ilgiyi severler, bu yüzden onu alacaklarını garanti etmek için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Honigman, bu burcun güneş tarafından yönetildiğini, dolayısıyla etraflarındaki her şeyin parlak olduğunu ve bunun da insanları kendilerine çektiğini söylüyor. “Aslanlar güzel görünmenin muhteşem olduğunu düşünüyor ve bunu gösteriyor” diye açıklıyor. Bütün bu çabalar sonunda karşılığını da alıyor.

BENZER İÇERİK: BURCUNUZUN ETKİSİYLE YAPTIĞINIZ 1 NUMARALI İLİŞKİ HATASI

4. Boğa

En çekici burçlar arasında Boğa’nın olması şaşırtıcı olmamalı. İnsanlar Boğaların daha sade olduğunu düşünse de, genellikle fazla bir efor harcamadan güzel görünürler. Astrolog Honigman, “Boğalar dünyevi, sessiz, zeki bir burç olsalar da, yani kişiliğe güzellikten daha çok değer verirler, yine de aşk ve güzellik gezegeni olan Venüs tarafından yönetilirler ve bu nedenle diğerlerinden daha fazla göze çarpan bir zarafetleri vardır,” diye açıklıyor Honigman. Bu toprak burçları “klasik görünümü tercih eder ve diğer burçlardan daha farklı görünürler.” Genellikle, Boğaların eski fotoğraflarına bakarsanız, klasik tarzlarını asla değiştirmedikleri için her zaman aynı görünürler.

BENZER İÇERİK: ASTROLOJİNİN EN ASİ VE İSYANKÂR BURÇLARI

3. Oğlak

Oğlak ile arkadaşsanız, her zaman en iyi şekilde görünmeyi sevdiklerini bilirsiniz. Bu, bir marka çanta taşımak veya saçlarını düzenli olarak yaptırmak (veya her ikisini de) anlamına gelebilir. Popüler modadan kaçınırlar ve zarif, abartısız tasarımcı kıyafetleri ve aksesuarları tercih ederler. Honigman, hayattaki daha ince şeylere olan tutkularından dolayı “her zaman güzel bir şekilde bir araya getirilmiş konbinler tercih ederler ve şık görünürler” diyor.

BENZER İÇERİK: BURÇLARINA GÖRE BİRİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ NASIL ANLAŞILIR?

2. Kova

en çekici burçlar

Kova burçları genellikle geri vermeyi seven cömert insanlardır. Tipik güzellik rutinleri için zaman harcamasalar da içten parlarlar. Honigman, güzel görünümlerini yeterli güzellik uykusuna sahip olmalarına borçludur. “Onlar, her gün insanlığa yardım etmek için ellerinden geleni yaptıklarını bilerek geceleri iyi uyuyan insanlar” diyor. Tüm bu güzellik uykusu işe yarıyor çünkü iç huzura yol açıyor, bu da çekici bir dış görünüme dönüşüyor. Bu da elbette onları en çekici burçlar arasına kolayca sokuyor.

BENZER İÇERİK: BİRLİKTE SEYAHAT ETMEMESİ GEREKEN BURÇ ÇİFTLERİ

1. Terazi

Teraziler şık, zarif ve çekicilik açısından her zaman tutarlı görünüyorlar. Bu burç, aşk ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilir, “bu yüzden Aşk Tanrıçasının kendisinden yardım eli alırlar” diyor Honigman. Bu hava burcu, etraflarındaki insanlarla tarafından havalı görünür, bu da onların iyi geçinmesini ve çekici olmasını sağlar. Honigman, “Bu barışçıl insanlar farklı bir parıltıya sahiptir ve Teraziler ile sembolize edilen iç dengesi onları çok huzurlu kılmaktadır” diyor. Kendileriyle barışık olan insanlar, tıpkı Teraziler gibi genellikle içten parlarlar.

BENZER İÇERİK: ARKANIZDA KAYA GİBİ DURMASI MUHTEMEL EN YARDIMSEVER BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!